Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2006 o 19:35, graczomaniak napisał:

To kiedy będzie można wkońcu mieć ten dodatkowy slot? Bęzie on już na becie? W grze? Czy trzeba
bedzie kupić bonus pack??

Musisz kupić bonus-pack, wklepać kod, a później dodać jeszcze kod z pełnej wersji Nightfall, wtedy dostaniesz dwa sloty z Nightfall i jeden z bonus-packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:50, Krejt napisał:

> To kiedy będzie można wkońcu mieć ten dodatkowy slot? Bęzie on już na becie? W grze? Czy
trzeba
> bedzie kupić bonus pack??
Musisz kupić bonus-pack, wklepać kod, a później dodać jeszcze kod z pełnej wersji Nightfall,
wtedy dostaniesz dwa sloty z Nightfall i jeden z bonus-packa.


bonus packa nie trzeba kupowac

jezeli chcesz miec 2 dodatkowe itemy, extra slot (plus kod na 10godzin gry plus costamjeszcze) to musisz go kupic,
jezeli nie zalezy ci na w/w dodatkach to nie musisz

na zachodzie kupno tego bonus packa umozliwia potem zakup pelnej gry po nizszej cenie (nizszej o cene bonuspacka); jedynie arena ma miesiac czasu na obracanie twoimi pieniedzmi :P

mam nadzieje ze ci ktorzy zamowili nightfalla przed premiera dostana ten bonus pack za darmo (bo inaczej bylo by to oskubywanie klienta :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:00, Arkadiusz napisał:

bonus packa nie trzeba kupowac

Żle sformułowałem. :)
Zresztą kolega pytał, co należy zrobić aby otrzymać bonusowy slot, a w takim wypadku trzeba kupić bonus-pack. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:00, Arkadiusz napisał:

mam nadzieje ze ci ktorzy zamowili nightfalla przed premiera dostana ten bonus pack za darmo
(bo inaczej bylo by to oskubywanie klienta :P)

A jakby mieli Ci go dac za darmo?W postaci klucza czy jak?Też bym sie chętnie na to pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:32, Jarzy napisał:

Rytualiści dostali od razu nerf
restoration magic-AN nie dało laski wymagającej rest.magic z bonusami 20/20restore magic :/
Wstyd powiadam!I to nie pierwszy raz :P


Kiedy przestaniesz w końcu o tym pisać, mam już tego dość! Restoration Rt jest traktowany tak samo jak Healing Monk, on również nie ma staffa 20/20 healing req. healing, jest TYLKO na Divine Favor.

Ponadto nie można dostać "nerfa na start", bo nerf to osłabienie, czyli postać po nerfie jest słabsza od tej przed nerfem, ale w tym wypadku to jest pierwowzór! Nie można go osłabić, bo taki już jest od początku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:50, Krejt napisał:

> bedzie kupić bonus pack??
Musisz kupić bonus-pack, wklepać kod, a później dodać jeszcze kod z pełnej wersji Nightfall,
wtedy dostaniesz dwa sloty z Nightfall i jeden z bonus-packa.


Czyli wychodzi na to, że otrzymam 3 wolne sloty??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:12, Jarzy napisał:

> mam nadzieje ze ci ktorzy zamowili nightfalla przed premiera dostana ten bonus pack za
darmo
> (bo inaczej bylo by to oskubywanie klienta :P)
A jakby mieli Ci go dac za darmo?W postaci klucza czy jak?Też bym sie chętnie na to pisał.


nie w postaci klucza tylko w postaci pudelka z tym co tam jest

tzn w sklepie gram.pl powinien sie pojawic bonus pack za X zl
i dla osob ktore go zamowia cena Nightfall powinna byc o te X zl nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym dodać - po co Ci ten cholerny staff? Masz Focus na restoration magic + sword +5en z modem +30hp/20% ench/co tylko chcesz do głowicy sworda, to jest lepsze (o +2 energii) od 20/20 Insightful staff of Fortitude/Enchanting/co tylko chcesz do trzonka staffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 22:04, graczomaniak napisał:

> > bedzie kupić bonus pack??
> Musisz kupić bonus-pack, wklepać kod, a później dodać jeszcze kod z pełnej wersji Nightfall,

> wtedy dostaniesz dwa sloty z Nightfall i jeden z bonus-packa.

Czyli wychodzi na to, że otrzymam 3 wolne sloty??:D


wpisanie kodu z Pre-release Bonus Packa da ci jeden slot na postac, ale dostaniesz go tylko wtedy gdy wpiszesz kod z Nightfall

wiec otrzymasz 2+1=3 lub 4+1=5 slotow (zalezy czy masz juz wczesniejsze czesci[3] czy nie[5])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 22:23, Arkadiusz napisał:

wpisanie kodu z Pre-release Bonus Packa da ci jeden slot na postac, ale dostaniesz go tylko
wtedy gdy wpiszesz kod z Nightfall

wiec otrzymasz 2+1=3 lub 4+1=5 slotow (zalezy czy masz juz wczesniejsze czesci[3] czy nie[5])


Czyli jak rozumiem mogę se do GW:P kupić GW:N BP, a GW:N po np. miesiącu, to wtedy będę mieć 7 slotów, nie 6?

A tak przy okazji: te przedmioty na prawdę są coś warte, czy lepiej jak najszybciej je wymienić? tzn. np od razu po dostaniu się do max dmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 22:30, PirO 17 napisał:

Czyli jak rozumiem mogę se do GW:P kupić GW:N BP, a GW:N po np. miesiącu, to wtedy będę mieć
7 slotów, nie 6?


tak
teraz masz Prophecies - 4 sloty
kupujesz Nightfall Pre-release Bonus Pack - dalej masz 4 sloty (plus 1 w pamieci:P)
kupujesz Nightfall - masz 7 slotow

Dnia 16.09.2006 o 22:30, PirO 17 napisał:

A tak przy okazji: te przedmioty na prawdę są coś warte, czy lepiej jak najszybciej je wymienić?
tzn. np od razu po dostaniu się do max dmg?


wymienic to ich nie wymienisz bo sa customized
jak tylko spelnisz wymagania to zaczynasz korzystac z tych itemow (bo nic lepszego raczej nie bedziesz wtedy mial)
te przedmioty sa juz max dmg :P z fajnymi bonusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie kurde czepiasz?Moja wina,że wszystko zbytnio dosłownie traktujesz?Ale pomyśl o ile bardziej mnichowi pomaga divine favor przy leczeniu niż spawwning power przy restore!
Po co mi ten staff?tak dla sportu :/ Wole ganiać ze staffem niż z focusem+miecz :/Troche głupio latać z Spiritbinderem cały czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj bo nia zabardzo czaje :D. Czyli jeśli kupie bonus pack i wpisze klucz to otrzymam 2 sloty i jeśli kupie nightfall, wpisze klucz to otrzymam 3 sloty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczomaniak co ty taki niekumaty jestes? :D
cala strone nawaliliscie o tych slotach oprzy zakupie BP :D

a tak btw... czemu jeszcze nie ma bonus packa wsklepie gram.pl? mnie bardzo mam jak sie dostac do media markt, bo w miescie nie mieszkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh :P
jak kupisz BP to beda 3 sloty po wstukaniu kodu GWN, jak nie to tylko 2 sloty gdy kupisz samo GWN.
taka prawda
nie 1, nie 5 tylko 2, albo 3... to juz od ciebie zalezy czy masz ochote kupic BP czy nie. :P

btw. nie z przymiotnikiem mozna razem pisac ^_^ przynajmniej tak mnie w szkole uczyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 23:36, graczomaniak napisał:

Nie kumaty, nie kumaty :D:D. Poprostu mi sie już miesz i teraz nei wiem, czy bedą 1,2,3 czy 5 slotów...:)


bez bonus packa :
GWP = 4 sloty
GWF = 4 sloty
GWN = 4 sloty

GWP + GWF = 6 slotow
GWF + GWN = 6 slotow
GWP + GWN = 6 slotow

GWP + GWF + GWN = 8 slotow

z bonus packiem:
GWP + bonus = 4 sloty
GWF + bonus = 4 sloty
GWN + bonus = 5 slotow

GWP + GWF + bonus = 6 slotow
GWF + GWN + bonus = 7 slotow
GWP + GWN + bonus = 7 slotow

GWP + GWF + GWN + bonus = 9 slotow

teraz chyba wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnimi czasy miał problem z zalogowaniem się do GW, mi wyskakuje cały czas informacja że "konto o podanej nazwie nie istnieje"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować