Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 10:25, tymuś napisał:

kiedy będzie bonus pack? i można będzie go kupic normalnie w empiku??

Będzie można go kupić w Media Marktach od przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:21, Krejt napisał:

> kiedy będzie bonus pack? i można będzie go kupic normalnie w empiku??
Będzie można go kupić w Media Marktach od przyszłego tygodnia.


tylko MM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:53, master111 napisał:

Mam poważny problem gdy wchodzę do GW nie słychać ani muzyki ani innych odgłosów np.walki
czym to może być spowodowane i jak to naprawić ??


Możesz mieć dodaną komendę -nosound , mogą być wyłączone głośniki, lub w opcjach, no i czy bawisz się procesami? (ctrl+alt+del)

Jak słuchasz muzyki, czy w necie czy gdzieś indziej masz dźwięk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:56, PirO 17 napisał:

> Mam poważny problem gdy wchodzę do GW nie słychać ani muzyki ani innych odgłosów np.walki

> czym to może być spowodowane i jak to naprawić ??

Możesz mieć dodaną komendę -nosound , mogą być wyłączone głośniki, lub w opcjach, no i czy
bawisz się procesami? (ctrl+alt+del)

Jak słuchasz muzyki, czy w necie czy gdzieś indziej masz dźwięk?


Wszędzie mam dziwięk tylko nie w GW na początku była tylko muzywa i tylko to a to zrobiłem reinstalke a teraz to juz nawet muzyki nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomnieliscie ze tormentor''s/necrotic armor necromanty sa dodatkowo podatne na holy dmg ^^ (+5dmg)
tak btw, to... yyy... wsumie nie sprawdzalem tego z factionowymi itemami... mozna do tych bonusowych z preordera doczepiac mody? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a... i co do dzwieku.... jak robili update na nightfall PVP event to dzwiek dostal ladnego kopa.... praktycznie nic nie slyszalem jak powinienem.... tera sytuacja sie powtarza.... ale dokladniej tak ze... pierwsze 3 zaklecia ktore rzucam nie maja dzwieku/maja przesuniety/maja pochlastany..... imo jezeli najnowsze sterowniki nie pomagaja to zostaje czekac az znowu poprawia (mozna zawsze im wyslac raport o tym, dx diag.... a oni i tak odpisza ze nie ma SP2 i nie moga pomoc [buce] ).... mmm inna opcja imo byloby to ze ten porypany weekendowy update zwalil ci lekko plik gw.dat.... jezeli masz nadmiar czasu/checi/transferu to mozesz chciec przeinstalowac i zrobic -image.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:31, Jarzy napisał:

Oczywiście,że mozna.Daltego moja rytka ma insightful spiritbindera :D

Akurat Spiritbinder jest "insightful" w standardzie. :)
Ale tak - można wkładać mody i zastępować te standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem. Kazdemu skilowi towazyszy jakis efekt graficzny a u mnie nie kazdy go ma. nie wiem czemu a stało sie to po updacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:02, Child of Pain napisał:

A najlepszy typ obrazen to holy i dark, bo przebija sie przez
pancerz jak wyssysanie energi, zawsze zadaje 100 procent obrazen, nigdy wiecej nigdy mniej.
Tylko holy ma 2 razy wieksze obrazenia przeciw nieumarłym.


I tak nie przebije Life Steala, przed którym w żaden sposób nie da się obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 12:48, Arkadiusz napisał:

> Czy ktoś ostatnimi czasy miał problem z zalogowaniem się do GW, mi wyskakuje cały czas
informacja
> że "konto o podanej nazwie nie istnieje"??

sprawdz czy dobrze wpisujesz nazwe, bo najprawdopodobiej robisz literowke w nazwie

to nie jest zwiazane z banem, bo wtedy bys sie zalogowal i dostal ktorys z error code


To akurat nie to, próbowałem się zalogować chyba z 30 razy a maila swojego jeszcze pamiętam (loginem jest właśnie mail).
Jak narazie ArenaNet mi odpisała że zajmą się sprawą i dadzą znać, tylko że to może potrwać do 7 dni.
Jak się do następnej niedzieli nie odezwą to chyba czeka mnie decyzna czy kupować GW i GW-F jeszcze raz, czy olać to po prostu i zostać tylko przy WoW''ie (choć w GW lubię sobie czasem pyknąć):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh,rzeczywiście ;) Mój błąd.Musze sobie skołować +5do niego,bo on daje chyba tylko +4 :/

Viper->musze przyznać,że kiepska sytuacja.Póki co proponuje zostać przy WoW''ie do czasu rozwiązania problemu przynajmniej ;) Mnie by sie chyba nie chciało od nowa przechodzić wszystkiego,zbierać hajs,łapać skille i farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ktoś chciał kupić ode mnie mini-peta Kuunavanga za 11k i Temple Guardiana (nie sprzedałem of course :D). Opłacało się sprzedać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:11, Lex napisał:

Przed chwilą ktoś chciał kupić ode mnie mini-peta Kuunavanga za 11k i Temple Guardiana (nie
sprzedałem of course :D). Opłacało się sprzedać ???

Może i by się opłacało... Gdyby dał 10 razy tyle, a i tak da się sprzedać drożej :]

Kuunavag to ok 95k, co do templa, to nie jest może jakiś cenny pet, ale zasada jest taka, że każdego peta sprzedaje się za 30+ k

A odnośnie petów: mam dwa pytania:
peta dostajemy za rok grania postacią, czy za rok posiadania konta, oraz czy mając tylko GW:P możemy trafić tylko na pety z GW:P, a mając GW:F tylko na te z GW:F? Czy nie ma takiej zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować