Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 20:53, MonkOfWar napisał:

A ja mam takie pytanie... napisano, że z GW: N pojawi się możliwość wyciągania upgrade''ów
konkretnych, bez niszczenia broni... Pytanie: czy będzie to taka opcja jak poszerzona skrzynia
w GW: F, znaczy: dostępna tylko posiadaczom tego dodatku?


ja slyszalem ze wybierzesz ktory upgrade chcesz wyciagnac, ale bron i tak ulegnie zniszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak napisali chyba na gw.pl albo na gram.pl.W każdym razie bardzo dobra rzecz.Znalazłem łuk,który wart jest ~10k,ale dzięki GWN wyciągne z niego sundering 20/20 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:13, Jarzy napisał:

Tak napisali chyba na gw.pl albo na gram.pl.W każdym razie bardzo dobra rzecz.Znalazłem łuk,który
wart jest ~10k,ale dzięki GWN wyciągne z niego sundering 20/20 :>


Ja domyślam się, że gdy będzie możliwe wyciąganie konkretnych upów, to ich cena drastycznie (no może nie trastycznie ale sporo) spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że taka zmiana dobrze gospodarcze GW nie wyjdzie. No chyba, ze mamy na myśli system socjalistyzmu utopijnego. Nie tylko ceny upgradów spadna, ale i ceny materiałów, szczególnie rzadkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Niech to piekło pochłonie :( .

Wiecie, co miałem wewnątrz prezentu (tak, wreszcie go dostałem)? Badziewnego Necrid Horsemana... A marzył mi się Rurik, buuu! Za ile ten mój chłam można opchnąć (jakby to chociaż był jakiś "dobry" potwór, nie zaś żywy trup :| )? 25k da się wyciągnąć?

A Rurikla i tak będę starał się zdobyć, choć to wydatek rzędu z 75-100k, prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:30, HumanGhost napisał:

Nie tylko ceny upgradów spadna, ale i ceny materiałów,
szczególnie rzadkich.


A mnie to bardzo cieszy :D ! Dotychczas nie żyłem za specjalnie z handlu (w ogóle, biedę klepałem). Teraz łatwiej będzie mi zakupić (z czasem, rzecz jasna) niektóre z przedmiotów, na które miałem ochotę.

PS Pytanko nooba: czy Shardy i Ecto można wyciągnać z jakichś przedmiotów?

PPS Sorry za podwójnego posta ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:39, MonkOfWar napisał:

PS Pytanko nooba: czy Shardy i Ecto można wyciągnać z jakichś przedmiotów?


Nie, nie można.
A co do handlu to dla mnie koszmar, bo znaczna częśc gotówki jaką mam pochodzi z handlu materiałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby częściej sie pojawiały to może i by spadła znacznie.Ale takie upy do miecza jak.npHP 30 albo sunder 20/20 są niezwykle rzadkie :/ Najczęściej pojawiałą sie upy do staffów i łuków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:13, Jarzy napisał:

Tak napisali chyba na gw.pl albo na gram.pl.W każdym razie bardzo dobra rzecz.Znalazłem łuk,który
wart jest ~10k,ale dzięki GWN wyciągne z niego sundering 20/20 :>


Zmiany te będą prawdopodobne tylko do "nowych" broni (które wypadły po patchu), podobnie było z runami (stare Major dalej odejmowały 50hp).

@MonkOfWar: z 25k może Ci się udać, to jeden z "lepszych" zwykłych mini-petów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:30, HumanGhost napisał:

Ale trzeba przyznać, że taka zmiana dobrze gospodarcze GW nie wyjdzie. No chyba, ze mamy na
myśli system socjalistyzmu utopijnego. Nie tylko ceny upgradów spadna, ale i ceny materiałów,
szczególnie rzadkich.


I bedize tak że prawie wszystkie materiały bedzie można kupić u tradera za 100gp za 1. Jak dla mnei to jest bez sensu. Już teraz nie moge patrzeć na rune tradfera który prawie wszystkie runy ma po 100 tylko kilka isę wyróżnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kurde zamiast sie cieszyc i zaopiekować swoim własnym mini-trupkiem to marudzisz i chcesz go sprzedać jak jakiegoś niewolnika ;]
btw to wygląda jakby ktoś obcy dał Ci nagle 20k, a Ty byś narzekał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:39, MonkOfWar napisał:

PS Pytanko nooba: czy Shardy i Ecto można wyciągnać z jakichś przedmiotów?


Ecto wyciągniesz po zsalvage''owaniu obsidian armora :) Ale chyba nie muszę ci mówić, że aby to zrobić, trzeba być chorym na umyśle :p

Poza tym, ciesz się ze swojego peta. Ja nie mam żadnego, a cieszył bym się z "bele jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej pomoze mi ktos ? Jak sie dostac do Nahupi Quater ? Zrobilem juz wszystkie questy z The Marketplace i Kanening Center i okolicznych gosci oprócz The Mayhem in Market (czy cos takiego) pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 16:48, Norbi.7 napisał:

Ej pomoze mi ktos ? Jak sie dostac do Nahupi Quater ? Zrobilem juz wszystkie questy z The Marketplace
i Kanening Center i okolicznych gosci oprócz The Mayhem in Market (czy cos takiego) pomocy
!

MUSISZ zrobić Mayhem in the Market, bo to jest Primary Quest, któy doprowadza do misji Vizunah Square.
I MUSISZ robić wszystkie questy, które masz opisane w logu jako "Primary Quest" aby odblokować sobie drogę do kolejnych misji (w tym i Nahpui Quarter).

A Mayhem in the Market jest przecież proste, właśnie przed chwilą skończyłem to z henchami swoją W/A na 15 levelu. Klucz do sukcesu to na sam koniec nie pchać się na chama w potężne zgromadzenia Afflicted, tylko je omijać lub czekać aż duża grupa rozbije się na kilka mniejszych (część odchodzi "na patrol" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie iwem czy ktoś z was robił monk a55hp, ale całym sercem polecam. Kupienie wszystkich potrzebnych itemów to koszt maksymalnie 30k, jeszcze trza miec potrzebne skille, monka i można zacząc farmić. Ja w Elonie wyrabiam 600gp-800gp na 5min. Nudne, ale jakie skuteczne:]
Kurcze mam dopiero 15ecto, jeszcze 30ecto plus 45shardów i bede miec korpus fowa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować