Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zapowiedziana jest wizyta obydwu bogów, po której jeden "odejdzie". Zapewne będzie jakiś potężny event, na kształt tego jaki mieliśmy okazję oglądać na Halleween. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najlepsza byłaby giga bitwa PvP miedzy zwolennikami obu bogów:D. Oczywiscie "odejście" będzie pewnie symboliczne. Przeciez gdyby lanie dostal Grenth i naprawdę został usunięty z gry to nikt by już do UW nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie do czego jest Shimmering Scale?Znalazłem to w pre searing Ascalonie i nie mam pojęcia do czego to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 22:38, Jarzy napisał:

Czy ktoś wie do czego jest Shimmering Scale?Znalazłem to w pre searing Ascalonie i nie mam
pojęcia do czego to jest :/


To chyba jest przedmiot do pierwszego wuesta elementalisty jeśli się nie mylę. Możliwe że znalazłeś dwa i nie patrzyłeś co to jest a teraz ci zostało i nie wiesz skąd to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt nie zwrócił uwagi, ale bogowie już nawiedzili największe miasta i Tomby. :]
Oprócz nich pojawili się śnieżni Henche :]
Ale najlepsze dopiero przed nami. Bitwa na śnieżki! :D Trzeba pogadać z odpowiednim gościem, który znajduje się blisko awatarów bogów, a przeniesie on nas do specjalnej lokacji. Tam poczytacie zasady zabawy bo nie są takie zwykłe i...do zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 03:17, Draghmar napisał:

Pewnie nikt nie zwrócił uwagi, ale bogowie już nawiedzili największe miasta i Tomby. :]
Oprócz nich pojawili się śnieżni Henche :]
Ale najlepsze dopiero przed nami. Bitwa na śnieżki! :D Trzeba pogadać z odpowiednim gościem,
który znajduje się blisko awatarów bogów, a przeniesie on nas do specjalnej lokacji. Tam poczytacie
zasady zabawy bo nie są takie zwykłe i...do zabawy :D

Mógłbyś podać więcej szczegółów co do pojawiania sie bogów w miastach?Dają coś fajnego?Skąd można przenieść sie do bitwy na śnieżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 04:56, Jarzy napisał:

> Pewnie nikt nie zwrócił uwagi, ale bogowie już nawiedzili największe miasta i Tomby. :]

> Oprócz nich pojawili się śnieżni Henche :]
> Ale najlepsze dopiero przed nami. Bitwa na śnieżki! :D Trzeba pogadać z odpowiednim gościem,

> który znajduje się blisko awatarów bogów, a przeniesie on nas do specjalnej lokacji. Tam
poczytacie
> zasady zabawy bo nie są takie zwykłe i...do zabawy :D
Mógłbyś podać więcej szczegółów co do pojawiania sie bogów w miastach?Dają coś fajnego?Skąd
można przenieść sie do bitwy na śnieżki?



Witam wszystkich

A wiec bogowie pokazują się w losowych miastach tych większych takich jak Lion Arch, Ascalon, Droknar itp.
I gdzieś z tych miast ukazują się dwaj bogowie grenth czy jakos tak i Dwayna a pomiedzy nimi specjilany npc który ma przy opisie snow fighter lub cos w tym stylu.
Jak sie z nim zagada przenosi Cię do innej lokacji i tam mozna zacząc wojnę snieżki.
W tej misji chodzi o to aby donieść 5 prezentów do swojego boga i śnieżki mają to poprostu utrudniać.
Podczas misji wygrywa sie prezenciki z których da sie wyjac/wygrac maly eventowy gadżecik :P.
To na tyle chyba jak by co to prosze o poprawienie mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy są jakieś runy, które podwyższyły by manę? Gram Mo/N i mam jak na razie 51 many, a chciałbym mieć znacznie więcej. Czy mógłby mi ktoś doradzić co powinienem kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manę podwyższają tylko kawałki zbroi no i broń. Jeśli chcesz mieć więcej many staraj się zdobyć jak najlepszego Tuncheona(tak się pisze?) i item, który będziesz trzymał w łapie, i najlepszy armor: Granite Citadel/Droknar''s Forge/Marhan''s Gotto/Fissure of Woe. Ale patrząc na Twoją ilość many (52) masz za dużo. Sądzę, że inwestowałeś manę obniżając energy regenerate co jest dużo ważniejsze od jej ilości!!! Wystarczy Ci praktycznie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 11:30, P3NCZUL napisał:

Manę podwyższają tylko kawałki zbroi no i broń. Jeśli chcesz mieć więcej many staraj się zdobyć
jak najlepszego Tuncheona(tak się pisze?) i item, który będziesz trzymał w łapie, i najlepszy
armor: Granite Citadel/Droknar''s Forge/Marhan''s Gotto/Fissure of Woe. Ale patrząc na Twoją
ilość many (52) masz za dużo. Sądzę, że inwestowałeś manę obniżając energy regenerate co jest
dużo ważniejsze od jej ilości!!! Wystarczy Ci praktycznie 40.


Ty sobie ze mnie jaja robisz chyba? Energia mam regenerację +4, a na Tombach to 51 many jak na Monka jest bardzo mało.
No i jeszcze jedno pytanie. Gdzie można zdobyć ecto? No i co to jest Tuncheon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... 51 many to za dużo na wszystko. Ja mam na monka 40 many i wystarcza. Jeśli Ci brakuje many to się bierze odpowiednie skille. Ecto się zdobywa w UW w PvE. Tuncheon to laska nekromancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 12:30, P3NCZUL napisał:

Ech... 51 many to za dużo na wszystko. Ja mam na monka 40 many i wystarcza. Jeśli Ci brakuje
many to się bierze odpowiednie skille. Ecto się zdobywa w UW w PvE. Tuncheon to laska nekromancka.


truncheon chyba

No i taaaa, wazniejsza jest regeneracja niz maxymalna ilosc energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... jestem E/Mo dotarlem taxówką do Droknar i zastanawia mnie Armor u sprzedawcy. Czy jest to najlepszy Armor dostępny w grze czy mozna znalexc coś lepszego dla elementalisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 16:16, AN0WN1M napisał:

Mam pytanko... jestem E/Mo dotarlem taxówką do Droknar i zastanawia mnie Armor u sprzedawcy.
Czy jest to najlepszy Armor dostępny w grze czy mozna znalexc coś lepszego dla elementalisy?


Formalnie tam jest najlepszy armor w Granite Citadel możesz znaleśc Armor za 15K każda część różnią sie one tylko wyglądam statystyki mają te same co w droknar, jest jeszcze miasteczko grotto tam mozesz kupić pancerz z takimi jak w droknar ale dodatkowo ma + ileś tam energii.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 18:12, AN0WN1M napisał:

Dzięki za ODP...
Aha jeszcze jedno ....gdzie znajde Granite Citadel??
Pozdrawiam


http://gwonline.pl/ <--- Tutaj znajdziesz info wszelakie ;).
A Granite Citadel znajduje się w południowych górach shivepeak.

A dokładniej...

(ktoś cię przerunnuje Droknars forge ---> copperhamer mines --> Granite citadel. I nie płać z góry !. :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować