Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 21:16, Selv napisał:

Nie wypali bo pve to wprowadzenie do pvp.

Hmm,racja.Szkoda tylko,że czasem skille uzywane często do PvP cierpią z powodu przewałów na PvE i odwrotnie :/

Dnia 29.09.2006 o 21:16, Selv napisał:

pod koniec misji mialem +10% :) Mam gdzies screena nawet.

No to nieźle.Uważny zabójca to ewenement :) Aż szkoda patrzec jak takie gorące laski jak zabójczynie padają plackiem na twarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni niestety, w pierwszym tygodniu prawie kazdy assasin myslal, ze jest wojownikiem a ze a ma sporo przyspieszen to zawsze lecieli z przodu i padali :)
Do tej pory nastawienie do asskow sie nie zmieniło :/

Jak kiedys prowadzilem graczomaniaka do fort aspenwood (kurzick) to padl caly team, procz mnie^^
A jest stworzony dla mnie po prostu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:36, Selv napisał:

Jak kiedys prowadzilem graczomaniaka do fort aspenwood (kurzick) to padl caly team, procz mnie^^
A jest stworzony dla mnie po prostu :>


Ale ja jako SS nie miałem dużych szans :D. Ale ty też o mało co nie padłeś :). Assassin ma to lepsze od woja że może się teleportować i szybciej biegać, natomaist w sile nie dorasta mu do pięt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale ty też o mało co nie padłeś :)

zamiast malo, ja bym proponowal "prawie" wstawic ;)

Tyle ze zdejmuje woja ponizej 7s :P
Poza tym, nie mialem zadnego leczenia, czysty atak i zadawanie obarazen, biegan czy tez zadnych teleportacji nie mialem a i tak nie padlem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 13:48, robbsson napisał:

BO CO?? !! ?? :/


Dzieci neo są wszędzie hehe....Żeby nie było całkowitego offtopu bardzo lubię grę Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze sklepu gram.pl "Oprócz standardowych elementów w pudełku z grą znajdziesz również ciekawe dodatki:
płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry
klucz tymczasowy - umożliwiający zaproszenie przyjaciela do gry Guild Wars (do kampanii Prophecies)
klucz bonusowy - umożliwiający odblokowanie bonusowych przedmiotów"
i moje pytanie czy te dodatki są w standardzie w każdym opakowaniu ( głównie chodzi mi o klucz bonusowy) czy tylko w tym sklepie. Upatrzyłem sobie troszkę tańczą GWP na http://www.allegro.pl/item129428592_guild_wars_new_od_play.html ale ani słowem nie wspomnają o dodatkach, może to jakaś zubożała wersja którą sobie darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie miałem w swoim gw w empiku, dopiero te klucze z zamówionym preorderem factions dostałem. Mógłby sie ktos wypowiedziec, kto kupił gw:p niedawno? A wersja zubażała, ten przedmioty nie są wcale takie dobre, tylko skin mają unikatowy lecz i tak najlepsze zdobedziesz normalnie grając/handlując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 16:36, sodolis napisał:

Cytat ze sklepu gram.pl "Oprócz standardowych elementów w pudełku z grą znajdziesz również
ciekawe dodatki:
płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry
klucz tymczasowy - umożliwiający zaproszenie przyjaciela do gry Guild Wars (do kampanii Prophecies)
klucz bonusowy - umożliwiający odblokowanie bonusowych przedmiotów"
i moje pytanie czy te dodatki są w standardzie w każdym opakowaniu ( głównie chodzi mi o klucz
bonusowy) czy tylko w tym sklepie. Upatrzyłem sobie troszkę tańczą GWP na http://www.allegro.pl/item129428592_guild_wars_new_od_play.html
ale ani słowem nie wspomnają o dodatkach, może to jakaś zubożała wersja którą sobie darować?


Klucz bonusowy wprowadzili w edycji GW 2006, dodaje jakieśtam bzdetne itemki dla każdej z klas.
http://gw.gamewikis.org/wiki/Guild_Wars_%2706_Edition - link do opisu tejże edycji i wszystkich bonusów w niej zawartych.

>Dzieci neo są wszędzie hehe....Żeby nie było całkowitego offtopu bardzo lubię grę Guild Wars :)

Taa, a co się będzie działo jak wyjdzie wersja PL GW... to dopiero będzie masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 10:51, Pablor napisał:

Czy ktoś może zna datę od kiedy w GW będzie można grać po naszemu ???


po 1 stycznia 2007 na pewno :]

ktos cos wspominal o polowie listopada, a moze nawet grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 10:51, Pablor napisał:

Czy ktoś może zna datę od kiedy w GW będzie można grać po naszemu ???


Pogłoski chodzą że wraz z wyjściem Nightfall taka możliwość nastąpi , ale myśle że już najpóźniej w grudniu będziemy grali w naszym ojczystym języku....:)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować