Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Guild Wiki prawde Ci powie:
"To enter the Fissure of Woe, you must go to the Temple of the Ages in Tyria or the Zin Ku Corridor in Cantha while your side has favor and make an offering of one platinum to the Champion of Balthazar. After doing so, you and your whole party will be teleported to the Fissure of Woe. Upon arriving, you will be next to the spirit of Rastigan the Eternal and surrounded by shadow creatures of various kinds.


UPDATE - DragonLord mnie juz ubiegl, wiec nie bede powatarzal tego co on napisal :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ToA są 2 miejscówki - UW (statua Grentha, teamy monk55hp/necro SS, traperzy) oraz FoW (statua Balthazara, b/p, chest run, także "balanced" party).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem już, wiem. :-)
Poczytałem sobie trochę i już wszystko kapuje. Chyab sobie zacznę łapać wszystkie elity do czasu wyjścia Nightfall tak żeby sie nie nudzić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:57, Lex napisał:

Takie pytanko. W Guild Hallu jest gość Luxon Transfer (jakoś tak). Co on robi ???


Jak masz co najmniej 5000 Luxon Faction to możesz mu dać i zasilić konto swojej gildii punktami Faction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko co do pre-orderu nightfalla: czy do tego pre-orderu zamawianego w sklepie gram.pl (mowie o edycji zwyklej, nie kolekcjonerskiej) bedzie dodawana bonusowa bron dla dervisha i paragona jakimi sa icy soulbreaker of enchanting oraz fiery sunspear of shelter?

P.S. Nic w tym temacie nie znalzlem, oprocz informacji, ze takie bronie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:16, Wolvi napisał:

mam takie pytanko co do pre-orderu nightfalla: czy do tego pre-orderu zamawianego w sklepie
gram.pl (mowie o edycji zwyklej, nie kolekcjonerskiej) bedzie dodawana bonusowa bron dla dervisha
i paragona jakimi sa icy soulbreaker of enchanting oraz fiery sunspear of shelter?

P.S. Nic w tym temacie nie znalzlem, oprocz informacji, ze takie bronie istnieja



http://www.gram.pl/news.asp?id=2579
Jak do każdego, to chyba do każdego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:38, Wolvi napisał:

arigato, piro :P przeoczylem... ;] dobrze, z epostacie z eventu zostaly bo mam 9lvl dervem
;] bedzie bosko ;]


Musze Cię zmartwić postacie z eventu podczas premiery zostają kasowane wiec przykro mi ale bye bye....

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:54, oOreVenOo napisał:

Musze Cię zmartwić postacie z eventu podczas premiery zostają kasowane wiec przykro mi ale

Nie kasowane. Resetowane do 1 poziomu. Zerują się też wykonane misje, questy i odkryta mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy na 512mb ramu i radeonie x1300 oraz na łączu 256kb/s będę mógł komfortowo pogra w GW? bo zastanawiam się nad kupnem spolszczonej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:00, tosz napisał:

kiedyś na stronach gram.pl czytałem że będzie polska wersja tej gry , ale kiedy ?


Wraz z wyjściem Nightfall w opcjach w menu języka pojawi się do wyboru język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować