Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 22:00, walgierz napisał:

U mnie niestety jest pewien problem.
Nie wiem, czy mój net poradzi sobie z GW. Kiedyś próbowałem grać w Knights:Online, ale ciągle
miałem "disconected from server" :/
Później admin pokombinował i jest lepiej (ściągnąłem i pograłem w jakąś darmową rpg online),
ale pewności nie mam. A głupio byłoby wydać ponad stówkę i nie mieć nic radości ;)


Spokojnie, nie porównuj serwerów ArenaNet do tych z MuOnline :) Sądzę że GW będzie ci śmigało, jeśli masz odpowiednio dobry sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:01, Crazy frogus napisał:

A jaki masz net? No bo ja mam neo 256 i mi smiga jak nalezy:-)

Ja korzystam z osiedlówki.
O parametry nie pytaj, bo nie będę potrafił odpowiedzieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. No to może być problem, ale nie musi;] Jak osiedlówka to hmm... sieć może być przeciążona czasem. No coż, polecałbym poprosić kogoś o klucz na 14dni/10godzin grania, ściągnąc klienta i wypróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:04, walgierz napisał:

> A jaki masz net? No bo ja mam neo 256 i mi smiga jak nalezy:-)
Ja korzystam z osiedlówki.
O parametry nie pytaj, bo nie będę potrafił odpowiedzieć ;D


Walgierz ja grałem w Guild Wars''a a na konfingu internetu 128kb/s i wierz mi grało sie super nawet w tryb PvP :) Guild Wars jest naszczęscie tak skonstruowany że tutaj mocn internetu nie ma praktycznie żadnego znaczenia no pomijając ściaganie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:02, DevilFish napisał:

Niektórym działa...

Furr => gdzie farmisz? Zdradź swój sekret :P Bo ja póki co rąbie na SF i na tombach... i
zaczne chyba jako trapper tak ogólnie... ^^


Spróbój dual''a w UW lub FoW , pienioążki naprawde szybko lecą :) Ja sie przygotowuje przed wyjściem NightFalla i już uzbierałem 150k+ golda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:13, oOreVenOo napisał:

Spróbój dual''a w UW lub FoW , pienioążki naprawde szybko lecą :) Ja sie przygotowuje przed
wyjściem NightFalla i już uzbierałem 150k+ golda :)


Trzeba mi bedzie poczekać... mam taki plan, że wypada mi ogólnie 9h okienek. Ciekawe, czy w sali z kompami, tej ogólno dostępnej mają GW :> A może trzeba im go zainstalować... Hiehiehieee!!
Choeła!!! To draństwo wciąż nie działa, na w ekranie logowania uzberiało się już 85 mega!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo 256, wciąż nie działa. Error 58... ściągnęło się ponad 111 mega. Wkur... rzony idę na kolację, a zaraz później spać. Może jutro się uda, choć patrząc na plan... raczej nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera no... a mialem ambicje pograc... caly dzien zawalony nauka... a wieczorem juz nawet pograc nie dadza ;/
oby do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:08, d7 napisał:

cholera no... a mialem ambicje pograc... caly dzien zawalony nauka... a wieczorem juz nawet
pograc nie dadza ;/
oby do jutra...

Kurde no... ja sobie chyba nie pogram. Na pewno nie w weekend. We wtorek już labki z chemii i gość kazał nam się wyuczyć ("przypomnieć" :) co nieco (30 stron skryptu + zadania...), a 24 (ta... października) mam już pierwszego kolosa z chemii nieorgaincznej. Fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem kilka rzeczy związanych z GW, oprócz gry nie działa strona głowna, support na ameryke , na europę i strona playNC. Gorzej jak to tepsa sobie jaja robi i teraz już nic nie bedzie działać, a Nightfall zbliża sie wilkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak komus nie dziala a jest na 100% pewny ze nie ma neta od tpsa niech napisze, bo ja niby mam z kablowki a jak na linuxie napisalem whois i moj ip to pokazalo ze jednak mam od tpsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 00:23, Burton napisał:

Nie ładuje mi sie też parę innych zagranicznych stron, także wina jest możliwe że po "naszej"
polskiej stronie, niekoniecznie w tepsa.


Mozesz podac przykłady tych stron zebym mogl je tez sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 00:43, gemGreg napisał:

juz wiem co jest zle padly polaczenia miedzy tpsa a zagranicą, kolega sie dowiadywal....to
troche moze potrwac obawiam sie


No tak - ale inne strony zagraniczne jak dla mnie dzialają... wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec popsuly sie DNSy, to takie serwery ktore zamieniaja adres www na czyste IP. Jesli taki serwer sie posypie, moga nieotwierac sie rozne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować