Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 17:58, oOreVenOo napisał:

> Mam ogóle pytanko odnośnie tej gry - czy warto. Koledzy polecają mi właśnie ten tytuł
oraz
> Linage II jako konkurencję - co wybrać? Wiem że GW nie wymaga abonamentu - a to plus!


Każdy znajdujący się tutaj powie że warto , powie kupij w ciemno. Dlaczego ? Bo gramy w tą
gre , w pewnym sensie jesteśmy jej twórcami nadajemy tej grze życie jak każdy inny gracz. Poczytaj
sobie różne recenzje , opisy , " http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=10122" , różnego
typu "fansajty" www.guildwars.pl , www.guildwars.com , www.guildwarsguru.com , www.crossingtyria.com.
Sam musisz zdecydować , zobacz w sklepie gram.pl jak Ci się gra podoba , przeczytaj opinie
innych. A co do abonamentu rzeczywiście go nie ma a to bardzo duży plus pozatym GW ma bardzo
małe wymagania sprzętowe oraz nie wymaga mocnego łącza internetowego wystarczy 64kb/s.

Pozdrawiam.

właśnie o takie opinie mi chodzi! PS - w domu mam 2mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:06, caramondl napisał:

DZięki, może niedługo się spotkamy, tak w dII jak i GW.


Zobaczymy może i tak się zdarzyć. W każdym razię życzę Ci udanego zakupu i dobrej zabawy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)
Zaczynam czuć się jak jakiś idiota, ale nie potrafię znaleźć w Ascalonie żadnego kupca z bronią :/
Ten "Weapons" ma tylko opcję Customize. A żadnego handlarza z bronią nie wyczaiłem. Czekam na sugestie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:32, walgierz napisał:

Hej :)
Zaczynam czuć się jak jakiś idiota, ale nie potrafię znaleźć w Ascalonie żadnego kupca z bronią
:/
Ten "Weapons" ma tylko opcję Customize. A żadnego handlarza z bronią nie wyczaiłem. Czekam
na sugestie :]


Bo z tego co się orientuję nikt broni jako tako nie sprzedaje. Możesz ją kupić od innych graczy lub ewentualnie wycraftować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:32, walgierz napisał:

Hej :)
Zaczynam czuć się jak jakiś idiota, ale nie potrafię znaleźć w Ascalonie żadnego kupca z bronią
:/
Ten "Weapons" ma tylko opcję Customize. A żadnego handlarza z bronią nie wyczaiłem. Czekam
na sugestie :]

chociaż jeszcze nie grałem w ta grę, to fajnie zobaczyc jak osoba z takim statusem/moderator/ nie może czegoś zlaleźdź/oj, podpadam/:) A poważnie, to jumż niedługo będę mógł coś poradzić, narazie musisz liczyc na innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:35, pitah napisał:

Bo z tego co się orientuję nikt broni jako tako nie sprzedaje. Możesz ją kupić od innych graczy lub ewentualnie wycraftować.

Z jednej strony to wielka ulga :D
Ale brak przyzwoitego topora irytuje mnie nieco. Powiedz mi coś więcej o tym craftowaniu. Gdzie znajdę gościa, który je dla mnie wykona, czego będę potrzebował, ile będzie mnie to kosztować :)

--> caramondl
Nie pozjadałem wszystkich rozumów, a w GW jestem nowy, więc korzystam z uprzejmości forumowiczów :)
W końcu po to forum jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:45, walgierz napisał:

Ale brak przyzwoitego topora irytuje mnie nieco. Powiedz mi coś więcej o tym craftowaniu. Gdzie
znajdę gościa, który je dla mnie wykona, czego będę potrzebował, ile będzie mnie to kosztować


W większych miastach zawsze są Weaponsmithy, które oprócz opcji customize mają również opcję craft. Jeżeli posiadasz odpowiednie materialy i kase to wycraftuje ci wybraną broń. Chociaż są lepsze sposoby na zdobycie dobrej broni. Nazywają się oni - Collectors. Mozna ich znakleźć w różnych miejscach na mapie, praktycxznie wszędzie. Za odpowiednią ilość pozostałości po potworach wymienią się na przedmioty. Listę collectorów można znaleźć na guildwiki. Można też wyświetlić sobie collectorów dających odpowiedni typ broni i wogóle.

http://gw.gamewikis.org/wiki/Warrior_collector_weapons
http://gw.gamewikis.org/wiki/General_collectors_%28Ascalon%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:53, Latniak napisał:

A ja sie cały czas nie moge zdecydować jak zapłacić za przesyłke i gdzie mają mi wysłać grę
:p Do domq czy na studia... Jeśli do domu to w najlepszym przypadku gra dojdzie w czwartek.
A właśnie w czwartek wracam do domu (koło 18 jestem na miejscu).
Musiałbym się chyba jakoś z kurierem dogadać żeby mi na tą godzinę przyjechał, albo zostawić
kasę w domu, żeby rodzice zapłacili ;/ (nie wiem co lepsze)

Ja dostane przesyłke zanim będe w domu.Lepiej zostawhajs rodzicom i z głowy będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:04, HumanGhost napisał:

> Jakiś link do tego filmu? ;>

Film marnej jakości, ale i tak widać jakie spustoszenie sieje Rytualista wśród pajączkó w UW:
http://www.youtube.com/watch?v=IOSgxzWN2So&mode=related&search=


Efekt niesamowity... Szukałem dokładnie takiego buildu, ale nigdzie nie mogę znaleźć... Masz moze jakiś link? :>

Akurat gram Rt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno to jest taki build:

Vengeful Was Khanhei
Arcane Echo
Ancestors Visage
Sympathetic Visage
Vengeful Weapon
Psyhical Resistance
Illusion of Haste
Soothing Memories

Restoration- 16
Inspiration- 8
Illusion- 9

Plus zbroja Oracle. Ale nie widać tego dobrze na filmie, choc to jest ten build z tego co czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko - na czym polegają te części.
Skoro każdy dodatek ma unikatową kampanię i klasy postaci to czy gracze np. factions mogą grać tylko z innymi graczami factions a innych części jak np nightfall już nie bo nie mają na hdd ras i itemów z innych części ? Czy żeby grać mógł każdy z każdym pobiera się jakieś patche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku nie jest to dobrze pokazane, ale czy farm sie uda zależy bardzo od spawn''u. Kilka razy próbowalem i raz udało mi sie przejść dalej. Co do bulidu który podał Human: rozmawiałem z gościem który tam farmi
Ilusion miało być na 12, a inspiration na 3 chyba. Jednak nie wiem jaka zbroja jest konieczna. Gościu chyba kupił to konto wraz z postacią i mówił, że najlepsza jest 15k luxon, ale to chyba nie prawda. Ja używam Oracle. Jeśli nie chcesz koniecznie farmic UW to zacznij farmic Grawle. Świetnie da sie na nich zarobić. Moge Ci pokazać jak będę w grze :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:02, Yamamoto napisał:

Gościu chyba kupił to konto wraz z postacią i mówił, że najlepsza jest 15k luxon, ale to chyba
nie prawda. Ja używam Oracle. (...)


15k Luxon to skin zbroi, a nie statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować