Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 23:08, Latniak napisał:

> Ta kosa z bonus keya fajnie wygląda ;]

Fajnie wyglada i ma super staty dla dervisha. Chyba długo nie bede szukał innej :) 15% while
enchanched i 20% longer sie dla dervisha przydaje :)

W tym przypadku kosa będzie wypaśna :D Broń dla klas z GWF w wersjach pre orderowych była troche mniej przydatna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chciałeś od tych wspaniałych, niebieskich daggerków dla A?:D Taką broń, gdyby nie była customized, można by bardzo łatwo (i za wysoką cene) sprzedać w Kaineng Center :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:35, graczomaniak napisał:

Co chciałeś od tych wspaniałych, niebieskich daggerków dla A?:D Taką broń, gdyby nie była customized,
można by bardzo łatwo (i za wysoką cene) sprzedać w Kaineng Center :D.

Ja wiem czy były takie super?Dla mne były średnio przydatne,szczególnie,że mam Falharns Split Chackrams.

CZy AN zapowiedziało już3 dodatek do GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:55, Jarzy napisał:

CZy AN zapowiedziało już3 dodatek do GW?


Jeszcze w nightfall nie grałeś, a myślisz już o kolejnym dodatku :D. Na pewno będzie, ale kilka miesięcy po porażce Nightfalla (nie chciałbym tego). Wiem tylko tyle, że nad 3 dodatkiem będzie pracowała ekipa, która stworzyła Factions...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu mówisz o porażce GWN?Mnie sie wydaje ona całkiem spoko.Wspominam o 3 dodatku,bo chciałbym najpierw przejść wszystkie kampanie wszystkimi moimi postaciami!Po wyjściu GWN dojdą mi 3 nowe postacie:derwiszka,paragonka i mniszka(oh yeah! :D).CZyli postaci będzie w sumie 9!!Nadal musze skończyć GWP i GWF moją sinką i ele,więc troche mi to zajmie.Poza tym GWN nie wydaje mi sie grą krótką(wniosek po obejrzeniu mapy).AN mogłoby wyhamować i wydać następny dodatek za jakieś 2 lata na przykład ,ale za to wypasiony dodatek!Nie chce,żeby GWN podzieliło losy GWF :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 02:14, Selv napisał:

A przez dwa lata bedą zbierać na serwery przed kosciołem i sprzedajac platyne na ebayu. Mysl
czlowieku logicznie.


Hehehe , kolejne dodatki będą wydawane co pół roku każdy kolejny dodatek MOŻE wprowadzać nowy kontynent i MOŻE dodawać nowe klasy jednak nie musi. Było mówione że część dodatków będzie jak duży UpDate który wprowadzi liczne zmiany , doda questy i misje ale nie wprowadzi np nowych klas.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 02:14, Selv napisał:

A przez dwa lata bedą zbierać na serwery przed kosciołem i sprzedajac platyne na ebayu. Mysl
czlowieku logicznie.

Wiem wiem.W końcu nie mają abonamentu.Problem w tym,że ten pośpiech w tworzeniu kolejnych dodatków może nie wyjść grze na dobre i pewnie nie wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednak wrażenie, że każdy dodatek będzie wprowadzał nowe profesje... Dlaczemu? Ponieważ są one sprzedawane jako oddzielne, samodzielne gry (w razie czego) i mało kto kupi grę tylko z postaciami core. No chyba, że dana kampania będzie tak rozbudowana jak Prophecies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 10:48, Fett -gram.pl- napisał:

Ja mam jednak wrażenie, że każdy dodatek będzie wprowadzał nowe profesje... Dlaczemu? Ponieważ
są one sprzedawane jako oddzielne, samodzielne gry (w razie czego) i mało kto kupi grę tylko
z postaciami core. No chyba, że dana kampania będzie tak rozbudowana jak Prophecies :)


przeciez nie musza wymyslac nowych profesji, moga zrobic kolejny chapter np z Assasinem i Dervishem + core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mne isę coś wydaje, ze każdy kolejny dodatek będzie świetny. Twórcy wiedzą, że factions to dla znacznej większości graczy niewypał, w którym jedyną ciekawą rzeczą były tytuły. Jak przeczytałem wypowiedź odnośnie mountów to upewniłem sie, że teraz w kazdym dodatku bedą duże zmiany lub masa nowych rzeczy. ANet głupia nie jest i na błedach sie uczy. Poczekamy zobaczymy. :-)

P.S. CZEMU MOJE GW:N JESZCZE NIE WYSŁANE?!?!? [celowo duze litery; prosze o wyrozumiałość, bo zaczynam sie martwić, że nie dotrze do mnie przed premierą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja wspominałem, że nowe profesje szybko sie znudzą i zabraknie pomysłów oraz kolorów na bossy. Wtedy do akcji wejda nowe rasy.

HumanGhost---> jaka wypowiedź odnośnie mountów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:10, Budo napisał:

HumanGhost---> jaka wypowiedź odnośnie mountów?


Gdzię był wywiad na temat tego co bedzie w przyszłości. Nie pamiętam gdzie to widziałem. Było pytanie czy będą mounty i koleś odpowiedział, że "nie może na ten temat rozmawiać". Według mnie to bardzo wymowne stwierdzenie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2006 o 11:13, HumanGhost napisał:

Gdzię był wywiad na temat tego co bedzie w przyszłości. Nie pamiętam gdzie to widziałem. Było
pytanie czy będą mounty i koleś odpowiedział, że "nie może na ten temat rozmawiać". Według
mnie to bardzo wymowne stwierdzenie. :-)


Hehe, tak jakby powiedział:"jasne że będą, co sie głupio pytasz"
;]
To fajnie, ciekawe tylko kiedy, ale to niezła perspektywa, zobaczymy jak to rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszacie mieszacie. Jak dziennikarze po zagraniu w previewa sie spytali, czy wurmy to zalazek mountow, pracownicy AN mieli powiedziec z usmiechem na twarzy , ze '''' jeszcze nic nie moge konkretnego powiedziec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm, jutro Nightfall w oplolskim MM. Tym razem odpuściłem sobie pre-order i zakupię grę jak Bozia przykazała - czyli ściągając ją z półki w sklepie. :)
Już nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz. Powiedzieli tak jak to napisałem, ze "Nie możemy o tym mówić". Tak czy siak stwierdzenie dosć wyraźne, że ANet mysli o takim rozwiązaniu. Zobaczymy co przyniosa kolejne rozdziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:28, HumanGhost napisał:

Mieszasz. Powiedzieli tak jak to napisałem, ze "Nie możemy o tym mówić". Tak czy siak stwierdzenie
dosć wyraźne, że ANet mysli o takim rozwiązaniu. Zobaczymy co przyniosa kolejne rozdziały.

Było by to dosyć ciekawe tylko zbytnio nie widze sensu mountów w świecie Guild Warsa , WoW to zupełnie inna sprawa.

Pozdrawiam

PS 11.000 post ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować