Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 13:23, T34 napisał:

Mam takie pytanie.

Czy któryś z updatów zniwelował "niewidoczne ściany" w GW?

Chociaż to chyba niemożliwe...


Nie. Co najwyżej podczas tworzenia kolejnych obszarów ścian było mniej :) .

Ruczaj-to tylko przy downloadzie występują polskie słowa, w grze już ich nie uświadczysz (na razie).

PS Oto dwa punkty, których działania nie widzę:

1. Panel “Materials storage” do tej pory dostępny tylko dla posiadaczy Guild Wars: Factions, jest teraz dostępny dla wszystkich. (Mam tylko GW: P i Skrzynia nadal występuje w normalnej formie. Szkoda, bo to bardzo na to liczyłem.)
2. Nowy panel “Damage Monitor” pokazuje wszystkie umiejętności, które przeciwnik użył ostatnio przeciwko Tobie. Najeżdżając myszką na ikonę umiejętności zobaczysz jej opis. (Żadnych zmian w działaniu nie odnotowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sciaga polskiej wersji, tylko spore aktualnienie. Polskie sa tylko wyrazy "pobieranie" itp przy sciaganiu, dalej polskiego jak nie bylo - tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:39, MonkOfWar napisał:

Nie. Co najwyżej podczas tworzenia kolejnych obszarów ścian było mniej :) .

Ruczaj-to tylko przy downloadzie występują polskie słowa, w grze już ich nie uświadczysz
(na razie).


Aj... miałem na myśli to, że kolejne dodatki (SF, F, N) zawierały już w sobie mniej niewidocznych ścian, poprzednio popełnionych nie poprawiano.

PS Ruczaj (2), fakt, idzie to dość wolno (mi zasysało koło, hm, 15 (?) MB przed wejściem do gry i następne kilka (?) gdy ładował się świat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 14:08, Selv napisał:

Human: to sie kupuje, poszukaj sprzedawce gdzies w miescie (la albo ascalon)


Aaaaa.. To wszystko jasne. Dzięki wielkie, poszukam sprzedawcy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy na forum kiedykolwiek zagości opcja edit, chyba nie?

Kusi mnie wybranie się do MM i kupienie GW:N, a jak przyjedzie kurier powiem "nie znam pana, nie chce nic co man chce mi dać" :D
W empikach GW:N nie ma jeszcze, tylko w MM jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 14:06, HumanGhost napisał:

Też się nie mogę dopatrzeć tego panelu material storage. Coś chyba nie wyszło do końca z tym.


Np. w Lion''s Arch obok skrzynek stoi Xunlai Representative /Storage Upgrades/ u ktorego mozna za 50 sztuk zlota zrobic ulepszenie skrzynki ze zwyklej na rozszerzona. Wyglada na to ze zeby miec dostep do ulepszonej skrzynki wszystkimi postaciami PVE trzeba zaplacic 50 kazda postacia tak jak przy zakladaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedzie kurier powiedz: nie odbieram przesyłki. Kurier wpisze sobie "odmowa odbioru" i wszystko. Szkoda, że u mnie nie ma MM. Liczę, że dziś wyślą te paczki w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Burton,
Z przykrością informujemy, że wysyłka Twojego zamówienia na polską edycję dodatku Guild Wars: Nightfall została przesunięta na 26.10.2006.
Za opóźnienia przepraszamy.
Pozdrawiam
Katarzyna Kruk
Sklep gram.pl



Bieda prosze państwa, bieda, w dokładnym dniu premiery gry zamówionej miesiąc temu jako PRE-ORDER nie będę miał okazji rozpocząć grania. Wychodzi na to że kupienie gry jutr o 10 rano w MM będzie szybszym rozwiązaniem niż kupowanie w sklepie interentowym dystrybutora. Różnica w cenie w moim przypadku podejrzewam że nie będzie duża, a osoba nie posiadająca rabatów i wPLNów na pewno mogłaby sobie sklep.gram.pl podarować na rzecz MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 08:20, HumanGhost napisał:

Niezła aktualka dziś. Troche się ściągało. Ale zmiany sa ogromne. Te zapisywanie buildów jest
proste i łatwe, można wszystko zrobić z poziomu gry, nie trzeba ładować nic, jest ikonka w
panelu do tego. Zamiast dye removera jest gray dye no i zmienili wygląd flaszek z kolorami.
Oraz masa masa zmian. Plus znerfowanie wieeelu farmów.

Które farmy znerfili?UW w końcu albo FoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 14:21, Ziomal99 napisał:

Heh
To prawie zadna roznica (10zl) :)
ale ja chce zamowic jeszcze EK!!! :D


Jaka różnica, cena na sklep.gram.pl jest 129PLN, reszta to bonifikaty za kupowanie produktów CDP. Jakbyś miał kupować jako nowy klient na gram.pl płacisz 129PLN plus 15PLN koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest cena na Polske 129pln
ale uzywajac znizki mozna kupic za 89
wysylke mozna pokryc zetonem czyli za free
ale jak w media "jest" za 99zl to bardzo dobra cena moim zdaniem, zwlaszcza ze "jest" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie każdy, bo znerfili AI mobków. Ciekawe czy przy farmie RT mobki tez uciekaja od dmg z prochów?

Wiecie co jest najgorsze? Ze to nie pierwszy raz, przy Factions bylo to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować