Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W sumie też mam 768 RAM i ani razu nie miałem momentu zacięcia:)
Możliwe też, że trochę zależy od łącza, a GW naprawde, ani nie laguje, jest bezpieczne i jedwabiście sympatyczne;)
Aloha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:20, HumanGhost napisał:

Uwazaj, bo to wciąga. :-)
256MB to trochę mało. Będzie Ci ciąć. Ja mam 768MB i przy wejściu do zaludnionych lokacji tnie
niemiłosiernie. Ale z czasem się rozrusza. :-)
Życze przyjemnej lektury. :-)

Ja na 512 jade i tez w duzych miastach na poczatku sie zcina jak nie wiem, ale jak juz ruszy jest znosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:01, sony ericsson napisał:

> Uwazaj, bo to wciąga. :-)
> 256MB to trochę mało. Będzie Ci ciąć. Ja mam 768MB i przy wejściu do zaludnionych lokacji
tnie
> niemiłosiernie. Ale z czasem się rozrusza. :-)
> Życze przyjemnej lektury. :-)
Ja na 512 jade i tez w duzych miastach na poczatku sie zcina jak nie wiem, ale jak juz ruszy
jest znosnie


mam 768MB, przy wejsciach do miast dysk jest doslownie zarzynany :P (chyba bede musial zrobic defraga i zobaczyc czy to cos pomoze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:36, Doreczek napisał:

Witam mam pytanko. Czy jak kupię GW : Nightfall to będe mógł grać który ma GW : Factions ??


Sry mała poprawka

Witam mam pytanko. Czy jak kupię GW : Nightfall to będe mógł grać z kolegą który ma GW : Factions ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozna grać w 2 osoby na jednej kopii GW Nighfall? Jeśli nie to co to jest klucz dla przyjaciela który wymieniono na pudełku do tejże gry...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:37, Doreczek napisał:

Witam mam pytanko. Czy jak kupię GW : Nightfall to będe mógł grać z kolegą który ma GW : Factions
??

Jeśli kolega ma TYLKO Factions, a Ty będziesz miał TYLKO Nightfall, to sobie co najwyżej pogracie na Wyspach Zmagań (areny PvP). Nie będziecie mogli razem przechodzić fabuły.

CinCinaS>>> Każdy musi mieć swoją kopię gry. 1 gra = 1 konto. Klucz dla przyjaciela to 10-godzinne "demo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, farbkowy weekend chyba nadal trwa, bo farby lecą jak oszalałe...
W ciągu ostatniej godziny zdobyłem białą (hura!), dwie czerwone (poszły ostro w górę) i kilka innych, bardziej powszechnych.
I to wszystko niefarmione, wypadły jak z pełną drużyną hero/hench nabijałem sobie tytuł Lightbringera.
Dziwne, ale nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:27, Krejt napisał:

Hmm, farbkowy weekend chyba nadal trwa, bo farby lecą jak oszalałe...
W ciągu ostatniej godziny zdobyłem białą (hura!), dwie czerwone (poszły ostro w górę) i kilka
innych, bardziej powszechnych.
I to wszystko niefarmione, wypadły jak z pełną drużyną hero/hench nabijałem sobie tytuł Lightbringera.
Dziwne, ale nie narzekam. :)

Jesli to nie weekend to masz farta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:01, garrick napisał:

Mam prosbe zdradźcie trche fabuly w spoilerze !!

Nie, bo mnie znowu ktoś będzie chciał zamordować w ciemnej alejce.
Wejdź sobie na guru albo guildwiki i poczytaj opisy misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:01, garrick napisał:

Mam prosbe zdradźcie trche fabuly w spoilerze !!


Po co Ci to ? Nie wieksza frajda jak sie przechodzi samemu i odkrywa grę ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne są niektóre misje w GW:Nightfall. Naprawdę super zabawa. Dobrze, że sa też questy na czas, można się nieźle przy tym bawić. Wydaje się to wszystko znacznie ciekawsze niz poczatek pierwszego rozdziału. Zobaczę co będzie dalej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos powiedziec kto wyszedl z wyspy i ma derwisza jaki ma ekwipunek??bo jak mam calosc ubrania taka jak na poczatku i idzie mi cienko:/a nie wiem czy sa jakies lepsze elementy ubrania dla derwisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasz cały czas na startowym armorze? To nie dziwne ,że cienko Ci idzie. Kup nowy u jakiegoś armor tradera, bo na kontynenecie sobie nie pograsz za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:17, HumanGhost napisał:

Grasz cały czas na startowym armorze? To nie dziwne ,że cienko Ci idzie. Kup nowy u jakiegoś
armor tradera, bo na kontynenecie sobie nie pograsz za bardzo.

a jak mam wiedziec ze to dla derwisza??nie bylem jeszcze u at wiec nie wiem:/bedzie wyszczegolnione ze dla derwisza i dla innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:28, żyrafa napisał:

a jak mam wiedziec ze to dla derwisza??nie bylem jeszcze u at wiec nie wiem:/bedzie wyszczegolnione
ze dla derwisza i dla innych?


U at możesz kupić tylko taki armor, jaką masz klasę. Pozostałych nawet nie widzisz. Na wszelki wypadek, dodam, że armor jest customized, także kupowanie od graczy , ani dawanie innej postaci na koncie nie ma sensu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.Mam pytanie czy jeśli posiada sie wszystkie 3 części Gulid wars to czy on się jakby sumują i ma się dostęp do wszystkich miejsc w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować