Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 13:24, DEViANCE napisał:

Właśnie, że nie użył. Źle go zrozumiałeś. Tych prezentów nie da się "rozpakować" za pomocą
salvage kit. Je się otwiera, a wybuchły mu przez to, że te prezenty dostał jak walczył i przegrał
daną walkę.
No i teraz powiem jak to jest z prezentami. Kończąc walkę na arenie obie drużyny, ta zwycięzka
i przegrana, otrzymują prezenty. Lecz tylko zwycięzcy będą mieli coś w środku, a przegranym
po prostu paczka wybucha ;)


Ahaaaaaaaaa
Takie buty. Zadnego salvage kitu nie używałem, nawet nie wiem co to jest ;]
No to chyba więszkość mi wybuchnie w takim razie :P
Ide sie prać na sniezki, może se broń już zrobię, bo mam 2 shardy (podobno też są w prezentach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Night Elf - tyle że gdyby GW miała abonament to też bylaby zupełnie inaczej stworzona. Jej budowa jest taka a nie inna właśnie z powodu braku abonamentu. W obecnej formie serwer gry jest odciążony i nie wymaga tylu nakładów na utrzymanie. Więc argument, że nikt by nie grał w GW gdyby gra miała abonament jest zupełnie nietrafiony. Wtedy ta gra byłaby zupełnie inna.

Widać dla T34 dobre są tylko te sieciówki, za które trzeba płacić. Ciekawe tylko jak wytłumaczy porażki Anarchy Online i Star Wars Galaxies. Bo to, że w 5 miesięcy GW przyciągneło 1 milion graczy to tylko efekt agresywnej kampanii reklamowej (co prawda taka nie istniała, ale to przecież tylko szczegół). Co do tego:

"Aż dziw bierze, że w XXI wieku w grze sieciowej aspirującej do miana cRPG, można było zastosować niewidzialne ściany:]" - rotfl. Chcialbym zauważyć, ze wiele hitów ze wszystkich platform ma te niewidzialne ściany. Ma je Brothers in Arms, ma je CoD 2, mial je Medal of Honor (każdy). "Aż dziw bierze, że w XXI wieku w grze apirującej do wojennego FPS''a roku można bylo zastosować niewidzialne ściany". Właściwie tylko strategie są od nich uwolnione, jednak tutaj ograniczeniem jest wielkość mapy (jeszcze nie widziałem strategii, w której móglbym wyjść po za obręb pola walki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:02, Faile napisał:

a jak kogos bawi tylko nieustanne zabijanie stworow [...]
to jest przeciez wiele mmorpg ;p.

To ja chyba jakis dziwny jestem.,bo od czasu gdy ta gra sie pojawila w ofercie CDP tylko to robie i jakos nie odrzuca mnie od tej gry ;). Choc moze w koncu powinienem zabrac sie za dokonczenie glownego watku, bo obecnie jestem w Ice Caves of Sorrow :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I-HAAAAAAAAAAAA!!!!
Pudełko przyjechało :DDDD
Jak dobrze pójdzie to od nowego roku będzie nowy net i w świecie GW pojawi się nowa postać :)
Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:06, dark raziel napisał:

Tylko Cazcader nie rób W/Mo, bo okaleczysz sie na samym początku gry.


Co chcesz, to nie jest złe połaczenie, szczególnie to pve.

Ale ja nie o tym
Miałem dzisiaj 12 zwycięstw z rzędu w wojnie na śniezki- przebije ktoś?
Między innymi za sprawą silnej ekipy ze zwierzakiem. Kolo o xywie Lord Richard to wymiatacz ;]
Mam już broń z cuksów i zbieram na tarczę, ale do niej trzeba 10 tych badziewi, dużo trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki... nie mam juz wogole Questow do zrobienia jestem teraz w okolicach Borlis Pass i Yak''s Bend... Gdzie dalej isc by znalesc jakies miasta czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:06, dark raziel napisał:

Tylko Cazcader nie rób W/Mo, bo okaleczysz sie na samym początku gry.

Dlaczego?
Poza tym myślałem o czymś w rodzaju łucznika - Ranger/???
O ile taka klasa jak Ranger istnieje w GW :)
Najpierw zajmę się czytaniem instrukcji.
Pudełko leży w domu a ja na zesłaniu sylwestrowym :(((
PS.
Nie żeńcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:16, Budo napisał:

Mam już broń z cuksów i zbieram na tarczę, ale do niej trzeba 10 tych badziewi, dużo trochę
:/


Nie 10, tylko 8. Ja mam już wszystkie itemy cukierkowe (myślałem że nie uzbieram, ale zdążyłem).
Btw, zbieraj Budo, zbieraj, bo po świętach nieźle na nich zarobisz. No i fajnie wyglądają ;]
Tak w ogóle to moge Ci dac sharda, chyba gdzieś sie u mnie wala w ekwipunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:24, Drirr napisał:

u kogo można załatwić tą tarcze?


Gadasz z tym kolesiem od snowball fight i tam gdzie się pojawisz jest 2 candysmithów. Jeden robi bronie, drugi tarcze i focusa. Z tym, że każda broń kosztuje 4 shardy, ale focus i tarcze już 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:59, pitah napisał:

Nie 10, tylko 8. Ja mam już wszystkie itemy cukierkowe (myślałem że nie uzbieram, ale zdążyłem).
Btw, zbieraj Budo, zbieraj, bo po świętach nieźle na nich zarobisz. No i fajnie wyglądają ;]
Tak w ogóle to moge Ci dac sharda, chyba gdzieś sie u mnie wala w ekwipunku ;)


moze i fajnie wygladaja ale parametry maja kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 17:02, Arkadiusz napisał:

moze i fajnie wygladaja ale parametry maja kiepskie


Bronie 10-10 obrażeń to nieźle, jak na wanda. Pamiętaj że ja mam 7 level i mam wanda startowego na razie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt. kto chciałby mi opchnąć bleached shells. Wiem, że wyrzucają je sand wurmy na Crystal Desert, ale nie chce mi sie za bardzo świrować i za nimi latać, jest może jakiś szybszy sposób na zdobycie muszelek w liczbie pięciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:02, jarken napisał:

Będziecie czekać do północy ? :]

W koncu akurat ta polnoc jest najwazniejsza ;). Ale nie bede na 100% wlaczal gry, wole posiedziec ze znajomymi i sie spokojnie pobawic :). Poczekam na jakies screeny ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:02, jarken napisał:

Ciekawe co jutro się będzie działo w GW :) Będziecie czekać do północy ? :]


Jutro o północy będę się starał trzymać pion na tyle żeby wznieść toast ;]

PS, czy w zniszczonym Ascalonie zrobi mi ktoś lepsze kapcie niż te któe mam? Mam starterowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:06, Budo napisał:

> Ciekawe co jutro się będzie działo w GW :) Będziecie czekać do północy ? :]

Jutro o północy będę się starał trzymać pion na tyle żeby wznieść toast ;]

PS, czy w zniszczonym Ascalonie zrobi mi ktoś lepsze kapcie niż te któe mam? Mam starterowe
;]

Ja mam piromankę i buty zrobił mi jakiś kupiec w Ascalon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować