Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Chciałbyś. Za wyższy poziom atrybutu płaci się więcej. Maks ilosć punktów, jakie mozna zdobyć to 200. Akurat starczy na to, żeby rozwinąć dwa atrybuity do 12. Oczywiscie nie licze tu wpływu runek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:19, Bambusek napisał:

Chciałbyś. Za wyższy poziom atrybutu płaci się więcej. Maks ilosć punktów, jakie mozna zdobyć
to 200. Akurat starczy na to, żeby rozwinąć dwa atrybuity do 12. Oczywiscie nie licze tu wpływu
runek.

czyli jezeli bede mial to 200 to juz za nastepne questy nie bede dostawal punktow??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Attrribut Points dostajesz co poziom, aż do 20. Tyle że w ten sposób dobija siedo 170. Pozostałe 30 dostaje sieza dwa questy. Więcej questów z AP w grze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:36, Bambusek napisał:

Attrribut Points dostajesz co poziom, aż do 20. Tyle że w ten sposób dobija siedo 170. Pozostałe
30 dostaje sieza dwa questy. Więcej questów z AP w grze nie ma


jest 6 questow po 15AP, z tym ze dana postac, ma dostep tylko do 2 z nich (tych z rodzimego kontynentu); pozostalych "nie widzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:09, HumanGhost napisał:

Znalazłem dziś insygnie/insygnia?. Ale jakas taka dziwna jest. Zobaczcie zresztą sami na obrazku.
Niby daje +5 armor, ale w takim razie czemu w kazdym przypadku? Nie powinno być +5/+10/+15
amor w zalezności ile skilli się recharguje? Mnie to na błąd wyglada, bo logicznego wytłumaczenie
innego nie widzę.



po prostu kazda linijka jest interpretowana odzielnie
1 linijka: jezeli warunek spelniony to masz +5 armor
2 linijka: jezeli warunek spelniony to masz +5 armor (czyli razem +10)
3 linijka: jezeli warunek spelniony to masz +5 armor (czyli razem +15)

i takie rozwiazanie moim zdaniem jest bardzo jasne i przejrzyste

bo inaczej jak by zapisac ponizszy item??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:36, Marko Pele napisał:

Witam wszystkich!!!
Mam małe pytanko chciał bym dołączy do grona graczy Guild Wars tylko nie wiem czy mój komp
go udzwignie.
Athlon 1800 MHz(wykręcony na 2000 MHz) 256 MB ram Geforce 4 mx 440


Sprawdź sobie tutaj. Używaj do tego IE lub FireFoxa. http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest .
Gra Ci będzie chodziła jednak mogą byc problemy dlatego bedziesz musial obnizyc grafike , rozdziałke i wyłączyć dźwięk żeby odciążyc procesor.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:09, HumanGhost napisał:

Znalazłem dziś insygnie/insygnia?. Ale jakas taka dziwna jest. Zobaczcie zresztą sami na obrazku.
Niby daje +5 armor, ale w takim razie czemu w kazdym przypadku? Nie powinno być +5/+10/+15
amor w zalezności ile skilli się recharguje? Mnie to na błąd wyglada, bo logicznego wytłumaczenie
innego nie widzę.


sorry, zly obrazek dalem wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się bohaterowie podobają. Sterując nimi można robic wszystko niemalże. Taka namiastka żywych graczy. Właśnie wypróbowałem fajna taktykę. Bohaterów zostawiam w jednym miejscu, sam biegnę zaalarmowac straże i kiedy za mną pobiegną to uruchamiam bohaterów, którzy koszą wroga. Fajne rozwiazanie i 100% pozytywny pomysł ANet na umiejszczenie bohaterów w grze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:40, oOreVenOo napisał:

Jeśli tego chcecie pogadam z Piotrkiem lub innym moderatorem

Ja bym tylko chcial sprostowac jakobym NADAL byl Moderatorem. Niestety, juz nie jestem. Wszelkie info JAKIE MOGE podac zostalo napisane w watku o Moderatorach i tam Cie do niego zapraszam
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&u=5029


***** Nie wiem czy to spojler, ale zeby nie bylo to ostrzegam ;) *****
A, zeby nie bylo, ze robie straszny offtopic to prosze o porady jak zabic Droughta. Jakich wziac herosow, jakie skille im dac i takie tam ;). Choc narazie doszedlem do niego/jej jeden raz to jednak dosyc szybko padla pierwsza czesc ekipy i jakos zaden z henchow nie chcial wskrzeszac. Choc co najmniej jeden healer hench czy heros byl :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ale sie zdenerwowalem:/co musze zrobic w tej misji co jest 12 posterunkow??zdobylem je ale nic(pewnie bonus ale to sie pozniej kaplem:/)i podchodze do zamku i baff nie zyje i juz 3 raz mi sie nie chcialo od nowa grac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeczytac opisu misji to nie trzeba było? ;-)
Stoi jak byk, że trzeba ominąc ten fort a nie do niego podchodzić. Celem misji jest dotarcie do przystani w zachodniej częsci mapy misji.
Swoja droga fajna ta misja jest. Zawsze to lepsze niż "idź, zabij, wróć". Poza tym możliwości wykonania jest pare. Nie trzeba likwidowac wszystkich posterunków. Ale za to jest bonus. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:32, Piotrek K. napisał:

***** Nie wiem czy to spojler, ale zeby nie bylo to ostrzegam ;) *****
A, zeby nie bylo, ze robie straszny offtopic to prosze o porady jak zabic Droughta. Jakich
wziac herosow, jakie skille im dac i takie tam ;). Choc narazie doszedlem do niego/jej jeden
raz to jednak dosyc szybko padla pierwsza czesc ekipy i jakos zaden z henchow nie chcial wskrzeszac.
Choc co najmniej jeden healer hench czy heros byl :/...


Przecież to banalne jest.... No ale tak weźcie sobie do party coś na degen. Ranger + longbow + poison i mesmer + conjure phantasm i po sprawie. Misja banalna szczerze nie wiem w czym problem....;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 12:52, HumanGhost napisał:

A przeczytac opisu misji to nie trzeba było? ;-)
Stoi jak byk, że trzeba ominąc ten fort a nie do niego podchodzić. Celem misji jest dotarcie
do przystani w zachodniej częsci mapy misji.
Swoja droga fajna ta misja jest. Zawsze to lepsze niż "idź, zabij, wróć". Poza tym możliwości
wykonania jest pare. Nie trzeba likwidowac wszystkich posterunków. Ale za to jest bonus. :-)

omg to ja sie zastanawialem co to na mapie jest ta ikonka czlowieka:/no nic bonus bede muisal zrobic jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 10:49, HumanGhost napisał:

Coraz bardziej mi się bohaterowie podobają. Sterując nimi można robic wszystko niemalże. Taka
namiastka żywych graczy. Właśnie wypróbowałem fajna taktykę. Bohaterów zostawiam w jednym miejscu,
sam biegnę zaalarmowac straże i kiedy za mną pobiegną to uruchamiam bohaterów, którzy koszą
wroga. Fajne rozwiazanie i 100% pozytywny pomysł ANet na umiejszczenie bohaterów w grze. :-)

Pomsł niezły ale brakuje mi czegoś takiego jak wskazanie NPC do chronienia:) No i nie ma sie wpływu na zbroje herosów, nawet nie można jej pomalować. Dla mnie optymalnym byłoby tworzenie wyglądu bohatera w momencie jego odblokowania - teraz może być np. czterech identycznych herosów w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie jak moge zobaczyc ile jakis przedmiot kosztuje??wchodze niby na ta strone na gorze podano ale nic sie nie moge doszuksc.Dzisiaj pierwszy raz w zyciu handlowalem z jakims ziomkiem,wczesniej juz mialem wszystkie moje przedmioty posprzedawac i fioletowe,niebieski i zloty bo mi miejsca zajmowaly(oczywiscie do traderow czyli za grosze .Ale w miescie zobaczylem ze jakis ziomek potrzebuje miecza ale nie zlotego ani niebieskiego a ja zobaczylem ze mam fioletowy tattooed scimitar of deathbane(u tradera za 100 golda:D)i sprzedalem mu za 1.7 k,pewnie i tak zrobielm zly interes ale tak jak mowie pierwszy raz handlowalem i jak zobaczylem roznice jaka jest pomiedzy traderem a ziomkiem z ktorym handlowalem to mi oczy zbielaly.Najgorzej wlasnie ze nie moge sprawdzic ile on naprawde kosztuje i inne moje przedmioty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma wpływu na zbroje herosa? Przecież mozna wkładać w zbroje bohaterów wszystko to co w normalne zbroje. Ja już Kossowi dałem rune od redukcji obrażeń. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Znalazłem ta misję challenge, gdzie można znaleźć armor przydatny do upgrade''u opancerzenia bohatera. Trzeba go jeszcze tylko zdobyć. Z tym juz moga być problemy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować