Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

An dało zrobiła w kwestii chenchów niesłychany krok naprzód. W chwili kiedy te barany w prophecies zamiast leczyć mnie to wskrzeszają necra który jest w tym momencie zbędny-chodz mi tu o Alesie. NO i jeszcze te dwa półmózgi stefan i ten drugi ( dawno nie grałem więć mi umknęlo), specjalnie biore agro na sibie a te barany uciekają i jeszcze stojąi się gapią jak na worek narkotyków, no po prostu czsami to miałem ochote..... nie będę kończył.
Ale już niecały miesiąc i sam przetestyje NF i jestem przekonany że się nie zawiode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:16, HumanGhost napisał:

No fakt. Znalazłem ta misję challenge, gdzie można znaleźć armor przydatny do upgrade''u opancerzenia
bohatera. Trzeba go jeszcze tylko zdobyć. Z tym juz moga być problemy. ;-)

Bez problemu można te armorki wytargać z heńkami i herosami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:33, Krejt napisał:

Bez problemu można te armorki wytargać z heńkami i herosami. :)


Bez wątpienia spróbuje. Szkoda by było w końcu tracić jakiś element gry. :-)
Co daje własciwie ten upgrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:34, HumanGhost napisał:

Co daje własciwie ten upgrade?

Zmienia wygląd pancerza bohatera (i tylko wygląd - zachowuje wszelkie włożone w stary pancerz runy i insygnia, AL też zostaje to samo). Po prostu taki 15k dla herosa. :)
Podejrzewam, że jesteś w tej pierwszej challenge mission. Można w niej zdobyć pancerze dla Kossa, Dunkoro, Melonni i obydwojga Akolitów Zaishen. Jeśli to nie zostanie potraktowane jako spoiler, z chęcią wrzucę screeny (elitarny pancerz dla Kossa jest fenomenalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:34, HumanGhost napisał:

Co daje własciwie ten upgrade?


właściwie to niewiele. Tylko zmienia się wygląd danego bohatera. To tak jak zbroja za 15k niby nic dodatkowo nie daje a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. PRzypomniało mi się coś. Ci akolici. Gdzie można ich zdobyć? Wykonuje wszystko od pocżatku, misje, questy i jakoś ich nie mam. A przyłączył się do mnie juz ten centaur. Cos ominąłem jednak czy akolici są dostępni po centaurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:43, HumanGhost napisał:

A właśnie. PRzypomniało mi się coś. Ci akolici. Gdzie można ich zdobyć? Wykonuje wszystko od
pocżatku, misje, questy i jakoś ich nie mam. A przyłączył się do mnie juz ten centaur. Cos
ominąłem jednak czy akolici są dostępni po centaurze?

Powiem Ci szczerze, że sam nie wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:49, Child of Pain napisał:

Są poboczni, quest na nich mozna wziac bo wybiciu potworkow z kamadanu.

Widocznie quest ten jest niedostępny dla postaci z Tyrii i Kintaju (bo na razie gram swoją tyryjską wojaczką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:49, Child of Pain napisał:

Są poboczni, quest na nich mozna wziac bo wybiciu potworkow z kamadanu.


Możesz podac nazwę tego questa albo go opisac, bo sobie nie przypominam. Wybicie tych potworów i zamknięcie portali w Kamadanie pamietam ,ale questa na akolitów nie. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po wybiciu potworkow z pomoca zaishenów w porcie ten ich głównodowodzący daje questa na walke z acolytami zaraz po wyjsciu z kamadanu a potem wybiera sie akolite ktorego sie dostanie po wykonaniu quest na zabicie avatarow balthazara z wybranym zaishenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to dziwne. Ja tego nie miałem. Wiele razy sprawdzałem czy nie zostały mi zadne questy q nooblandi, ale nic nie znalazłem. Hmm szkoda, moze to jakiś bład był. Cóż mówi się trudno i gra dalej. Tym bardziej, ze bohaterów jest wielu i nie ma niezastąpionych. No może paru, na szczęscie nie akolici. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie można zdobyć itemy które po wymianie zmieniają armor herosa. Więc chętnie kupie przynajmniej jeden ANCIENT ARMOR. Prosze w grze pisać na Jasmine Sandflower .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:16, Draqoon napisał:

jaka jest najlepsza druga profesja dla nekromanty?

to zależy od twojego stylu grania. co lubisz, w jaki sposób wykańczasz większość stworów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak chcesz rozwijaćswoją postać, radzęci poszukać buildów w necie, mnóstwo tam tego jest.
A tak to polece ci monka jeżeli chcesz robić master miniona albo mesmera jeżeli SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:23, Gutek87 napisał:

Zależy jak chcesz rozwijaćswoją postać, radzęci poszukać buildów w necie, mnóstwo tam tego
jest.
A tak to polece ci monka jeżeli chcesz robić master miniona albo mesmera jeżeli SS.

no wlasnie... co to jest mm i ss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować