Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tak mnie teraz naszło pytanie. Nie traktujcie tego jako ankiety, ale zastanawiam się czy gracie postaciami żeńskimi (pytanie oczywiście do samców). Bo mnie korci żeby stworzyć sobie jakąś magiczkę (ze względów estetycznych ;D ).
Tyle, że to trochę takie dziwne jest. Prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:51, dark raziel napisał:

Wszystkie moje postaci to kobiety, co w tym dziwnego? o_O

Absolutnie nic, 4 z 6 moich aktualnych postaci to kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:15, graczomaniak napisał:

Czy mają jakieś działanie i bonusy?:)


A nby jakie maja miec działanie? Przecież to gra karciana. Ściągasz, drukujesz i możesz sobie pograć z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:16, graczomaniak napisał:

Taa jedną kartą, chyba pogram ale w "piotrusia".


Zauważ wielkość plików. To są skille każdej z profesji. Zresztą nie wiem dokłądnie o co w tym chodzi. Nie ściągałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to nie ma zadnego znaczenia czy grasz kobieta czy mezczyzna. Mnie np. wojownik kojarzy sie z facetem a ele to musi byc babka juz tak samo jak monk. A np paragon (nie fiskalny :) ) moze byc taki lub taki a derwisz to juz mi bardziej podchodzi babka. To po prostu zalezy od gustu i juz. To wcale nie jest dziwne czy nienormalne. (to nie jest zadne zboczenie ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:39, Draqoon napisał:

> Zależy jak chcesz rozwijaćswoją postać, radzęci poszukać buildów w necie, mnóstwo tam
tego
> jest.
> A tak to polece ci monka jeżeli chcesz robić master miniona albo mesmera jeżeli SS.
no wlasnie... co to jest mm i ss?

MM - master minion, czyli oględnie mówiąć pan nieumarłych, przyzywa z ciał poległych pomocnych truposzy
SS- build którego podstawą jest
Ale radzi ci poszukać buildów na przykład n a www.gamewikis.org odnośnik guild wars,
bardzo dużo buildów tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:24, PAZ3R napisał:

Tak naprawde to nie ma zadnego znaczenia czy grasz kobieta czy mezczyzna. Mnie np. wojownik
kojarzy sie z facetem a ele to musi byc babka juz tak samo jak monk. A np paragon (nie fiskalny
:) ) moze byc taki lub taki a derwisz to juz mi bardziej podchodzi babka. To po prostu zalezy
od gustu i juz. To wcale nie jest dziwne czy nienormalne. (to nie jest zadne zboczenie ;] )


Heheh, ja mam zupełnie inny gust. Warrior musi być płci żeńskiej , a ele facet ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:18, graczomaniak napisał:

Ściągnij, zobacz i mi powiedz, wtedy ściągne i nie bede żałował 30 mb :D:D.


Tak, to są karty do gry. Cos jak Magic the Gathering. Zasad nie znam, tez trzeba by było ściągnąć, ale mi się nie chce. Pod kazdym linkiem jest komplet skilli dla danej profesji. Każdy skill to osobna karta. Nawet fajnie wygląda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:43, walgierz napisał:

Bo mnie korci żeby stworzyć sobie jakąś
magiczkę (ze względów estetycznych ;D ).
Tyle, że to trochę takie dziwne jest. Prawda? :D


Facet elementalista wygląda koszmarnie. A jak zobaczyłem, jak tańczy, to od razu wywaliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj widać, że n4ie znasz dzisiejszej mody na taniec :D. Elek tańczy nowocześnie i jest "trendy", wkońcu jakiś śmiech (oprócz naszego guild chata :P) w grze musi być.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sprawdzić czy wszystkie poboczne questy wykonałem ? Nie chodzi mi o te, które już znajdują się w logu, ale o te, które gdzieś tam są. Niektóre questy dają jakieś BNy, jakiś gość stoi w środku lasu pod drzewem, jeśli go nie zauważę to już po quescie, czy jest jakaś możliwość dowiedzenia się o nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:44, Selv napisał:

E tam, mam faceta ele w jedynej słusznej zbroi czyli 15k air ;P
Zawsze mi się chce śmiać jak widze jego taniec ;)


jego taniec jest wzorowany na tancu ktory wykonala Elaine w Seinfeldzie. tam to tez mialo wygladac beznadziejnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Nightfallu zrobiłem quest na Acolyte Sousuke, i przyłączył sie on do mojej drużyny. I toche mi szkoda drugiego łucznika, ktory bardziej mogłby się mi przydac zamiast elementalisty.. Więc czy bedzie jeszcze okazja aby łucznik sie dołączył, czy to już był końcowy wybór?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować