Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 22:05, mic02 napisał:

Dziś w Nightfallu zrobiłem quest na Acolyte Sousuke, i przyłączył sie on do mojej drużyny.
I toche mi szkoda drugiego łucznika, ktory bardziej mogłby się mi przydac zamiast elementalisty..
Więc czy bedzie jeszcze okazja aby łucznik sie dołączył, czy to już był końcowy wybór?...


w grze jest kilka takich wyborow, ale nic straconego, po zakonczeniu fabuly bedziesz mial mozliwosc uzupelnienia brakow :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 22:24, Buzzard napisał:

robil juz ktos misje w Nightfall gdzie jeswt sie na przyjeciu i trzeba przekonywac ksiazeta
do pomocy? fajne sa te questy na bonus. lol :D


A wiesz że ^$#*#@( nas to obchodzi ?! A wiesz że szczeliłeś spojlera a część osób nie ukończyła Guild Wars NightFall ?! Chyba nie wiesz więc zastanów sie na drugi raz co piszesz. Mi również sie podobaja questy na bonus chociaż misji nie mam z bonusem.

Pozdrawiam -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 22:29, oOreVenOo napisał:

> robil juz ktos misje w Nightfall gdzie jeswt sie na przyjeciu i trzeba przekonywac ksiazeta

> do pomocy? fajne sa te questy na bonus. lol :D

A wiesz że ^$#*#@( nas to obchodzi ?! A wiesz że szczeliłeś spojlera a część osób nie ukończyła
Guild Wars NightFall ?! Chyba nie wiesz więc zastanów sie na drugi raz co piszesz. Mi również
sie podobaja questy na bonus chociaż misji nie mam z bonusem.

Pozdrawiam -.-''


oops, masz racje. jak to pisalem to wydawalo mi sie ze nie ma tam zadnych spoilerow. sorry

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Guild Wars Nightfall. Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Otwiera i co widzę... książeczka po polsku :D Mam takie pytanie, czy pozostałe książeczki też zostały spolszczone ? do Factions i podstawki ? Czy jeśli teraz ktośzamawia, to ma już po polsku ? czy tylko NF zostało spolszczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G@WNO prawda, wiara cos tam przewiduje, ze to jest Razah, hero duch, ze jest zwiazany z elita misja, ale co z tego skoro An doda to laskawie dopiero za pare miesiecy, tak samo jak nabijanie wyzszych rankow sunspeara i lightbrignera bez uzywania exploitow o.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno istnieje uniwersalny bohater ale nie mialem przyjamnosci sie nim bawic. Fakt po przejsciu gry dostajemy mozliwosc posiadania wszystkich herosów.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Czy jak zamówiłem dopiero teraz, (a nie jak wcześniej zamierzałem przed premierą) będę miał wszystkie dodatkowe sloty na postacie (2?) i wszystko to jakbym zamawiał wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:10, Buzzard napisał:

podobno Anet ma dodac wkrotce trzeci obszar do ktorego trzeba miec favor zeby tam wejsc


Hmmm masz gdzięs taką informację? Czy to tylko plotka? Ciekawe, moze na Święta wyjdzie jakieś większe uaktualnienie. Fajnie by było. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wsze za każdą grę dołączoną do konta dostajesz 2 dodatkowe sloty. Niestety jak zamówiłeś po premierze to nie masz kluczy z GW:N Pre-order pack czyli również nie będziesz miał broni z tego Pack''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaile pisala na guru, ze Razaha, Elite misji nie ma w grze, a to, ze po nabiciu wyzszych rankow sunspear i lightbringera nie pojawiaja sie blessingi zostalo z gory ustalone -.-, i to jest jak najbardziej normalne wedlug niej, poniewaz nie pisali, ze Elite misja bedzie z premiera tylko , ze bedzie w grze o.O. A co do tych title, jak ktos chce miec wyzszy przed updatem to sobie poradzi o.O. I to nie jest fajne, bo AN laskawie doda cos kilka miesiecy po premierze, to co jest opisane w instrukcji jako obecne w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Noszę się z zamiarem kupienia GW:P, ale licho u mnie z kasą [:P] i chciałbym ją kupić w Używkach (grę, nie kasę :D). Mam w związku z tym pytanie. Czy grę można przerejestrować (zmienić nazwę konta i hasło) oraz wykasować wszystkie postaci? Zależy mi na tym, żeby grać zupełnie od początku. Jeśli nie ma takiej opcji to będę musiał kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupisz grę z Używek, to musisz dostać e-mail i hasło do konta. Wtedy natychmiast musisz zmienić e-mail na swój i wymyślić nowe hasło wraz z pytaniem/odpowiedzią. Również nie ma problemu z kasacją postaci... ale nie wiem po co? :P Jak będą wolne sloty, to zostawiłbym postacie, które aktualnie istnieją, a sam zacząłbym grę na jednym z pozostałych slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz to zrobić ale jest duże ryzyko, konto rejestrujesz na maila a nie na nazwisko czy konto na gram.pl. Więc trafisz na scammera i po 100 złotych. Lepiej oryginał w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:16, DEViANCE napisał:

Gdy kupisz grę z Używek, to musisz dostać e-mail i hasło do konta. Wtedy natychmiast musisz zmienić e-mail na swój i wymyślić nowe hasło wraz z pytaniem/odpowiedzią.


Ale nazwy konta nie można zmienić? Wiem, że jestem strasznie upierdliwy, ale chcę wiedzieć. :P

Dnia 11.11.2006 o 11:16, DEViANCE napisał:

Również nie ma problemu z kasacją postaci... ale nie wiem po co? :P Jak będą wolne sloty, to zostawiłbym postacie, które aktualnie istnieją, a sam zacząłbym grę na jednym z pozostałych slotów.


No w sumie tak. :D Ale mam takie odczucie, że jednak fajniej jest zaczynać z zupełnie czystego konta. Większa frajda. Wiem, dziwne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
Zauważył juz ktoś, że w pewnym obszarze Elony potwory się respanują? Oczywiście bez zmiany lokacji, na naszych oczach. Nie wiem czy jest to jeszcze gdzieś, ale widziałem coś takiego pierwszy raz w GW. Potworki to te wielkie bestie, nazwa chyba Tornment Land czy coś takiego. Dziwne to dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować