Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie ma jako takiej "nazwy" konta, jak w innych grach, np. Warcraft, BF. Tutaj, aby się zalogować musisz podać e-mail, na który założyłeś konto i hasło jakie ustaliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:25, HumanGhost napisał:

Uwaga!
Zauważył juz ktoś, że w pewnym obszarze Elony potwory się respanują? Oczywiście bez zmiany
lokacji, na naszych oczach. Nie wiem czy jest to jeszcze gdzieś, ale widziałem coś takiego
pierwszy raz w GW. Potworki to te wielkie bestie, nazwa chyba Tornment Land czy coś takiego.
Dziwne to dla mnie.


Podobna sprawa ma miejsce w Nahpui Quarter... respawnują się celestiale pozostające po zabiciu dowolnego z 4 głównych bossów w misji. Nie jestem pewien ale za zabicie takie zrespawnowanego celestiala nie dostajemy już doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złapałem skila elitarnego dal dunkoro i koło sunspear sanctuary jest gość profesion changer i czy moge zmieniać drugą profesje i odblokowywać tak dal moich bohaterów skile, czy moge tylko np. dwa razy zmienić profesję poboczną, jak z tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:39, Ziloh napisał:

Wczoraj złapałem skila elitarnego dal dunkoro i koło sunspear sanctuary jest gość profesion
changer i czy moge zmieniać drugą profesje i odblokowywać tak dal moich bohaterów skile, czy
moge tylko np. dwa razy zmienić profesję poboczną, jak z tym jest??

Zmieniasz ile razy chcesz. I tylko za pierwszą zmianę płacisz 500g później za friko. Po zmianie profesji możesz odblokowywać skille dla Twojej nowej profesji (w tym elitarne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz mi się rozjaśniło, bałem się wcześniej zmienić profesje, bo myślałem, że nie będe mógł potem wrócić do poprzeniej profesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:25, HumanGhost napisał:

Uwaga!
Zauważył juz ktoś, że w pewnym obszarze Elony potwory się respanują? Oczywiście bez zmiany
lokacji, na naszych oczach. Nie wiem czy jest to jeszcze gdzieś, ale widziałem coś takiego
pierwszy raz w GW. Potworki to te wielkie bestie, nazwa chyba Tornment Land czy coś takiego.
Dziwne to dla mnie.

Nie nie respawnuja. Czesc potworkow na ktore dzialaja skille lightbringera, te typowo demoniczne maja skilla pozwalajacego sie klonowac. Call of torment or something like that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciekawe czemu zniknęły polskie wyrazy z launchera.

Farmienie R/Me w Fissure Forest idzie mi coraz lepiej, dochodzę coraz dalej... ;) Ale jak na razie-jest biednie, ciągle coś nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:16, DEViANCE napisał:

Gdy kupisz grę z Używek, to musisz dostać e-mail i hasło do konta. Wtedy natychmiast musisz
zmienić e-mail na swój i wymyślić nowe hasło wraz z pytaniem/odpowiedzią. Również nie ma problemu
z kasacją postaci... ale nie wiem po co? :P Jak będą wolne sloty, to zostawiłbym postacie,
które aktualnie istnieją, a sam zacząłbym grę na jednym z pozostałych slotów.



a takie zmiany sa jeszcze mozliwe?

bo od wprowadzenia sklepu w grze, zamiast edycji danych w grze otwiera sie konto na plaync, a tam chyba nie mozna juz przeniesc jednej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na wstępie zaznaczam , że korzystałem już opcji szukaj , jednak mimo to nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi na moje pytanie , a brzmi ono tak :

Czy nie posiadając Phropiercies będe mógł w Nightfallu utworzyć np.wojownika czy nekromante ? A jeżeli tak ,to jakie będą się z tym wiązały ograniczenia ?

Możecie nazwać mnie noobem , ale ja naprawdę już się gubię w tych wszystkich FAQ''ach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Nightfall są dostępne 6 podstawowych profesji i dwie profesje tylko dla tej kampanii. Czy li będziesz mógł zrobić nekromante lub wojownika. Ograniczenia będą tylko takie że nie będziesz mógł używać skilli z innych kampanii
( oprócz skilli Core czyli dostępnej dla każdej kampanii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyłem tego skilla. Tym bardziej dziwne wydaje się klonowanie w sytuacji jak juz wszystkie wokół są martwe. To niby który klonuje? Zza grobu? Troche śmiesznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:36, żyrafa napisał:

czy jezeli w gw pisze ze trwaja jakies prace od 8 00 am do 2 pm to znaczy ze do naszej 2 po
poludniu czy jeszcze musze doliczyc jakies godziny??


Zależy. Musi być podany jaki czas czyli naprzykład GMT i tym podobne. W zależności od podanej godziny i czasu dodajesz lub odejmujesz godzinny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:18, HumanGhost napisał:

Nie zauwazyłem tego skilla. Tym bardziej dziwne wydaje się klonowanie w sytuacji jak juz wszystkie
wokół są martwe. To niby który klonuje? Zza grobu? Troche śmiesznie to wygląda.

O to nie wiem, podczas paru misji potworki sie respawnuja, ale ty przeciez mowisz o obszarze. To napisz jakie to sa potworki, demony, margonici czy titany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:51, oOreVenOo napisał:

> czy jezeli w gw pisze ze trwaja jakies prace od 8 00 am do 2 pm to znaczy ze do naszej
2 po
> poludniu czy jeszcze musze doliczyc jakies godziny??

Zależy. Musi być podany jaki czas czyli naprzykład GMT i tym podobne. W zależności od podanej
godziny i czasu dodajesz lub odejmujesz godzinny.

Pozdrawiam.

pisze od 8 00 am do 2 pm GMT a od 12 am do 6 pm PMT czy cos takiego:/wiec o ktorej to jest bo sie pogubilem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:03, żyrafa napisał:

> > czy jezeli w gw pisze ze trwaja jakies prace od 8 00 am do 2 pm to znaczy ze do naszej

> 2 po
> > poludniu czy jeszcze musze doliczyc jakies godziny??
> > > Zależy. Musi być podany jaki czas czyli naprzykład GMT i tym podobne. W zależności od
podanej
> godziny i czasu dodajesz lub odejmujesz godzinny.
> > > Pozdrawiam.
pisze od 8 00 am do 2 pm GMT a od 12 am do 6 pm PMT czy cos takiego:/wiec o ktorej to jest
bo sie pogubilem??

sorki za 2 post ale juz lapie;)za godzine dopiero skoncza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są te takie wielkie pełzające, coś jakby z kamieni zbodowane. Bodajże to elementaliści, ale głowy nie dam, nie pamietam dokładnie. Nazywają się Torment Land czy coś takiego. Nei mogę ich na wiki znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 09:09, Piotrbov napisał:

Niestety jak zamówiłeś
po premierze to nie masz kluczy z GW:N Pre-order pack czyli również nie będziesz miał broni
z tego Pack''a.


A to duża strata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 15.50 na TVN24 leciał jakiś reportaż o "Wirujących Derwiszach". Jest to jakaś grupa tancerzy tureckich mnichów. Dzięki temu mogłem zobaczyć jak na żywo tańczy derwisz xD. Panowie z AN mieli łeb żeby takie coś znaleźć.A na dodatek muzyka przy której tańczą (obracają się) bardzo przypomina muzykę z GW:N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować