Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Radze sie wam wszystkim przyzwyczajać do tego typu porażek bo jak tak przeglądam forum to widzę iż zdecydowana większość z was leje na wszelkie niedopracowania ze strony osób które oferują nam produkty za które przecież Płacimy.
Pewnie można gadać że to wszystko są „Detale” do póki mamusia czy tatuś da pieniążki na grę czy pisemko tyle że jak sami będziecie musieli na nie zarobić to ciekawe czy też wam tak wszystko będzie pasować jak do tej pory oraz czy w dalszym ciągu będziecie trzymać stronę niezbyt rzetelnych firm jaką nie wątpliwie jest ( między innymi ) CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 01:52, Sado82 napisał:

Radze sie wam wszystkim przyzwyczajać do tego typu porażek ... ciach .. :)

wiec tak
1. jesli nie jestes nowy w GW to polska wersja bedzie tylko ciezarem .... ( zmiana nazw skilli to koszmar jesli nei masz buildu zapisanego ) a i u mercha to problem sie zorientowac co tak naprawde sprzedajesz , co zbieraz i co to rare item a co nie :P
2. jesli sam placisz to wymagasz ... i jest napisane czarno na bialym ze ANet sie cos pokrzaczylo i to maja naprawic. to troszke cierpliwosci .
3. CDP to tez niestety ludzie i pod firmy wykonawcze ktore daja czasami ciala ... ale jesli chodzi o tlumaczenie to znajac poprzednie tytuly to napewno to wyjdzie jak powinno ... oczywiscie to potrwa ..
4. czy rzetelna ... jak dla mnie dali ciala tylko z dostawa GWN przed premiera. ( ale nie wiem czy rozdzielac tu gram pl i cdp czy nie ... bo niby inna firma .

ps. ja place za gry i pieniazki zarabiam na nie sam i powiem ze czy bedzie polska perfekcyjna wersja czy nie to nie ma dla mnie znaczenia bo i tak smigam na ang ( jak wielu starych wyjadaczy w gw ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni nie grałem i szczczerze powiem, że troche się obawiam zalogowania - boję sie, czy polonizacja nie wpłynęła jakoś na zwyczajną wersję eng.
Pytanko: Czy są dostepne polskie znaki w wersji eng.? To co pisałem xyz postów wyżej, chce grać na eng ale rozmawiać z Polakami po polsku, a nie polskawemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest trochę kłopotów z polonizacją, ale jak sie zalogujesz będziesz miał język taki jak sie wylogowywałeś. Więc zalogować się możesz, a potem ew. rozważyć ryzyko :P
Błędy jednak będa poprawione.
Ponoć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 09:39, Budo napisał:

/.../

Jest trochę kłopotów z polonizacją, ale jak sie zalogujesz będziesz miał język taki jak sie
wylogowywałeś. Więc zalogować się możesz, a potem ew. rozważyć ryzyko :P
Błędy jednak będa poprawione.
Ponoć :)

Nie nie.. nie zamierzam korzystać z wersji pl:) Z wersji pl interesują mnie tylko ogonki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 09:59, flymar napisał:

Nie nie.. nie zamierzam korzystać z wersji pl:) Z wersji pl interesują mnie tylko ogonki:D


O lol są ogonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 22:04, Pepper Ronie napisał:

> albo weź po prostu użyj innego klucza bo jest tam ich kilka tysięcy... -_-"

Myślisz że chce mi się sprawdzać te kilka tysięcy kluczy???

> skąd się tazy ludzie biorą???

A skąd ty się wziąłeś?? :)


a kto ci każe sprawdzać kilka tysięcy po kolei? weź jakiś na chybił trafił...a jak ci się nie chce to nie płacz na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec co jest ciekawego w lions arch???duzo razy widzialem ze te miejsce sie pojawialo ale teraz tam jeste i nie widze nic ciekawego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak są jeszcze na tym świecie uczciwi i dobrzy ludzie. Wpadłem sobie do UW trzyosobowym trapper party. Dawno już nie byłem, wiec liczyłem na jakies Ecto. Trafiłem na gościa, który świetnie lurował. Co ciekawe wypadły mu cztery Ectosy w ciągu jakichś pięciu minut. Normalnie myslałem, że padnę. Okazał się jednak przywoitym człowiekiem i podzielił się z ekipą Ectosami. Tak więc dzięń zaczął sie dobrze. :-)
To chyba był Włoch, bo wylądowaliśmy potem w Italian District i zaczął po włosku nawijać. Chyba zmienię zdanie o tej nacji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przez to lepiej trzymają się nawierzchni siarkowych^^

Lion Arch było kiedyś stolicą handlu ;)
Teraz ludzie się rozeszli po LA, Kamadan, Kaineg, Kodash Bazar, Sunspear Sanct

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 13:14, żyrafa napisał:

moze mi ktos powiedziec co jest ciekawego w lions arch?\

Ja jeszcze dodam, ze jak przechodzisz z innego Rozdzialu (np. Factions) to ladujesz wlasnie w ... Lion''s Arch. Jest to najprostsze rozwiazanie problemu, ze spotykaniem sie. Nie trzeba sie wtedy przenosic gdzie indziej i tracic czas na wczytywanie lokacji ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Mam kilka pytan dotyczących Guild Wars: Factions.
1. Gdzie mogę kupić nowe umiejętności?
2. Jaka według was jest najlepsza druga specjalizacja do Łowcy i Wojownika
3. Czy dobra będzie druga specjalizacja do Nekromanty Mesmer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mu pewnie chodzi o odpowiednik mountów z WoW.

Nie ma. I nie będzie. Po prostu nie są potrzebne - skoro mamy system darmowej i dowolnej teleportacji między osadami to po co wierzchowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować