Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 14:10, Lucas201 napisał:

Jaka najlepsza jest druga specjalizacja dla wojownika w GW Nightfall?


Nie ma czegoś takiego jak najlepsza w tej grze. Wszsytko można kombinowac ze wszystkim. Na tym polega urok gry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że GW (podstawka) jest bardzo ciężko dostępne??? W większości sklepów zasoby są wyczerpane, albo bliskie wyczerpania. Wygląda mi na to, że nasza społeczność GW się rozrasta, co mnie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:59, Nok napisał:

Zauważyliście, że GW (podstawka) jest bardzo ciężko dostępne??? W większości sklepów zasoby
są wyczerpane, albo bliskie wyczerpania. Wygląda mi na to, że nasza społeczność GW się rozrasta,
co mnie cieszy :D


albo zmniejszyli ilość wydawanych egzemplarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie nigdzie nie mogłem znakeźć info na ten temat dlatego pytam ;) z nadzieją, że kotoś będzie w stanie cos powiedzieć sensownego na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc "polska wersję"? Wersja jezykowa gry? Juz jest. Niedługo zostanie poprawiona i będzie równie dobra jak oryginalna z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli wersję sklepowa z polska instrukcją, i polskim opisem gry bo z tego co widziałem u kolegi to instrukcja i opis jest w j. angielskim. No i oczywiscie z tym wbudowanym patchem polonizujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:42, adamafia napisał:

Mam na myśli wersję sklepowa z polska instrukcją, i polskim opisem gry bo z tego co widziałem
u kolegi to instrukcja i opis jest w j. angielskim. No i oczywiscie z tym wbudowanym patchem
polonizujacym

Jezu, ludzie o tym trąbia a wy jestescie tacy złośliwi, ze tak sie pytacie? Chcesz grac w csa bez patchy na steamie?? POLSKA WERSJA CI SIE SCIAGNIE, NAWET JAKBYS KUPIL CHINSKA WERSJE JEZYKOWA ale nie, nie mozna przeczytac nigdzie sprawdzic bo za ciezko. Twoj fumfel ma angielska instrukcje, bo tylko w takiej wersji wyszly dwa poprzednie chaptery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg drogie dziecko neostrady masz na litość boską przypięty post z linkami w tym do FAQ tam szukaj infa widze że nawet na oficjalnej stronie gry nie byłeś bo tam jest wyjaśnione jak zmienić język ale widać czytanie jest dla ciebie za trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:15, PAZ3R napisał:

Czy jest jakiś poradnik do gry mesmerem??? bo jakoś nie mogę znaleźć.


A po co Ci poradnik do gry postacią? Gra sie normalnie z tym, że trzeba dobrać odpowiedni build i wtedy wszystko jest proste.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować