Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jeśli chceez zmienić mail to możesz to zrobić szybko i bez potrzeby zmiany hasła. Na nic nei będziesz musiał czekać, porostu zmieniasz mail i logujeez się na konto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak procek boski nie dość że nie dwurdzeniówka to na sokecie 939 , szkoda tylko że ten socet wyprowadzają z obiegu. Radze zapoznać sie z paroma newsami. Może nie starczy , sam powiedziałeś że gry maja chodzić na MAX czyli nie , nie starczy. Ziew... Tak karta graficzna to GS hmm , podarujmy sobie a szkoda że nie napisałeś firmy ramu. Bo ja tez potrafie kupic 2k ramu za niską cene tylko syfskiej firmy. Double ziew... A jaki ten zasilacz ? Może kupisz do karty graficznej zasilacz 250W a najlepsze karty potrzebują podłaczenia specialnego do zasilacza co pozwala im działać. Czyli zasilacz minimum 350W a najlepiej 500W. Teraz dysk twardy o nim zapomnałeś chyba. Czyli za sam dysk kolejne 150-250 złotych zalezy co bierzemy i gdzie. Minimum 7.2k obrotów , ATA wyszedł ze sprzedaży , zastąpił go szeregowy SATA ale już weźmiemy SATAII (dysk kupuje się na lata) , firma jakaś porządna , z 120-200 GB pojemność. Weź się porządnie zapoznaj z cenami i wymogami gier jeśli mają chodzić na maxa a dopiero później dyskutuj. Bo narazie komputer który złożyłeś ciągnie gry na 1280x1024 na high , a nasz ma wyciągnać ultra high z HDRem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:00, oOreVenOo napisał:

No tak procek boski nie dość że nie dwurdzeniówka to na sokecie 939 , szkoda tylko że ten socet
wyprowadzają z obiegu. Radze zapoznać sie z paroma newsami. Może nie starczy , sam powiedziałeś
że gry maja chodzić na MAX czyli nie , nie starczy. Ziew... Tak karta graficzna to GS hmm ,
podarujmy sobie a szkoda że nie napisałeś firmy ramu. Bo ja tez potrafie kupic 2k ramu za niską
cene tylko syfskiej firmy. Double ziew... A jaki ten zasilacz ? Może kupisz do karty graficznej
zasilacz 250W a najlepsze karty potrzebują podłaczenia specialnego do zasilacza co pozwala
im działać. Czyli zasilacz minimum 350W a najlepiej 500W. Teraz dysk twardy o nim zapomnałeś
chyba. Czyli za sam dysk kolejne 150-250 złotych zalezy co bierzemy i gdzie. Minimum 7.2k obrotów
, ATA wyszedł ze sprzedaży , zastąpił go szeregowy SATA ale już weźmiemy SATAII (dysk kupuje
się na lata) , firma jakaś porządna , z 120-200 GB pojemność. Weź się porządnie zapoznaj z
cenami i wymogami gier jeśli mają chodzić na maxa a dopiero później dyskutuj. Bo narazie komputer
który złożyłeś ciągnie gry na 1280x1024 na high , a nasz ma wyciągnać ultra high z HDRem.


ale z was burżuje. :D za cenę high endowego kompa lepiej kupic PS3+X360+Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:45, tymuś napisał:

ale z was burżuje. :D za cenę high endowego kompa lepiej kupic PS3+X360+Wii.


Ja jednak zawsze będę wolał Pieca. Na PSach i innych syfah nie ma takich gier jak Diablo , WarCraft i innego typu gier. Natomiast fajnym rozwiązaniem jest konsolka PSP , ciekawy pomysł, i jak prawie się nudzi podczas podróży jest idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:50, oOreVenOo napisał:

> ale z was burżuje. :D za cenę high endowego kompa lepiej kupic PS3+X360+Wii.

Ja jednak zawsze będę wolał Pieca. Na PSach i innych syfah nie ma takich gier jak Diablo ,
WarCraft i innego typu gier. Natomiast fajnym rozwiązaniem jest konsolka PSP , ciekawy pomysł,
i jak prawie się nudzi podczas podróży jest idealnym rozwiązaniem.


nom, w sumie ja nie trawię konsol, ale z powodu tego, że są zbyt zjapońcowane. większośc gier to tasiemcowe produkcje z kraju kwitnącej wiśni dla maniaków mangi (błe!) jedyną ostoją normalności jest X360, gdzie sa gry z naszego kręgu kulturowego (a jak!) oblivion, gears of war, i zero tanczenia, karaoke, czy innego smażenia naleśników. niestety PSP jest w tym niechlubnym nurcie całe umoczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
gram w GW od wczoraj i przechodze zazwyczaj tylko glowne misje, no i po otrzymaniu statusu Kapitana slonecznej wloczni glowne zadania mi sie koncza i nie wiem co zrobic teraz :/ Mam 10 lvl.
Sorry za takie nooberskie pytania, ale w bazie questow na gw.pl nie ma do nightfall, a forum nie dziala, a na ircu to wogole - nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:56, tymuś napisał:

nom, w sumie ja nie trawię konsol, ale z powodu tego, że są zbyt zjapońcowane. większośc gier
to tasiemcowe produkcje z kraju kwitnącej wiśni dla maniaków mangi (błe!) jedyną ostoją normalności
jest X360, gdzie sa gry z naszego kręgu kulturowego (a jak!) oblivion, gears of war, i zero
tanczenia, karaoke, czy innego smażenia naleśników. niestety PSP jest w tym niechlubnym nurcie
całe umoczone...


Tak zawsze było , gry typu mario itp były/są robione na jedno kopyto ciągle to samo. Skończmy już OT , bo naprawde zaczyna sie robić śmietnik i wracajmy do tematu związanego z Guild Wars''em. :-)

Ide w kimono , padam z nóg :-( Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:58, Bartez89 napisał:

Witam wszystkich
gram w GW od wczoraj i przechodze zazwyczaj tylko glowne misje, no i po otrzymaniu statusu
Kapitana slonecznej wloczni glowne zadania mi sie koncza i nie wiem co zrobic teraz :/ Mam
10 lvl.
Sorry za takie nooberskie pytania, ale w bazie questow na gw.pl nie ma do nightfall, a forum
nie dziala, a na ircu to wogole - nikogo nie ma.


Teraz dostaniesz kolejnego questa z nabiciem wiekszej ranki słonecznej włóczni. Nie jestem pewny do końca ale raczej tak. A quest główny musi jakiś być , szukaj porzadnie. :-) Tutaj znajdziesz swoje wszytskie odpowiedzi www.guildwiki.org .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem, że będzie to komputer przyszłościowy.
W większości obecnych gier ten komputer poszedłby wyżej niż w podanej przez Ciebie rozdzielczości. Wyjatkiem byłby g3 i może ze dwie gry ze skopanymi silnikami w których braki silnika nadrabiać trzeba 3x takim sprzętem jak trzeba.
Ta karta GS działa jak wydajnościowo bardzo blisko GT tak poza tym.
Sprawdziłeś chociaż co to za karta czy oceniłeś po "GS"?
Z tego co widze, składałbyś komputer z części które tanieją o około 50% w skali roku.
Ja powoli zaczynam wątpić w "przyszłosciowe składanie" komputera bo tempo wymiany sprzętu na chwile obecną jest zbyt szybkie aby planować cokolwiek na dalszy plan. Zresztą, już nie tylko ja tak mysle co można zauważyć wzrostem sprzedaży sprzęt "na teraz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:04, Selv napisał:

Zresztą, już nie tylko
ja tak mysle co można zauważyć wzrostem sprzedaży sprzęt "na teraz".


Miało być
"Zresztą, nie tylko ja tak mysle, co mozna zauwazyc po wzroscie sprzedazy sprzetu "na teraz"
Gra w oknie+forum powoli przestaje byc dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaki jest problem... Podałeś procesor na sokecie 939 , fajnie ale po pierwsze soket jest wyprowadzany z obiecu a pozatym lepiej kupić procesor na sokecie x2 ale nie koniecznie dwurdzeniwego. A później jak dwurdzeniówki stanieją kupić jakąs dobrą. A tak to żeby kupić dwardzenie musiał byś zmieniać płyte głowną , procka i Bóg wie jeszcze co bo na 939 , x2 nie chodzą. Więc wtopił byś tutaj z 1000 złotych w błoto , przez gupote. A tak to nie pasi Ci procek , zmieniasz go po jakimś czasie na Core2 i są wszyscy happy. Co do karty graficznej , porówania to jest swoje a praktyka swoje. I zaufaj mi na takich samych kartach które różnia sie jedynie GT oraz GS , różnic jest spora chociaz mają tak samo 256DDR 128BIT , itp itd. Kończymy już temat bo naprawde się zaczyna utaj robić OFTOP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te karty nie różnią się tylko gs i gt ;]
Zresztą, sprawdz testy wydajnościowe w grach pomiędzy 7600gt ddr2 a Galaxy 7600gs ddr3 Zalaman.

Problem jest w sumie taki, że nie wiemy jak za jakiś czas pójdą technolgie a przedewszystkim wymagana gier. W tym roku skoczyły dosyć drastycznie, nie przypominam sobie roku w którym aż tyle starszych generacji poszło na odstawkę i w sumię, bez jakiegoś nieziemskiego skoku w grafice. Zaczynają się cieżkie czasy w świecie PC bo optymalizacja przestała być opłacalna.
Sam mam już starego Pcta, który dzwiga jakoś GW i nwn2 na high. Był budowany praktycznie na starych śmieciach za dosłownie bezcen ale działa. Nie ma nowych technologi a oblivion chodzi na high i praktycznie tylko procek jest barierą miedzy ultra, ale trudno, rok pochodzi może i pójdzie na śmietnik.
Kiedyś myslałem, że trzeba myśleć przyszłościwo, ale z tego co widze, to przyszłość kończy równie słabo co stare technolgie :)
Powoli mi po prostu szkoda kasy na nowości ;) Przyszłość jest w konsolach.
Płyta nowsza z prockiem, jasne za rok będzie lepsza niż z tym starym slotem, tylko kto wie, czy za rok nie wyjdzie taniej kupić pół komputera dając sobie możliwości na nowsze technologie?

Koniec offtopu, swoją drogą, każdy kiedyś dojdzie do mojego wniosku ;)
Zachód już gra na konsolach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widac My jestesmy madrzejsi i gramy na pc-tach ,
Gdyby u nas przy zarobkach 1000zl konsola PS2 kosztowala 80 zl to kazdy by mial , nie wiem czy byles na zachodzie , lecz np w angli najnizsza placa 5,75 funta na 1h bodajze , to sobie zobacz ze nawet gdybys pracowal 5h dzienie to masz 500funtow najmniej , konsola tam kosztuje okolo 60-70 funtow (zalezy czy kupujesz z pakietem gier , padami itd) , Guild Wars''a Edycje Specjalna kupilem tam za 10 fontow , Mojs ojciec zarabia tam okolo 1500funtow i dla niego te 10 funtow jest jak 10 zl, i dlatego bynajmniej u nas jest tak duze piractwo
btw
w tej edycji specjalnej (ktora o dziwo w polsce zostala wycofana ze sprzedazy ) byl klucz ktory mial dawac materialy na zbroje i jakies skille ,lecz gdy go wpisywalem to pisalo ze jest to kampania propherties , , no to sprubowalem zrobic nowe konto , o dziwo mam teraz 2 konta , kupilem 1 gre dostalem 2 cd-keye :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21:00...
Czytaj ogłoszeniaw grze - OMG kto je pisał, odkąd to "Noon" to północ! I dlaczego w czasie pacyficznym?! Event startuje o 21:00 naszego czasu i kończy się o 8:59 rano w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować