Zaloguj się, aby obserwować  
capral

Dobry horror

26 postów w tym temacie

Dosyć długo już gram w gry RPG. Znudziły mi się. Chciałbym teraz zagrać w jakiś horror. Czy Silent hill 2 lub 3 jest jeszcze w sprzedaży? Jeśli nie to chciałbym kupić coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupiłem f.e.a.r.a . Grałem również w dooma 3. Doom 3 przy f.e.a.r.ze : jeżeli nazywasz go strasznym to tak, jakbyś powiedział, że straszny jest Kaczyński ( choć coś w tym jest ) . F.e.a.r. to naprawdę straszna gra, wystarczy, że w pokoju będzie ciemno i cicho, a będziesz miał mnóstwo godzin świetnej zabawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy chorror to Redneck Rempage, wiem wiem że to nie horror ale nie raz się wystraszyłem :-)
a taki pierwszy prawdziwy to chyba Nosferatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 10:11, Dark SMG napisał:

mój pierwszy chorror to Redneck Rempage, wiem wiem że to nie horror ale nie raz się wystraszyłem
:-)
a taki pierwszy prawdziwy to chyba Nosferatu.



o nosferatu tez jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze są w sprzedaży 2 i 3 część Sillent Hill, bo właśnie te gry polecam ci jak chcesz się porządnie postraszyć - ciemny pokój i słuchawaki na uszach, zagwarantują ci dreszczyk emocji jakich nie zapomnisz :D Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 10:29, Velociraptor napisał:

Nie wiem czy jeszcze są w sprzedaży 2 i 3 część Sillent Hill, bo właśnie te gry polecam ci
jak chcesz się porządnie postraszyć - ciemny pokój i słuchawaki na uszach, zagwarantują ci
dreszczyk emocji jakich nie zapomnisz :D Pozdro !

grałęm tylko w (demo) 4 the room i niezłe jakoś nigdy nie miałem okazji pograć w silent hilla 1 i 2 i 3
a blair witch project ktoś pamięta, alone in the dark ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to był 6-płytowy thriller interaktywny Phantasmagoria (97 rok :]?) i ponoć całkiem niezły, ale nie nigdy się z nim nie zetknałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 14:58, Jay Z napisał:

Poczekaj też na Condemned - ta gra naprawdę potrafi wyprowadzić z równowagi tak, że będzie bał się sam zostac w domu...


Kryptoreklama? Hehe żartuje oczywiscie. Włąśnie oglądałem trailer i musze powiedzieć, że bardzo ciekawa pozycja. Z checią zobacze co z tego wyjdzie w maju. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:43, janusz82 napisał:

chcesz sie pobac to sobie zagraj w aliens vs predator 2. grafika juz troche stara ale klimacik
super.


Hehe - dokładnie (oczywiście mowa o trybie marines), ta gra powtarza poetykę i dramaturgię drugiej części filmu Obcy, dlatego ma tak niesamowity klimat i napięcie...Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z grą, która by mnie bardziej trzymała w napięciu niż kiedyś AvP 2...
Całkiem niezły klimat ma też Vampire Masquerade Bloodlines (uwaga - trzeba zainstalować najnowsze patche, bo gra ma błędy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować