Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment w ofercie GOG.com

31 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2010 o 22:10, hallas napisał:

Mam dwie wersje gry. Niestety lata temu byłem gupi i nie kupiłem pierwszego wydania.

U mnie nadal na półce stoi wielkie gustowne pudełko (ehhh, teraz już takich nie robią), w którym była między innymi koszulka (nadal ją gdzieś mam w szafie). No i ten niepowtarzalny czteropłytowy futerał zamykany na rzepy... Mmm...

Faktycznie, kto w P:T nie grał ten kiep i jak dla mnie w ogóle nie powinien się wypowiadać na temat gatunku RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 20:31, Smooqu napisał:

To pewnie dlatego żałosne CD Projekt przesunęło premierę XK Legendy RPG. Bo w końcu po
co sprzedawać wszystkie klasyki (BG, ID i Tormenta) za 20 złotych skoro można każdą z
osobna opchnąć za 6 dolców ;/ Kasa, kasa, kasa...

Gog celuje w portfele innej części świata niż Polska więc nie douszkiwałbym się tutaj przyczyny. I nie taki żałosny skoro po tej informacji ludzie na zagranicznych forach pieją z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak wczoraj wszedłem na GOGa to gęba mi się uśmiechnęła :)
Choć mam P:T w wersji premierowej to tego z GOGa i tak sobie zafunduje :) Zawsze to dodatkowa kopia a poza tym w oryginale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:07, Revanchist napisał:

> Czy to aluzja do naszej forumowej (obecnie zbanowanej) gwiazdy? :)
He''s back...

Wrócił?!
Edit: Ok, już wiem

Spoiler

miesmiertelny

Chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 21:07, karolekx23x napisał:

Musze kiedys sprawdzić co to za gierka jest :)


Jest to produkcja, która zapoczątkowała nazywanie branży komputerowej inaczej niż "gierki".

Z szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BGII grałem, w Icewind Dale też, ale do Planescape''a nigdy jakoś nie doszedłem... Może wreszcie czas nadrobić zaległości. Tylko nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że Black Isle Studios bije BioWare na głowę. Akurat Icewind Dale podobał mi się dużo mniej niż BGII, a Fallout już zupełnie odrzucił. Każda z tych firm ma na swoim koncie gry wybitne - moim zdaniem np. KotOR to absolutnie przejaw geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować