Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znany hollywoodzki kompozytor tworzy muzykę na potrzeby Medal of Honor

52 postów w tym temacie

Jak byście napisali Hans Zimmer to bym wam przyznał rację, ale Ramin Djawadi nahahaha. Nice joke. Widać że EA pakuje kase w nicość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimmer to też tylko znane nazwisko, a nie idą za nim żadne umiejętności i ciekawe kompozycje. W każdym razie chórki i gitary elektryczne & basowe to paskudny mezalians.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 22:26, Revanchist napisał:

Zimmer to też tylko znane nazwisko, a nie idą za nim żadne umiejętności i ciekawe kompozycje.
W każdym razie chórki i gitary elektryczne & basowe to paskudny mezalians.


Być może nie widziałes filmów gdzie Zimmer pracował nad muzyką, inaczej nie gadał bys takich bzdur. Wystarczy pograć w MW2 żeby stwierdzyić że nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 22:26, Revanchist napisał:

Zimmer to też tylko znane nazwisko, a nie idą za nim żadne umiejętności i ciekawe kompozycje.
W każdym razie chórki i gitary elektryczne & basowe to paskudny mezalians.


Kwestia gustu. Bezdyskusyjne jest natomiast to, że Zimmer ma dużo większy dorobek i jeśli ktoś zasługuje na miano "grubej ryby" to właśnie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimmer ma marke wyrobioną ale to nie oznacz że Djawadi spapra robotę?

Ludzie pogadajmy po tym jak każdy zagra a, nie odrazy chłopaka skreślacie ,co za hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umrzyj... :3

Nie jesteś już wcale zabawny z tą swoją niechęcią do Zimmera. ;]

Natomiast co do "znanego kompozytora", to aż musiałem guglnąć, z czego niby jest on taki "znany"...
No i jednak czymś specjalnym, to się człowiek pochwalić nie ma, ale dajemy mu szansę.
W końcu nie każdy od razu zostaje drugim Mozartem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 01:27, meryphillia napisał:

Natomiast co do "znanego kompozytora", to aż musiałem guglnąć, z czego niby jest on taki
"znany"...

Za muzykę do takiego choćby Skazanego Na Śmierć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka, resztę sobie dosłuchałem. A co do MW2 - z tego, co wiem, to Zimmer odpowiada tam jedynie za główny motyw (który zresztą słyszałem już kilka ładnych razy...) i jest producentem, cała reszta jest autorstwa Lorne''a Balfe. BTW jedyny soundtrack Zimmera jaki mi się podoba, to ten z Króla Lwa. Jeśli zaś wyskoczysz mi z Gladiatorem (do czego może dojść), to powiem tylko tyle: a wiedziałeś, że o mało co nie oberwało się Hansowi procesem sądowym za plagiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn...Co jest z wami ludzie? To, że kogoś nie znacie, nie oznacza, że robi kijową muzykę i "nie jest znany".
Jeżeli idzie o samego Prison Breaka, to co jak co, ale jedyne co po I sezonie zachowało klimat to właśnie muzyka.

Ktoś nie wie, że w PB była jakaś muzyka? No i właśnie o to samo chodzi w grach - muzyka nie ma być elementem "czynnym" i rozpraszającym, a elementem biernym, który gdzieś tam wpływa na naszą podświadomość.

I tak samo jest w każdym tytule...Ktoś przeżywa "sławność" Zimmera, czy jego geniusz przy muzyce w MW2, a jakby zapytać o to żeby zanucił coś, to się okaże, że nie wie o co chodzi.

Przykre jest to, że dla niektórych ciągle największe znaczenie ma marka, nazwa i nazwisko.
Tytułu się nie ocenia po okładce, a po zawartości - gdyby większość ludzi funkcjonował na tej zasadzie, to nie mielibyśmy dzisiaj dziesiątek wypromowanych i na siłę wydanych, przeciętnych "wannabebestseller" gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 12:26, zawcia napisał:

I tak samo jest w każdym tytule...Ktoś przeżywa "sławność" Zimmera, czy jego geniusz
przy muzyce w MW2, a jakby zapytać o to żeby zanucił coś, to się okaże, że nie wie o
co chodzi.


Najlepsze jest to, że Zimmer zrobił tylko główny motyw do MW2 - za resztę muzyki odpowiadali inni ludzie.

Dnia 29.09.2010 o 12:26, zawcia napisał:

Przykre jest to, że dla niektórych ciągle największe znaczenie ma marka, nazwa i nazwisko.
Tytułu się nie ocenia po okładce, a po zawartości - gdyby większość ludzi funkcjonował
na tej zasadzie, to nie mielibyśmy dzisiaj dziesiątek wypromowanych i na siłę wydanych,
przeciętnych "wannabebestseller" gier.


Aye, zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Stuart Chatwood? ;) nieprawdopodobny soundtrack z Prince of Persia: Warrior Within.. miło by było kolesia zaś usłyszeć w jakiejś grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować