Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz Dragon Age II w akcji!

58 postów w tym temacie

TRAGEDIA !
Wygląda jak jakieś japońskie RPG ! Dziewczyna mająca ciężką zbroję i groteskowo olbrzymi miecz dwuręczny, a do tego wygląda jak zwykła siekanina :((
Co oni zrobili z tą grą !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPROSTOWANIE! - zanim ktoś zacznie psioczyć na slasher''owatość.

Ten urywek Gameplayu to urywek "podkolorowanej historii" opowiadanej przez Varrica (zmieniona narracja gry), dlatego Hawke jest taka "przepakowana"
Dalsza gra prezentuje bliższą faktów opowieść Cassandry, która jest bardziej realistyczna. Podczas niej mamy do dyspozycji już 4 osobowy team i postaci nie są tak przesadzenie silne i rozgrywka jest bardziej taktyczna/trudna.

Ta całą slasherowatość na początku to tylko cześć zabiegu narracyjnego ;) - przynajmniej tak mówią devowie i ci którzy mieli okazję zagrać w DA2, ale przecież lepiej płakać niż dowiedzieć się co-nie-co o grze z 'przydługich' artykułów. ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda na crapa, zobaczyymy pózniej. Pozatym wersja prezentowana jest na platforme xbox360 co więcej na pc będize to inaczej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że będą dwie wersje tych samych wydarzeń, rozumiem, że to jest ta "heroiczna"... I co? Każdą walkę będziemy "walczyć podwójnie"? ;P Trochę to dziwne. A grafika... Um... Co najmniej dziwna. Nie zwykłem narzekać na oprawę, ale tu to się po prostu rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się od razu tekst z jednego z gramowych podcastów... "Dragon Effect 2"... I wszystko jasne.

Ale w sumie lepiej że tak zrobili niż ten mieszany widok z jedynki bo praktycznie ta kamera z góry mi była nie potrzebna. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taka ma być grafika i styl walki to 100 razy bardziej będę wolał wrócić do pierwszej części która wydaje mi się i ładniejsza i bliższa rpg-owi niż to coś. Co to ma być Diablo 2,5... sorry wolę Diabełka nie obrażać. To wygląda "żenadnie". Mam nadzieje że cos z tym zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Tak to wyglądało podczas prezentacji. Potem ujęcie na rozmówców. "To było zupełnie inaczej" i bardziej tradycyjna walka. Choć i tak... Zresztą, poczekam na większy kawałek grywalnego kodu, zanim ocenię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 22:19, anakin1000 napisał:

ale przecież lepiej płakać niż
dowiedzieć się co-nie-co o grze z ''przydługich'' artykułów. ><

To jest w interesie wydawcy gry, by pokazać takie elementy które będą zachęcać gracza do kupna, a nie go odpychać. Była już o tym mowa przy pierwszych doniesieniach o grze, które tylko zaniepokoiły fanów.

BioWare przyjęło jakąś idiotyczną strategię marketingową. Zamiast pokazać rzeczy o których plotkują od dawna (ale za Chiny nie chcą ujawnić rąbka tajemnicy) przekazują informacje które zniechęcają nabywców pierwszej części do kupna drugiej. Najpierw była mowa o jedynej rasie którą można zagrać, czyli człowieku, potem o uproszczeniu dialogów, a teraz... to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepakowany czy nie walka wygląda idiotycznie, coś jak młodszy brat Dynasty Warriors tylko niedorozwinięty. No cóż "miszczowie" cRPG z Bioware ponownie pokazali klasę. :-)

Całość wygląda jak niskobudżetowy, azjatycki slasher gdzie zaklikujemy na śmieć tabuny przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że doczekam tego dnia, ale po raz pierwszy w życiu odpycha mnie od tytułu jego oprawa graficzna, a gra nawet jeszcze nie wyszła! Pierwsza część zawiodła moje oczekiwania, a druga raczej nie wygląda zachęcającego. Przy czym trzeba zaznaczyć, że w zasadzie praktycznie nic nie wiemy o pozostałych aspektach gry. Postacie towarzyszące, lokacje, zarys fabuły, rozwiązania mechaniczne wciąż pozostają zagadką, a to właśnie one zadecydują ostatecznie o tym jak gra zostanie przyjęta przez community miłośników cRPGów, które zresztą wpłynie NAJMOCNIEJ na to jak gra zostanie przyjęta wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze. Niby wiem, że Dragon Age II ma być bardziej zręcznościowy, ale i tak nie spodziewałem się, że do tego dojdzie. Przyznam się bez bicia, że nie spodobał mi się pierwszy Dragon Age, ale mechanizmy gry były na tyle złożone, że poczułem się niemal jak w domu. Oprawa graficzna mnie wręcz odstrasza. Nie wiem jak mogę to nazwać, ale po prostu nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, poprzednia część jak dla mnie była totalnym gniotem. Może ta z kolei będzie bardziej dynamiczniejsza i nie tak nudna jak poprzednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda, muszę przyznać. Tryskająca posoka faktycznie jest nieco przesadzona, ale fajnie wygląda takie przerysowanie, przynajmniej jak dla mnie. A grafika ogólnie, jeśli nie zmienią stylu w toku prac, ciekawie wygląda, dość charakterystyczna. No, ale wiadomo, do marca trochę zostało, mogą pozmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to BARDZO nie podoba mi sie ten nowy pomysł z narracją. Zamiast grać i wczuwać się w gre to co chwile będą przerywniki jak to tam niby miało być a jak było ? Na samą myśl już mnie trafia.
Innowacje są fajne ale jak są usprawnieniami a nie udziwnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to najlepiej, delikatnie mówiąc. Chociaż takie sterowanie (walka) chyba będzie lepsze na konsoli, niż to w Dragon Age (1). Grałem na PlayStation 3 i walka tam była... strasznie mało dynamiczna i dość trudna (albo przynajmniej- trudna w sterowaniu). Ciężko było ogarnąć to wszystko na padzie, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności. A tutaj IMO wszystko wygląda jakby było specjalnie przygotowane z myślą o konsoli. I dobrze. Co nie zmienia faktu, że grafika, stylizacja postaci i bronie są po prostu... brzydkie.
Mam nadzieję, że to wszystko zostanie jeszcze dopracowane i otrzymamy przynajmniej dobrą grę.
Chciałbym, żeby tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to, że wszyscy widzą ''''odrealnienie'''' walki, posokę i fruwające flaki, a jakoś nikt nie pamięta, że to ma mało wspólnego z faktyczną grą, ma bowiem zobrazować skłonność do koloryzowania narratora, po czym dostajemy wiarygodny przebieg zdarzeń.

Zatem - nowa forma opowiadania historii nie musi się wszystkim podobać, ale ocenianie gameplay''a zapominając o tym fakcie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować