Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe DLC do Mafii II już do nabycia

22 postów w tym temacie

2K Games pogrąża się coraz bardziej,te płatne ciuszki i furki to jakaś masakra,3 ojro (wg naszego przelicznika steam $ = €),całe szczęście że nie kupiłem mafii bo z tego co widzę to będzie z tej gry jedno wielkie,płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć że mogło być tak pięknie jednak co dodatek jest coraz gorzej... a ten news uświadomił mnie tylko do końca że sims już nie jest taki najgorszy o_0
Teraz szykuje się nam nowy król dodatków - mafia!!!
Przy trzeciej odsłonie będzie "Vito na wakacjach" potem "Vito i zwierzaki", a na końcu dostaniemy "Vito w średniowieczu"... klękajcie narody!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 01:37, SlaVio2 napisał:

Przy trzeciej odsłonie będzie "Vito na wakacjach" potem "Vito i zwierzaki", a na końcu
dostaniemy "Vito w średniowieczu"... klękajcie narody!:D:D:D


Haha muszę powiedzieć, że mnie tym tekstem rozwaliłeś, niestety takie nastały czasy a winni są temu sami gracze, bo gdyby nie kupowali tych dodatków (DLC), to by producenci nie robiliby ich, bo by im się nie opłacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 02:07, Isildur napisał:

Haha muszę powiedzieć, że mnie tym tekstem rozwaliłeś, niestety takie nastały czasy a
winni są temu sami gracze, bo gdyby nie kupowali tych dodatków (DLC), to by producenci
nie robiliby ich, bo by im się nie opłacało :)


Kupują ze względu na to, aby dopełnić historię Vito albo powiększyć własną kolekcje. Ci co mają pieniądze co będą sobie żałować nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są po prostu pakiety preorderowe, które teraz zostały wydane dla publiki. Moim zdaniem to nic złego, kto chce ten kupi, kto nie chce to nie. To tylko ubrania i wozy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 02:07, Isildur napisał:

Haha muszę powiedzieć, że mnie tym tekstem rozwaliłeś, niestety takie nastały czasy a
winni są temu sami gracze, bo gdyby nie kupowali tych dodatków (DLC), to by producenci
nie robiliby ich, bo by im się nie opłacało :)


Zakładasz że oni robią te dodatki dodatkowo specjalnie? Jest to odrzut... elementy które powstały podczas tworzenia gry ale nie załapały się do pudełkowego wydania. Powiedzmy sobie szczerze że są to elementy kompletnie dodatkowe których większość ludzi grając nawet nie zauważy.

Wszyscy szczekacie że to wina graczy bo kupują takie shity... a może to wina piratów bo nie kupują gier i twórcy muszą doić ile można z fanów ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 08:34, arborek napisał:

Wszyscy szczekacie że to wina graczy bo kupują takie shity... a może to wina piratów
bo nie kupują gier i twórcy muszą doić ile można z fanów ?!?!


Popatrz sobie łaskawie na wyniki finansowe wydawców i może zweryfikujesz swój pogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 08:54, sahib123 napisał:

Popatrz sobie łaskawie na wyniki finansowe wydawców i może zweryfikujesz swój pogląd.


lol. wystarczy że spojrzałem na statystyki torrentów :/ ... takie dodatki są nieszkodliwe... dla maniaków. Niech sobie będą... i tak tego nie kupie i nie rozumiem czemu ktoś psioczy że w grze nie ma czegoś z czego i tak by nie korzystał jak by było :( gorzej jak do gry trzeba dokupić drugie zakończenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 08:34, arborek napisał:

Wszyscy szczekacie że to wina graczy bo kupują takie shity... a może to wina piratów
bo nie kupują gier i twórcy muszą doić ile można z fanów ?!?!


Rozbawiles mnie, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie, nie marudźcie tyle, nikt nikomu autek i ubrań nie każe nabywać, nie podoba się to olewamy. dla maniaków - choć wątpię czy przy Mafii II można o takich wspominać - w sam raz. powód do narzekań będziemy mieli, jeśli dostaniemy DLC kontynuujące główny wątek, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 10:10, Ethernal98 napisał:

a no właśnie, nie marudźcie tyle, nikt nikomu autek i ubrań nie każe nabywać, nie podoba
się to olewamy. dla maniaków - choć wątpię czy przy Mafii II można o takich wspominać
- w sam raz. powód do narzekań będziemy mieli, jeśli dostaniemy DLC kontynuujące główny
wątek, nieprawdaż?

Mamy jak najbardziej powód do narzekań, bo DLC kontynuujące główny wątek są następne w kolejności. A jeśli na kupno takich pierdół jak powyżej do Mafii znajdzie się wystarczająco dużo chętnych, to będziemy mieć 100% pewność, że wydawcy pójdą o krok dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafii nie kupiłem, i na pewno nie kupię, ale co to studio robi to jest żenada i najwyższy poziom zdzierstwa. Możecie sobie pisać "nikt wam nie każe kupić, to piraci i torrenty, bla bla bla...". To tak na prawe wszystko powinno znaleźć się w podstawie! A z tego co wyczytałem w sieci to widać że gra została rozdarta na strzępy i sprzedawana w częściach. Dla mnie to wygląda tak jakbyśmy przyszli kupować np koszule na części, najpierw płacimy za samą koszule a potem dokupujemy do niej guziki. Nie mam nic przeciwko DLC, ale żeby nie były one na siłę wycięte w ostatniej chwili i dodawał coś więcej niż "parę guzików"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłacić 12€ za gówniane samochody, wydać każdy w innym packu bez jakichkolwiek misji dodatkowych i zarobić na tym kasę - przyszłe myślenie o DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:53, deecom napisał:

Zapłacić 12€ za gówniane samochody, wydać każdy w innym packu bez jakichkolwiek
misji dodatkowych i zarobić na tym kasę - przyszłe myślenie o DLC.


I oby DLC były tylko takimi w zasadzie nic nie wnoszącymi o gry pierdółkami bądź też dodatkowymi pobocznymi przygodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wielu zapomina, że DLC (czyli de facto DRM), to nie są żadne "dodatki". To zawartość, którą wykrojono z przygotowanej pełnej gry, żeby na nich zarobić więcej niż na całej reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po jaką cholerę mam kupywać coś warte 10-20$ gdzie dostanę pare samochodów i ciuszki które są mało znaczące w związku z rozgrywką?! Mafia II Średniowiecze. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować