Zaloguj się, aby obserwować  
Bajuj

Na początku... (jaka była pierwsza gra w jaką grałeś?) :D

600 postów w tym temacie

Moja pierwsza gra...grałem trochę na starych komputerkach to był chyba Montezuma a na PC''ta to były: P.O.D. (demko oczywiście :) i Dyna Blaster :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra ?? Hmm.. to było tak dawno. Tak... na początku była Contra. Mniam ! Świetna gierka, pamietam ją doskonale. Później był WarCraft 2, Command & Conquer i niezapomniany blizzardowski Thorn (ktoś grał ?). Jeszcze pamiętem Little Big Adventure oraz Semper Fi. Ale także niezapomniany DOOM 1 i 2 oraz ofkorz Wolf3D + dodatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 14:02, Bajuj napisał:

> Nie pamietam dokladnie. Prawdopodobnie Montezuma''s Revenge jeszcze na C64.
Której nie dało sie ukończyc :P
Było o tym nawet w CDA.


Nawet nie wiedzialem. Dochodzilem gdzies do 5-6 poziomu, a potem przegrywalem, bo bylo ciemno od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z gier z czasów moich początków giercowania na kompie [a startowałem 3 lata temu :P] była ,,The Sting!" [gangstetka, panie, gangsterka... :P] i Do dziś jej nie skończyłem [nie gram w nią cały czas :D]
Polecam każdemu, a ja se pogram w nią znów gy dostane nowego kompa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 10:17, GaNgStA napisał:

Nie wiem czy to było Test Drive czy jakiś NFS :D W każdym
razie jak sie wpadło w przepaść to przednia szyba pękała :D


Oooo! Chyba wiem o co chodzi! Mozna ylo budowac wlasne trasy tam w takim prostym edytorze, a na poczatku wyjezdzalo sie z takiej ciezarowki? xD Tez w to gralem u wspomnianego juz przeze mnie kuzyna, ale zapomnialem o tym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozszerze swa wypowiedz gdyz pisałem o pierwszej gierce na PC, a graczem byłem duzo wczesniej.
Pierwsza gra było Koło Fortuny na C64 to była giera, te wpisywanie haseł na czas.
W river raid też grałem. Pamietam takze Wacky Racers na motywie bajki o tym samym tytule.
Był jeszcze Moon Patrol, Commando, Augie Dogie.
Teraz C64 lezy kilka metrów pod ziemia i okłada sie kurzem. Ciekawe kiedy czeka to mojego PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 15:35, Wiadroman napisał:

> Nie wiem czy to było Test Drive czy jakiś NFS :D W każdym
> razie jak sie wpadło w przepaść to przednia szyba pękała :D

Oooo! Chyba wiem o co chodzi! Mozna ylo budowac wlasne trasy tam w takim prostym edytorze,
a na poczatku wyjezdzalo sie z takiej ciezarowki? xD Tez w to gralem u wspomnianego juz przeze
mnie kuzyna, ale zapomnialem o tym. :P


Chodzi wam o grę Stunts?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą był jeszcze Wolfenstein 3d (tak, tak... staruszek ze mnie :P). Nigdy nie mogłem tej gry przejść, moja zręczność nie była jeszcze tak rozwinięta jak teraz :P. (Miałem wtedy 4 lata...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2006 o 15:35, Wiadroman napisał:

Oooo! Chyba wiem o co chodzi! Mozna ylo budowac wlasne trasy tam w takim prostym edytorze,
a na poczatku wyjezdzalo sie z takiej ciezarowki? xD Tez w to gralem u wspomnianego juz przeze
mnie kuzyna, ale zapomnialem o tym. :P


To chyba było Stunts, a nie Test Drive- w obu pękały szybki :)
W test drive było tylko kilka fur, a w stunts cała masa, pamiętam obie gry doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale znacznie lepiej wspominam ( i

Dnia 31.03.2006 o 16:15, Arar napisał:

nawet do dziś gram) Gruntz.


Taa. To chyba najbardziej klimatyczna gra, w jaką grałem. Te wszystkie "różowe pistoleciki", sprężynki, spawacze, słomki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o Crystal Caues? taka platformówka z końca lat 80, zresztą bardzo dobra (pierwszy raz w nią grałem chyba gdy miałem 5 lat). Pamiętam też i jak grałem w Grand Prix (chyba 1992). Do dziś je trzymam ze wzglęgu na "muzealną" grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - małolaty :P ja garłem w "Shadow Dancer" na komode :P to była moja pierwsza gra, a to było wieki temu (jakieś ponad 10-11 lat temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować