Zaloguj się, aby obserwować  
Bajuj

Na początku... (jaka była pierwsza gra w jaką grałeś?) :D

600 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 21:36, Piecia Oo napisał:

na allegro jest Clash za 4 zł tylko że licytacja....masz Win 98 kupuj!!nie pożałujesz

E.... starczy emulator :) Sam gram pod XP w tą całkiem niezłą strategię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh , to było troszkę ponad 5 lat temu :) 12 maja 2002 ( nigdy nie zapomne tej daty ) grałem w jakieś wyścigi emenemsów :p, kurka wodna lub wyścigi star wars (nawet do mety nie dojechałem xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pierwsza gra? Jeśli chodzi o pierwsza grę na PC w jaką zagrałem była nią kutowa Heroes 2!!! Bardzo się cieszę że akurat los przeznaczył mi właśnie ta grę :D Jakos przecież musiała się narodzić moja miłość do serii. Natomiast pierwszym tytułem na inna platformę była również nieśmiertelna gra, Contra... ;] Pegasus się klania... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...pamiętam kiedy pierwszy raz nacisnąłem guzik "włącz", pamiętam kiedy zainstalowałem pierwszą grę.To była przełomowa chwila.A pierwszą grą w jaką grałem było NFS III hot pursuit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze gry to był pacman, formuła 1, pasjans, mamba, lemingi i kilka innych. wszystkie pod norton commander i praprzodka windowsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra, w jaką grałem sam bez niczyjej pomocy i świadomie (a nie tak jak wcześniej klikałem "na pałę" i jakoś szło) to była najprawdopodobniej civilizacja lub rail road tycon na PC albo Mario na "pegazusie", dokładnie nie pamiętam. Natomiast pierwsza gra na moim własnym komputerku, (czyli jakieś 3-4 lata temu) to był THPS4 i Diablo2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy był bomber man na komputerze w sklepie gdzie pracował mój tata :D pamiętam żę kiedyś mnie mam tam zabrała i tata uczył mnie w to grać miałem może 3 lata a potem był Soul Reaver i GTA ;p w iweku 5-6 lat gdy brat dostal komputer pierwszy no i jeszcze jakieś gierki na pegasusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grac jakieś 2 lata temu, czyli nie aż tak dawno (chyba). No i moją pierwszą grą, w którą grałem była (oczywiście oprócz super-kultowego Mario) Fifa 2004, następnie Worms 4, a potem to już nie pamiętam. Jakoś tak poszło i mam kilka fajnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra na PC... Tak... pamiętam to. Pierwszy był Wolf 3d. Grałem wtedy jeszcze w Ugh! i cannon folder.
To były czasy... 24 ram, karta zintegrowana... procek 233MHZ... Czasem tęsknie za tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem najpier w Erę Footbolu 2002. Wciągła mnie bardzo(nie wiem czemu) ale gdy pograłem sobie potm w PESa, albo w FIFE zobaczyłem co to są dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować