Zaloguj się, aby obserwować  
Bajuj

Na początku... (jaka była pierwsza gra w jaką grałeś?) :D

600 postów w tym temacie

O ile się nie mylę, był to Prehistoryk na PC, gdyż wcześniej pocinałem zacięcie w Battletoads na Nesie ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra? Hmmm to był chyba jakis Tetris co siostra przyniosła na dyskietce :) A potem był oczywiście Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zacząłem od tetrisa (u kumpla, u mnie nic nie było jeszcze wtedy:D) ale pierwszą grą jaką można uznać, że grałem z sercem, to... Floyd a kapkę później Jack Orlando (dwie fajne przygodówki, w tym jedna polska- ta druga, która dało się przejść w góra 2godz, a ja jako mały gracz przechodziłem ją dniami:D).

Edit:
Pierwsze dwie gry na PC: Floyd, Jack Orlando.
Pierwsze dwie gry na Pegazus: Tetris, Contra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielone Berety, Mych 2, Ford Racing, w te grałem pierwszy raz na moim kompie, a u kolegi w Prehistoryka. To była gra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Prince of persia . Pamiętam doskonale . Teraz reedycja na komórce.
2. Olimpiada( nie wiem jaka ale piksele straszne a mimo to pamiętam. Gra "rodzinna" wszyscy w nią pomykali .)
3. Jakiś narciarz . Tej gry prawie w ogóle nie kojarzę tylko jedną scenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją przygodę zacząłem bodajże od Wolfsteina, albo Prehistoryka (nie jestem pewien). Potem byli "Hirołsi" III. Stare dobre czasy. W Prehistoryka to nadal czasem popykam ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie zapomina... komputer świeżutki i odpalona pierwsza gra ... Fifa 98 z takich poważniejszych ... pirat od brata ciotecznego :) tak mi się zdaję chociaż pamięć się troszkę zatarła ... pamiętam, że ulubioną rzeczą jaką wtedy robiłem (1 klasa podstawówki) było strzelanie w treningu na pustą bramkę :) oraz faulowanie sędziego przyciskiem Q ... z wielkim żalem przyjąłem do wiadomości, że w FIFA 99 usunęli te dwie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować