Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 lat PlayStation (PS)

75 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2010 o 17:44, Pr0gamer1992 napisał:

Ja do dzisiaj gram na PSOne, gry sto razy lepsze od tego badziewia co wychodzi w dzisiejszych
czasach.


Ja niestety swojego PSOne sprzedałem ale za bardzo dobra cene: konsola plus ponad 40 gierek za 200 zł i to jakies 4 lata temu xD a potem kupilem używaną PS2 za 230 zł +4 gry xD nie ma to jak dobry interes ale żal mi tamtych gier :[ to były wspaniałe czasy i wspaniałe (a przede wszystkim długie) gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola ta była moim drugim sprzętem na którym grałem (pierwsza to NES). Świetnie pamiętam jeszcze Medievila i Crasha. Moja ulubiona konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego!

Ehh te pojedynki z kumplem na pierwszym GT. No i... no i... MGS! Najlepsza seria, w ogóle inny poziom rozrywki multimedialnej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara konsolka PSX wymiata:)
Sam chodziłem do Kumpla, by grywać. Pamiętam, że byłem nawet w stanie pukać do Niego po 22:00 i pożyczać konsolkę:P A później dostałem pod koniec 3-ciej klasy podstawówki konsolkę PSOne. I się zaczęło:)
Kiedyś to były gry! Zapadają w pamięć te chwile z Kumplami, gdy się grywało w takie tytuły jak: Fifa, CTR, Tekken, Wormsy:), czy Gran Turismo 2. Ja do gier podanych przez moich przedmówców dodałbym Harry''ego Pottera:), Red Alerta i obowiązkowo jedną z moich ulubionych gier z tamtych czasów: Ape Escape:)
Pozdrawiam wszystkich fanów PSX''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił jeszcze medievila, Treasure of the deep(ze słyną misją szukania złota nazistów, trójkątem bermudzkim i pułapkami majów). Miło też wspominam crasha, spider mana, harvest moon, Gex, diablo, resident evil. Dużo tego było :) Większość świetnych tytułów, które wspominam do dzisiaj. Specjalnie dla cyklu resident evil kupiłem konsolkę nintendo wii(Resident evil zero, remake, 2 , 3, code veronica itd), a do tytułów z ps one mam ps two, choć do dzisiaj żałuje że sprzedałem psOne tak samo jak pegasusa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekken 3 (zawsze gralem tym ziomem z dredami, chyba Eddy mu było), i oczywiscie pierwsze gry z serii Medal of Honor (w tym mój ulubiony MoH : Underground)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza konsola (nie liczac Pegasusa ;P). Gran Turismo, Wip3out, Resident Evil - to byly gry!

Dodatkowo pamietam, jak z utesknieniem oczekiwalem na kazdy kolejny numer PlayStation Magazine i porcje demek na plytce, jako ze na pelna wersje mozna sobie bylo pozwolic tylko raz na jakis czas. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do panteonu klasyków PSX dorzucić trzeba jeszcze Silent Hill 1. :)
Że też jeszcze nikt nie wymienił. ;]

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSX, PS 2 mega konsolki ale PS 3 mnie rozczarowało. Na PS 2 wiele razy wracałem do gier z PSX, niestety tego samego nie mogę zrobić na PS 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować