Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II jednak w październiku!

15 postów w tym temacie

No, gdyby w USA gra ukazała się na miesiąc, dwa przed Dragon Age II, którego premiera w marcu, miałaby szansę, chociaż starcie z the Witcher... A co do terminu premiery w Europie, cóż... RPG''ów nigdy za wiele :P Plus, jeśli gra jest dobra, przynajmniej teoretycznie powinna obronić się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Plus, jeśli gra jest dobra, przynajmniej teoretycznie powinna obronić się sama.
Acz nie zawsze - UFC 2010 było dobre, a przez wydanie w okolicach RDR nie sprzedało się prawie wcale. Najwyraźniej doszli do wniosku, że lepiej wydawać w pobliżu Gothica, niż nowego CoDa i MoHa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,wiadomość mnie cieszy.Arcania nie będzie raczej stanowić konkurencji, chociaż mogłaby.Mielibyśmy 2 świetne RPG,kupiłbym obie produkcje.Ale jak jest wiadomo ,cała nadzieja w TW II. Panowie przydało by się jakieś demo ,żeby rozwiać wątpliwości , i wiecej rzetelnego info o grze ,bo z tym nawet dla zainteresowanych nie jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic IV to żadna konkurencja dla Two Worlds 2.
Prawdziwym problemem są Fable 3 i Fallout New Vegas, które w stanach są ultra popularne.
FNV w ostatnich rankingach był drugą najbardziej oczekiwaną grą po nowym Call of Duty a dzieliło je jedynie 2% różnicy. A Fable to wiadomo, nie dość że RPG, to dodatkowo fantasy, ma więc podobny zakres odbiorców a poza tym jest toi również jedna z najpopularniejszych gier na XBOX360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś do tej gry zupełnie nie ciągnie. Musiałyby być naprawdę wysokie oceny w mediach (i to niekoniecznie polskich, bo te czasem zawyżają oceny dla rodzimych produkcji), bym się zainteresował i rozważył zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 10:35, Maximo napisał:

Nie ukrywam,wiadomość mnie cieszy.Arcania nie będzie raczej stanowić konkurencji, chociaż
mogłaby.Mielibyśmy 2 świetne RPG,kupiłbym obie produkcje.Ale jak jest wiadomo ,cała nadzieja
w TW II. Panowie przydało by się jakieś demo ,żeby rozwiać wątpliwości , i wiecej
rzetelnego info o grze ,bo z tym nawet dla zainteresowanych nie jest najlepiej.


A ja,właśnie kupuję obie gry,obie w wersji kolekcjonerskiej więc nie ukrywam że cieszę się z październikowej premiery,o której czytałem już wczoraj.
Gdyby premierę TW2 i u nas przełożono na styczeń to na pewno nie kupiłbym edycji kolekcjonerskiej,zbyt wiele tytułów ma swoją premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 10:51, Poet_And_Madman napisał:

Gothic IV to żadna konkurencja dla Two Worlds 2.
Prawdziwym problemem są Fable 3 i Fallout New Vegas, które w stanach są ultra popularne.
FNV w ostatnich rankingach był drugą najbardziej oczekiwaną grą po nowym Call of Duty
a dzieliło je jedynie 2% różnicy. A Fable to wiadomo, nie dość że RPG, to dodatkowo fantasy,
ma więc podobny zakres odbiorców a poza tym jest toi również jedna z najpopularniejszych
gier na XBOX360.

Two Worlds II ,to takie klimaty Gothico-Oblivionowe.Nie przejmowałbym się Fable 3, FNV.Gdyby w tym roku wydano 3-4 porządne nowości to kapitalnie. Będzie (mam nadzieję) w co pograć. Pieniążki odłożone, teraz tylko czekam na owoce pracy studyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA2 będzie miało premierę 11 marca, a Witcher 2 w kwietniu, zatem TW2 bardzo ładnie się zmieści w przerwie między innymi RPGami - styczeń zatem faktycznie może być dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ akodo_ryu: dlatego użyłem słowa "teoretycznie" :P Nigdy nic nie wiadomo... poza tym zawsze może być tak, że skończysz Arcanię, przejdziesz do Two Worlds a potem Dragon Age II :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo koszmarnych doznaniach z dema Arcanii, nadziej pozostaje w tej grze.
Tyle tylko że jedynka była takim mocnym średniakiem, o czym zresztą twórcy dobrze wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poet_And_Madman and Darkstar181 to są Wasze zdanie, ja np. mam inne zdanie odnośnie Arcanii i Two World II już dawno sobie odpuściłem. Za dużo lepszych gier od Two Worlds wychodzi w październiku z Arcanią na czele. Nie lubię fanatyzmu wśród graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 13:06, TobiAlex napisał:

Poet_And_Madman and Darkstar181 to są Wasze zdanie, ja np. mam inne zdanie odnośnie Arcanii
i Two World II już dawno sobie odpuściłem. Za dużo lepszych gier od Two Worlds wychodzi
w październiku z Arcanią na czele. Nie lubię fanatyzmu wśród graczy...


Jakiego fanatyzmu?
Ja nawet nie grałem w demo Arcanii.
Ale faktem jest że poprzednie gry z serii Gothic w ogóle się nie przyjeły w Stanach.
Już nawet badziewny Two Worlds 1 lepiej się tam sprzedał.
A reklamy Fallout New Vegas są teraz na każdym dużym zagranicznym portalu o grach a nawet w telewizji.
http://www.youtube.com/watch?v=QfVYZTx6AAI <--
Jeżeli ktoś myśli że Two Worlds albo Arcania miała by szansę wygrać z taką kampanią reklamową to musi być naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może oczy mnie mylą, ale na gram.pl, w planie wydawniczym i w zakładce gry, figuruje data 21 październik 2011 ! Rozumiem, że to tylko jakiś babol się wkradł i gra wyjdzie za 21, a nie za 386 dni ? ;) Przy okazji, nie mogę sobie odpuścić i napiszę: Two World's II bez wątpienia będzie świetną grą z najbardziej gównianym ekranem ekwipunku w historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować