Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2010 o 15:28, SSj2 napisał:

Co prawda powinny tam jakieś
specjalne promocje dla tych współpracowników być, ale z tym to wiesz, że bywa różnie.


Na wspolprace z ekipa gram.pl nigdy nie narzekalem, zawsze byla ona udana. Co sie zas tyczy specjalnych promocji to... czy wspominalem, ze nigdy nie mialem powodow do narzekan na wspolprace z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Minął już ponad tydzień od naszej dyskusji - rozpoczął się "Tydzień z Fable III" i w dalszym ciągu nie ma żadnej informacji, że cykl artykułów został zlecony. W newsach nadal nie ma podanych linków do źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 13:37, Vojtas napisał:

Witam ponownie. Minął już ponad tydzień od naszej dyskusji - rozpoczął się "Tydzień z
Fable III" i w dalszym ciągu nie ma żadnej informacji, że cykl artykułów został zlecony.
W newsach nadal nie ma podanych linków do źródeł.


Będzie oznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 02:56, Piotrek_zap napisał:

Witam.
Takie małe szybkie pytanko: czy doczekamy się recenzji EA mma?


Nie wiem, nie zajmuję się bezpośrednio pracami redakcji - choć oczywiście chciałbym taką recenzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 09:11, wiktorcegla napisał:

Będzie oznaczony.


Super. :))

Naszła mnie jeszcze jedna myśl - czy można utworzyć na forum temat poświęcony pracy newsroomu i redakcji? Oczywiście dyskusja powinna być wyłącznie merytoryczna, więc sądzę, że wątek powinien być stale monitorowany przez modków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 13:06, Vojtas napisał:

Naszła mnie jeszcze jedna myśl - czy można utworzyć na forum temat poświęcony pracy newsroomu
i redakcji?


Pewnie. Co za problem zalozyc?

Dnia 29.10.2010 o 13:06, Vojtas napisał:

Oczywiście dyskusja powinna być wyłącznie merytoryczna, więc sądzę, że wątek
powinien być stale monitorowany przez modków.


Monitorujemy tyle watkow ile sie da. A jak w jakims cos sie dzieje niedobrego to wystarczy nam dac znac to zagladamy i prowadzimy sledztwo niczym CSI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytam tak z czystej ciekawości.
Dziś rano oglądałem jakiś program informacyjny (około 6.30 rano) i jeśli dobrze usłyszałem bo z redaktorką rozmawiał jakiś Wiktor (może Witold mogłem źle usłyszeć) w GRAM.PL, rozmowa dotyczyła konsoli XBox 360.

To byłeś Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:34, GringoG3 napisał:

Witam.

Pytam tak z czystej ciekawości.
Dziś rano oglądałem jakiś program informacyjny (około 6.30 rano) i jeśli dobrze usłyszałem
bo z redaktorką rozmawiał jakiś Wiktor (może Witold mogłem źle usłyszeć) w GRAM.PL, rozmowa
dotyczyła konsoli XBox 360.

To byłeś Ty ?


Tak, to bylem ja. Polsat, prawda? Zaprosili mnie, dali pogadac 1,5 minuty i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 11:09, wiktorcegla napisał:

Tak, to bylem ja. Polsat, prawda? Zaprosili mnie, dali pogadac 1,5 minuty i tyle ;)


Dokładnie - Polsat. Pierwszy raz w telewizji ? Jeśli tak, to nieźle Ci poszło, o zakupie XBoX-a mówiłeś przekonywająco ale jako zagorzały PC-owiec pozostanę przy tej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:49, GringoG3 napisał:

Dokładnie - Polsat. Pierwszy raz w telewizji ? Jeśli tak, to nieźle Ci poszło, o zakupie
XBoX-a mówiłeś przekonywająco ale jako zagorzały PC-owiec pozostanę przy tej platformie.


Nie, byłem wcześniej w sprawach gier parę(naście) razy. Dla mnie platforma to kwestia wtórna, jestem graczem, chcę mieć dobry produkt, choćby gra była rysowana na piasku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 15:25, Murda napisał:

http://kolektyw.gram.pl/form.php

Jak to wygląda? Wypełniłem formularz i wysłałem, co dalej będzie? Przypuśćmy, że doszliśmy
do porozumienia i na mój projekt zgadzacie się, i współpracujecie. Jak to będzie wyglądać?
otrzymuję coś, hosting, cokolwiek?


Hej,

Proszę o kontakt z: piotr.szyfter@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 01:23, ev1l_on3 napisał:

Jest jakieś ograniczenie czasowe na pobranie kodów na zawartość dodatkową z pre-orderów
?


Obawiam się, że to zależy od każdej konkretnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zadałem to pytanie akne ale zależy mi na szybszej odpowiedzi więc pytam się i tu :)
Co jest z moim zamówieniem? Zamówiłem Alpha Protocol, Darksiders i STALKER w piątek i przez cały czas w moich zamówieniach był a dzisiaj jak patrzę na zamówienia które wysłaliście to już nie ma w nich STALKERA którego zamówiłem w piątek. Fakt cenę mi obniżyliście ale nie o to mi chodzi bo w takim razie paczkę zamówiłbym sobie na Gry Online a nie na gram.pl :/ Co to za robienie w balona?

Dodam też, że znikną z zimowej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować