Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2011 o 15:54, crash807 napisał:

Jest możliwość zmienienia koloru komentarzy do wpisów na GS na kolor biały?


Możesz ustawić kolor jaki tylko chcesz -po prostu kolor komentarzy jest taki, jak kolor tekstu jaki ustawiasz na GSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 09:35, Laid_back napisał:

Możesz ustawić kolor jaki tylko chcesz -po prostu kolor komentarzy jest taki, jak kolor
tekstu jaki ustawiasz na GSie


O rany jakie to proste, dzięki.

Jeszcze mam jeden mały problemik...
Chcesz cofnąć wykonane zmiany? Możesz przywrócić gramsajta do wyglądu początkowego. ostatni zapisany wygląd to ten, który widzą inni użytkownicy odwiedzający - nie zawiera on zmian wykonanych od ostatniego zapisu

Nie doczytałem końcówki i za szybko kliknąłem. Myślałem, że będę musiał potwierdzić zapisanie zmian. Wszystko przez to, że kiedyś się bawiłem mgięłłką ale jednak nie zapisałem tamtych zmian a teraz po zmienieniu napisów na kolor biały zapisałem je razem z wyglądem mgiełki którym się kiedyś bawiłem... szkoda, że po tak długim czasie nadal były tamte ustawienia.... Myślałem, że cofnę ustawienia o jeden do tyłu... 0łagam napisz, że jeszcze mam mogę wrócić do poprzedniego wygląda a jeszcze lepiej do przez-poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 03:18, Zordon88 napisał:

Czy koszulka z BF 3 (ta z konkursu bfp4f) będzie dostępna normalnie w sklepie ?


Nie sądzę. Ja bym bardzo chciał, żeby koszulki były dostępne do sprzedaży, natomiast polski wydawca gry ich nie wprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dowiedziałem się że zestaw ośmiu skinów i dog tagów w BF 3 będzie dostępny tylko dla niektórych pre orderów w wyznaczonych sklepach. To jest moim zdaniem świństwo rozdrabniać w ten sposób grę i odbieram to tak, Best Buy i Amazon zapłacili EA aby ten dodał im "ekskluzywną" zawartość dla ich zamówień przedpremierowych. Teraz wszyscy zamawiają w BB i Amazonie bo za tą samą cenę mają więcej bajerów, jest to nieuczciwe w stosunku do graczy którzy tam nie mogą kupować i innych sklepów. Stąd moje pytanie, czy Gram.pl może podjąć jakiekolwiek kroki w celu udostępnienia tych "dodatków" u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 19:30, Zordon88 napisał:

Ostatni dowiedziałem się że zestaw ośmiu skinów i dog tagów w BF 3 będzie dostępny tylko
dla niektórych pre orderów w wyznaczonych sklepach. To jest moim zdaniem świństwo rozdrabniać
w ten sposób grę i odbieram to tak, Best Buy i Amazon zapłacili EA aby ten dodał im "ekskluzywną"
zawartość dla ich zamówień przedpremierowych. Teraz wszyscy zamawiają w BB i Amazonie
bo za tą samą cenę mają więcej bajerów, jest to nieuczciwe w stosunku do graczy którzy
tam nie mogą kupować i innych sklepów. Stąd moje pytanie, czy Gram.pl może podjąć jakiekolwiek
kroki w celu udostępnienia tych "dodatków" u nas ?


Hej,

Kroki podjęliśmy już dawno - uwierz, jeśli ktoś w Polsce będzie to miał, będziemy to my :) Poczekaj jeszcze chwilę, nie stresuj się - wiadomości powinny być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Wiktorze jest pan redaktorem naczelnym gram.pl więc tylko pan może zwrócić uwagę na to co się dzieje na głównej stronie gram.pl pod każdymi wideowrażeniami z GC 2011. Mianowicie chodzi o małą wojenkę użytkowników nietolerujących zachowania konsula ww3pl a moderatorem/ami a w szczególności Isildurem. Rozumiem, że pan Robert jest konsulem od niedawna, ale powinien jakoś troszkę inaczej zachowywać się (kreować swój początkowy wizerunek) gdy prezentuje nam graczom informacje z tak ważnych imprez gdzie jedną z nich jest Gamescom. Odkąd jestem na portalu gram.pl jeszcze żaden konsul nie zachowywał się w taki sposób. GRAM ma już swoją renomę wśród innych growych portali jak i u nas - czytelników, fanów i graczy w jednym. Dlatego sposób relacji konsula ww3pl z nami jest troszkę niekulturalny. Merytoryczny poziom pana Roberta Sawickiego w newsach jak i pozostałych GRAMowych tekstach jest naprawdę wysoki i przyjemny w odbiorze, lecz to co zaprezentował w wideorelacji pozostaje do ostatecznej oceny redaktorowi naczelnemu. Uprzejmie pana proszę o rozwiązanie tego małego niepotrzebnego konfliktu bo niedługo moderator już nie będzie miał komu rang obniżać i kont banować.
Piszę to w imieniu własnym oraz pozostałych użytkowników forum niepodzielających zachowania pana Roberta.
Przepraszam jeśli umieściłem post w miejscu do tego nie przeznaczonym i o ewentualne przeniesienie. Przepraszam również jeśli któryś z pracowników gram.pl poczuł się urażony moją wypowiedzią, ponieważ nie miałem takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jak najbardziej jestem po stronie Pana Roberta. Wydaje mi się, że wiele dynamiki wprowadził w wideorelacje a tym samym do całej redakcji. Wiele razy oglądałem oglądałem filmy z jego udziałem ale nie potrafię się doszukać jakiegoś rażąco niekulturalnego zachowania, wręcz przeciwnie ze wszystkich sił stara się zainteresować odbiorców takim, lub innym sposobem. Chłopak ma taki charakter, taką naturę, nikt się taki nie narodził aby każdemu dogodził. Poza tym byle kto nie zostaje przyjęty do pracy więc musiał się czymś wykazać prawda? W gruncie rzeczy jest na ów stanowisku nowy więc warto mu dać szansę.
Czytałem większość, jak nie prawie wszystkie komentarze odnoszące się do ów tematu. Zauważyć można, że wiele osób "ciskających" niepotrzebne bluzgi to ludzie, którzy nawet nie raczyli oglądnąć filmu do końca, albo po prostu osoby o niskim wieku, które wpadły tam przypadkiem nawet nie zainteresowane tematem.
Zresztą myślę, że rozwiązanie jest tutaj bardzo proste, wręcz nasuwa się samo: nie podoba Ci się - nie oglądaj.

Dziękuję za uwagę , pozdrawiam :)


A Tak swoją drogą, Wiktorze... Jakiś czas temu pisałeś, że nie macie funduszy na wideorelacje, że jest to bardzo kosztowne wręcz czasem nieopłacalne. Czy coś się zmieniło i możemy w najbliższym czasie liczyć na coś zbliżonego do starego Levelu z przed kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 17:24, rammi napisał:

Panie Wiktorze jest pan redaktorem naczelnym gram.pl więc tylko pan może zwrócić uwagę
na to co się dzieje na głównej stronie gram.pl pod każdymi wideowrażeniami z
GC 2011. Mianowicie chodzi o małą wojenkę użytkowników nietolerujących zachowania konsula
ww3pl a moderatorem/ami a w szczególności Isildurem. Rozumiem, że pan Robert jest konsulem
od niedawna, ale powinien jakoś troszkę inaczej zachowywać się (kreować swój początkowy
wizerunek) gdy prezentuje nam graczom informacje z tak ważnych imprez gdzie jedną z nich
jest Gamescom. Odkąd jestem na portalu gram.pl jeszcze żaden konsul nie zachowywał się
w taki sposób. GRAM ma już swoją renomę wśród innych growych portali jak i u nas
- czytelników, fanów i graczy w jednym. Dlatego sposób relacji konsula ww3pl z nami jest
troszkę niekulturalny. Merytoryczny poziom pana Roberta Sawickiego w newsach jak i pozostałych
GRAMowych tekstach jest naprawdę wysoki i przyjemny w odbiorze, lecz to co zaprezentował
w wideorelacji pozostaje do ostatecznej oceny redaktorowi naczelnemu. Uprzejmie pana
proszę o rozwiązanie tego małego niepotrzebnego konfliktu bo niedługo moderator już nie
będzie miał komu rang obniżać i kont banować.
Piszę to w imieniu własnym oraz pozostałych użytkowników forum niepodzielających zachowania
pana Roberta.
Przepraszam jeśli umieściłem post w miejscu do tego nie przeznaczonym i o ewentualne
przeniesienie. Przepraszam również jeśli któryś z pracowników gram.pl poczuł się urażony
moją wypowiedzią, ponieważ nie miałem takiego zamiaru.


Hej,

Na początek sprostowanie - nie jestem redaktorem naczelnym, jestem dyrektorem całej firmy gram.pl (sklepu oraz portalu), redaktorem naczelnym (mianowanym przeze mnie) serwisu informacyjnego jest Krzysztof Ogrodnik, ps. Knicz :) Natomiast miejsce do zgłaszania uwag dobre.

Co do meritum: widziałem filmy Roberta, podobają mi się, w przyszłości dużo przed nim pracy - jeśli ją wykona, będzie coraz lepszy. Ma zupełnie inny styl, niż inni współpracownicy gram.pl, ja ten styl akceptuję, szczególnie, jeśli podoba się części naszych użytkowników. Przyzwyczajeni do bardziej tradycyjnych wypowiedzi mają wciąż Myszastego, czy Lucasa - niezmiennie obecnych u nas.

Z tego, co widziałem, Robert był w komentarzach obrażany. A to niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 19:37, Smileyer napisał:

Zresztą myślę, że rozwiązanie jest tutaj bardzo proste, wręcz nasuwa się samo: nie podoba
Ci się - nie oglądaj.


Jestem fanem różnorodności i zgadzam się. lubisz styl Lucasa - dajemy dużo Lucasa. Lubisz styl Roberta - dajemy Ci Roberta.

Dnia 23.08.2011 o 19:37, Smileyer napisał:

A Tak swoją drogą, Wiktorze... Jakiś czas temu pisałeś, że nie macie funduszy na wideorelacje,
że jest to bardzo kosztowne wręcz czasem nieopłacalne. Czy coś się zmieniło i możemy
w najbliższym czasie liczyć na coś zbliżonego do starego Levelu z przed kilku lat?


Będziemy mieli coraz więcej wideo, tak, ale nie będzie to twórczość jakości telewizyjnej - będzie na poziomie Gamescomowych relacji. Przedkładamy wiarygodność i emocje ponad profesjonalne studio.

Bo, w skrócie, wciąż nas na profesjonalne studio nie stać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:10, wiktorcegla napisał:

Będziemy mieli coraz więcej wideo, tak, ale nie będzie to twórczość jakości telewizyjnej
- będzie na poziomie Gamescomowych relacji. Przedkładamy wiarygodność i emocje ponad
profesjonalne studio.

Bo, w skrócie, wciąż nas na profesjonalne studio nie stać :-)


Taka odpowiedź i tak bardzo mnie satysfakcjonuje, już sam fakt ponad 40 minutowej to wielki krok w przód. Jeśli będzie się pojawiało więcej takich materiałów z podobnych lub innych imprez to gram.pl idzie w bardzo dobrą stronę :)

Tak czy inaczej moglibyście może pomyśleć może o jakimś miesięcznym podsumowaniu wideo :) ?

Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu takie filmy często się pojawiały.


Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:07, wiktorcegla napisał:

Hej,

Na początek sprostowanie - nie jestem redaktorem naczelnym, jestem dyrektorem całej firmy
gram.pl (sklepu oraz portalu), redaktorem naczelnym (mianowanym przeze mnie) serwisu
informacyjnego jest Krzysztof Ogrodnik, ps. Knicz :) Natomiast miejsce do zgłaszania
uwag dobre.

Co do meritum: widziałem filmy Roberta, podobają mi się, w przyszłości dużo przed nim
pracy - jeśli ją wykona, będzie coraz lepszy. Ma zupełnie inny styl, niż inni współpracownicy
gram.pl, ja ten styl akceptuję, szczególnie, jeśli podoba się części naszych użytkowników.
Przyzwyczajeni do bardziej tradycyjnych wypowiedzi mają wciąż Myszastego, czy Lucasa
- niezmiennie obecnych u nas.

Z tego, co widziałem, Robert był w komentarzach obrażany. A to niedopuszczalne.


Ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Przepraszam za pomyłkę iż nazwałem Pana redaktorem naczelnym. Wiem, że jest Pan dyrektorem a wysłowiłem się omyłkowo.
Pozdrowienia dla całej ekipy gram.pl jak i dla Roberta Sawickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:21, Smileyer napisał:

Taka odpowiedź i tak bardzo mnie satysfakcjonuje, już sam fakt ponad 40 minutowej to
wielki krok w przód. Jeśli będzie się pojawiało więcej takich materiałów z podobnych
lub innych imprez to gram.pl idzie w bardzo dobrą stronę :)


Moim zdaniem my idziemy w dobrą stronę, a od początku roku widać to bardzo mocno. Jeśli chodzi o publicystykę, ilość recenzji i ogólnie "artykułów własnych", czyli nie-newsów kopiowanych z zachodu, jesteśmy w tej chwili najlepsi.

Mamy ich nawet tak dużo, że... trochę giną w tłumie :]

To się zmieni dopiero przy nowej wersji gram.pl, ale zanim się do niej zabierzemy, musimy jeszcze naprawić i wymienić kilka rzeczy w mechanizmach wewnętrznych i w sklepie, który jest naszym głównym źródłem utrzymania redakcji.

Dla przykładu - niedługo oczekujcie nowej karty produktu w sklepie.

Dnia 24.08.2011 o 10:21, Smileyer napisał:

Tak czy inaczej moglibyście może pomyśleć może o jakimś miesięcznym podsumowaniu wideo
:) ?


Podsumowanie wydarzeń miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2011 o 09:55, wiktorcegla napisał:

Podsumowanie wydarzeń miesiąca?


Tak , właśnie to mam na myśli. Taka powiedzmy 10 minutowa relacja na temat gier nadchodzących, mających premierę w danym miesiącu, coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 09:55, wiktorcegla napisał:

To się zmieni dopiero przy nowej wersji gram.pl, /.../


Można coś więcej na temat tej nowej wersji, co ulegnie zmianie, wymianie, ulepszeniu? Czy to niespodzianka ma być? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować