Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Panie Wiktorze,

Czy jest szansa, by redakcja portalu mogła zorganizować jakieś spotkanie/zjazd community forumowego Gram.pl (najprawdopodobniej gdzieś na terenie Warszawy oczywiście)? Byłaby to najlepsza sposobność na wymianę opinii o portalu, sklepie, osobiste poznanie redaktorów serwisu, integrację społeczności, osobiste podziwianie brody Myszastego ;) itd. Czy szanowna redakcja rozważała, rozważa, rozważać będzie w przyszłości podobny pomysł? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:23, Janek_Izdebski napisał:

Panie Wiktorze,

Czy jest szansa, by redakcja portalu mogła zorganizować jakieś spotkanie/zjazd community
forumowego Gram.pl (najprawdopodobniej gdzieś na terenie Warszawy oczywiście)? Byłaby
to najlepsza sposobność na wymianę opinii o portalu, sklepie, osobiste poznanie redaktorów
serwisu, integrację społeczności, osobiste podziwianie brody Myszastego ;) itd. Czy szanowna
redakcja rozważała, rozważa, rozważać będzie w przyszłości podobny pomysł? Z góry dziękuję
za informację. Pozdrawiam.


Mam prośbę, zwracajcie się do mnie po imieniu :) Pamiętajcie, ja pracuję dzięki Wam :)

Co do meritum: pomysł wydaje się dobry, pytanie, czy byłoby dużo chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 11:02, Wiktor_Cegla napisał:

Co do meritum: pomysł wydaje się dobry, pytanie, czy byłoby dużo chętnych?


Kiedyś było całkiem sporo chętnych. Ogólnie w historii gram.pl odbyły się 4 oficjalne zjazdy forumowiczów gram.pl i nie brakowało również kilku pracowników grama.
Te zjazdy były organizowane przez użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam propozycję dotyczącą listy życzeń w sklepie. Teraz produkty są tam sortowane alfabetycznie. Czy moglibyście zrobić opcję sortowania po datach premier (data planowanej wysyłki byłaby wystarczająca)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 11:02, Wiktor_Cegla napisał:

Mam prośbę, zwracajcie się do mnie po imieniu :) Pamiętajcie, ja
pracuję dzięki Wam :)

>
To taka moja maniera, hehehhe. Ale ok, odtąd będę zwracał się po imieniu. :)

Dnia 18.05.2012 o 11:02, Wiktor_Cegla napisał:

Co do meritum: pomysł wydaje się dobry, pytanie, czy byłoby dużo chętnych?

>
Myślę, że jak na Warszawę, całkiem sporo. Poza tym, z tego co wiem planujecie jakieś zmany w sklepie. Takie spotkanie to jakby idaelan i darmowa zarazem grupa focusowa. Posłuchacie jakie są oczekiwania forumowiczów i klientów sklepu. Najcenniejsza rzecz pod słońcem i jak wspomniałem darmowa. A kuluarowe, bezpośrednie rozmowy z redaktorami (i moderatorami) portalu zapewne będą nie mniej interesujące, prawda? Co Ty na to, Wiktorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 01:01, Janek_Izdebski napisał:

Myślę, że jak na Warszawę, całkiem sporo. Poza tym, z tego co wiem planujecie jakieś
zmany w sklepie. Takie spotkanie to jakby idaelan i darmowa zarazem grupa focusowa. Posłuchacie
jakie są oczekiwania forumowiczów i klientów sklepu. Najcenniejsza rzecz pod słońcem
i jak wspomniałem darmowa. A kuluarowe, bezpośrednie rozmowy z redaktorami (i moderatorami)
portalu zapewne będą nie mniej interesujące, prawda? Co Ty na to, Wiktorze?


Powiem Myszy i Lucasowi, że chcemy nagrać podcast z czytelnikami. Zaczniemy od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam taki problem odnośnie ksywki na gram.pl. A więc zmieniłem sobie ksywkę na obecną, którą mam. Wyświetla się ona na forum, komentarzach, sklepie, gramsajtach itd. Tylko jest taki problem, że kiedy się zaloguję w prawym górnym rogu wyskakuje mi stara ksywka (podana na obrazku), a nie nowa (obecna ''''BurnMaX2''''). Raz tylko się zdarzyło tak, że widziałem swoją nową ksywkę napisaną na czarno małymi literkami.
Proszę o pomoc.
Max

20120611173229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 17:42, Piotrbov napisał:

Nie ten temat ;)

Wyczyść ciasteczka dotyczące gram.pl, jak również pamięć podręczną. Powinno pomóc.


Ok, ale w którym miejscu? Ja rzadko spędzam przy kompie, a więcej siedzię przy konsoli ;)
Podręczna pamięć jest usuwana automatycznie (czyszczenie całkowitej historii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 17:46, BurnMaX2 napisał:

Podręczna pamięć jest usuwana automatycznie (czyszczenie całkowitej historii)


Pamięć podręczna, a czyszczenie historii to są dwie różne sprawy, wyczyściłeś cookies, czy nie?

P.S. Naprawdę nie umiesz znaleźć odpowiedniego tematu? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&tpage=251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8APqGu,6_Pirates_of_t..._miasta.html

Najnowszy news o "dodatku" DLC do Heroes VI. Napisaliście JAKO JEDYNI NA ŚWIECIE, że znajdzie się tam NOWA FRAKCJA PIRATÓW.

Jestem ciekawy, skąd macie takie rewelacje? Dziwne, że Ubisoft na swoich stronach tego nie podał, ani żaden inny serwis na świecie.

Będę wdzięczny za potraktowanie mnie poważnie i wyjaśnienie całej sytuacji, bo sprawa jest bardzo dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 23:45, mountek napisał:

http://www.gram.pl/news_8APqGu,6_Pirates_of_t..._miasta.html

Najnowszy news o "dodatku" DLC do Heroes VI. Napisaliście JAKO JEDYNI NA ŚWIECIE,
że znajdzie się tam NOWA FRAKCJA PIRATÓW.

Jestem ciekawy, skąd macie takie rewelacje? Dziwne, że Ubisoft na swoich stronach tego
nie podał, ani żaden inny serwis na świecie.

Będę wdzięczny za potraktowanie mnie poważnie i wyjaśnienie całej sytuacji, bo sprawa
jest bardzo dziwna.


Przepraszam za nadinterpretację materiałów źródłowych. Pamiętałam o tym, jak wyglądały dodatki w Heroes V, stąd ta pomyłka. Już poprawione i dziękuję za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 10:35, Wiktor_Cegla napisał:

Powiem Myszy i Lucasowi, że chcemy nagrać podcast z czytelnikami. Zaczniemy
od tego.

Dzięki za odpowiedź. A jakby miało to wyglądać? Nagranie w redakcji, czy gdzieś "na mieście"? Osobiście uważam, że jednak takie nagranie dałoby się jednak pogodzić jakoś z taką gramową posiadówą... Byłoby całkiem przyjemnie, nieprawdaż? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 14:54, kulfonito napisał:

Nie myśleliście o zatrudnieniu klocucha12 jako Waszego wideorecenzenta? Gościu ma potencjał
:D


Powiem tak: zrobiliśmy coś o wiele lepszego. Szczegóły we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:23, LordTyrranoos napisał:

Dlaczego porzuciliście inicjatywę "Co w gramsajtach piszczy?"


Dobre pytanie. Zadam je naszemu pracownikowi zajmującemu się społecznością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować