Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2012 o 15:19, khizbu napisał:

Tydzień temu wygrałem kod zniżkowy z lol.gram.pl, ale jeszcze do mnie nie dotarł. Możecie
go ponownie wysłać.


Proszę o kontakt z dok@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 13:39, malcher357 napisał:

Dlaczego w planie wydawniczym na gram.pl nie ma możliwości pokazania gier na Vitę?

Edit: Teraz widzę, że na liście gier są, tylko brakuje opcji filtrowania.


Na którym ekranie (URL pls) nie ma opcji filtrowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:45, Wiktor_Cegla napisał:

> Dlaczego w planie wydawniczym na gram.pl nie ma możliwości pokazania gier na Vitę?

>
> Edit: Teraz widzę, że na liście gier są, tylko brakuje opcji filtrowania.

Na którym ekranie (URL pls) nie ma opcji filtrowania?

Na tym:
http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp
chodziło mi o te checkboxy w polu z tytułem "pokaż gry na:"

Edit: a przy okazji, czy mógłby Pan odnieść się do mojego pomysłu o sortowaniu gier na liście życzeń w sklepie wg daty premiery (daty planowanej wysyłki)? Kiedyś o to pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 20:16, malcher357 napisał:

http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp
chodziło mi o te checkboxy w polu z tytułem "pokaż gry na:"


O, dziękuję za uwagę, przekazałem do realizacji, trochę może potrwać, ale będzie zrobione.

Dnia 22.08.2012 o 20:16, malcher357 napisał:

Edit: a przy okazji, czy mógłby Pan odnieść się do mojego pomysłu o sortowaniu gier na
liście życzeń w sklepie wg daty premiery (daty planowanej wysyłki)? Kiedyś o to pytałem.


Powiem tak: w tej chwili mamy tyle roboty przy systemie cyfrowej dystrybucji oraz jednej _bardzo_ dużej zmianie gram.pl, że, niestety, taki pomysł nie miałby gwarancji realistycznego terminu wykonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając gre dostałem wasz mięsiecznik gram.pl i tam jest jakiś kod ''''QR'''' Pisze mi że mam go zeskanować i ściągnąć PDF ?
O co w tym chodzi ? Jak to zeskanować ? Co to jest i do czego może mi się to przydać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Wiktorze,

Jak sprawa stoi z wspomnianym już wcześniej, sugerowanym zjezdzie forumowiczów Gram.pl gdzieś w Warszawie? Dałoby radę coś takiego zorganizować? Jesli chodzi o stolicę odzew na pewno byłby spory, zapewne także trochę ludzi spoza Warszawy by dotarło. Co Wy na to? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 09:33, Wiktor_Cegla napisał:

> Nie myśleliście o zatrudnieniu klocucha12 jako Waszego wideorecenzenta?
> Gościu ma potencjał
> :D

Powiem tak: zrobiliśmy coś o wiele lepszego. Szczegóły we wrześniu.

Drogi Wiktorze,

Masz na myśli podcasty Roja u was na Gramie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiktor czy ktoś wreście będzie czytał newsy zanim je doda? Wspominałem Ci o tym niejednokrotnie w mailach. Mamy kolejną bzdurę: http://www.gram.pl/news_9wzkJ,y5_Total_War_Rome_2_wymaga_platformy_Steam.html Czego się dowiadujemy na końcu? Że producentem gry jest Creative Assembly i to jest prawda. Natomiast dowiadujemy się też, że brak jest polskiego dystrybutora. Co jest nie prawdą, bo do wydawania Rome 2: Total War od chwili zapowiedzi przyzaje się CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 11:45, Wojman napisał:

Wiktor czy ktoś wreście będzie czytał newsy zanim je doda? Wspominałem Ci o tym niejednokrotnie
w mailach. Mamy kolejną bzdurę: http://www.gram.pl/news_9wzkJ,y5_Total_War_Rome_2_wymaga_platformy_Steam.html
Czego się dowiadujemy na końcu? Że producentem gry jest Creative Assembly i to jest prawda.
Natomiast dowiadujemy się też, że brak jest polskiego dystrybutora. Co jest nie prawdą,
bo do wydawania Rome 2: Total War od chwili zapowiedzi przyzaje się CD Projekt.


To mój błąd. Poprawione, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie drobne pytanie techniczne. Kiedy dostosujecie forum do dzisiejszych standardow przegladania stron w kartach? Domyslnie w moim FF mam odpalane forum, ale jak mnie jakis aktywny watek interesuje - to w kolejnych kartach mam go podwieszonego. Chece zaczynaja sie w momencie, gdy wszystkie strony jednoczesnie zaczynaja sie przeladowywac - ot, po prostu robie sesyjke F5 co jakis czas po wszystkim co mam otwarte.
Niestety forum gram.pl w tym momencie okazuje sie bezuzyteczne - wszystkie strony przeladowuja sie na strone glowna, do tego wylogowuje mnie z biezacej sesji, wiec musze sie do portalu logowac po raz kolejny. Idiotyzm jakis po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować