Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Hej, Wiktor. Możesz wysłać Harpena na kurs albo korepetycje jakieś, bo znowu bzdury w newsie pisze i sam sobie przeczy.

News: http://www.gram.pl/news_9wzgHO,2_Najlepiej_sprzedajace_sie_produkty_w_sklepie_gram_pl_64.html

Cytat: "Mimo wszystko w zestawieniu nie zabrakło nowości: pierwsze miejsce zajął XCOM: Enemy Unknown, a drugie Euro Truck Simulator 2" i mamy poniżej listę:

1. Euro Truck Simulator 2
2. XCOM: Enemy Unknown

Jak na pierwszym miescu był XCOM to powinien być XCOM, a nie Euro Truck Simulator 2. Jak na drugim był Euro Truck Simulator 2 to powinien być Euro Truck Simulator 2, a nie XCOM.

Wielki Zły Wojman znów się czepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 20:43, Wojman napisał:

Hej, Wiktor. Możesz wysłać Harpena na kurs albo korepetycje jakieś, bo znowu bzdury w
newsie pisze i sam sobie przeczy.

News: http://www.gram.pl/news_9wzgHO,2_Najlepiej_sprzedajace_sie_produkty_w_sklepie_gram_pl_64.html

Cytat: "Mimo wszystko w zestawieniu nie zabrakło nowości: pierwsze miejsce zajął XCOM:
Enemy Unknown, a drugie Euro Truck Simulator 2" i mamy poniżej listę:

1. Euro Truck Simulator 2
2. XCOM: Enemy Unknown

Jak na pierwszym miescu był XCOM to powinien być XCOM, a nie Euro Truck Simulator 2.
Jak na drugim był Euro Truck Simulator 2 to powinien być Euro Truck Simulator 2, a nie
XCOM.

Wielki Zły Wojman znów się czepia...


Poprawiłem, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem pewny czy piszę do prawidłowej osoby, a nie chciałbym tworzyć nowego tematu i zasmiecać forum. Otóz mam takie pytanie, czy będzie jeszcze w sklepie gram.pl możliwość zakupu "Wiedźminskiej Kolekcji" z edycją rozszerzoną dwójki, bo znajomy mi polecił, a widzę brak takowej oferty :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 15:03, McRooy napisał:

Witam. Nie jestem pewny czy piszę do prawidłowej osoby, a nie chciałbym tworzyć nowego
tematu i zasmiecać forum. Otóz mam takie pytanie, czy będzie jeszcze w sklepie gram.pl
możliwość zakupu "Wiedźminskiej Kolekcji" z edycją rozszerzoną dwójki, bo znajomy mi
polecił, a widzę brak takowej oferty :) ?


Hej,

Niestety, nakład jest już wyczerpany, CD Projekt według mojej wiedzy także nie będzie miał tego towaru :( Przykro mi, kolega po prostu spytał trochę za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio udało mi się wygrać w konkursie, a jeden z punktów regulaminu mówi że po ogłoszeniu zwycięzców, osoba nagrodzona zostaje poinformowana drogą mailową o tym fakcie wraz z informacjami co do potwierdzenia przesyłki.
Chciałem zapytać ile się na takiego maila potwierdzającego czeka, czy też jeżeli dane kontaktowe wraz z adresem mam uzupełnione w profilu to automatycznie ten adres jest uznawany jako docelowy?

Dziękuję za poświęcony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem tu ogólnie nowa (1 tydzień) i pora na zamowienie pierwszej gry. Ale, mam wątpliwości co do tego i mam dwa pytania:
1. Czy kosztuje przyjazd dostarczyciiela co dostarcza gry do domu? (bo wole dać pieniądze do ręki dostarczycielowi)
2. Co robicie gdy okaże się że w opakowaniu nie ma płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:37, Warka6661 napisał:

Hej jestem tu ogólnie nowa (1 tydzień) i pora na zamowienie pierwszej gry. Ale, mam wątpliwości
co do tego i mam dwa pytania:
1. Czy kosztuje przyjazd dostarczyciiela co dostarcza gry do domu? (bo wole dać pieniądze
do ręki dostarczycielowi)
2. Co robicie gdy okaże się że w opakowaniu nie ma płytki?


Hej,

Bardzo się cieszę za Twoje pytania :) Poniżej odpowiedzi:

1) Koszt dostawy zamówienia pod wskazany adres wynosi 13,90 przy płatności z góry lub 15,90 przy płatności bezpośrednio kurierowi. Podany cennik nie dotyczy zamówień, które zawierają co najmniej jeden produkt z kategorii sprzęt.

2) Takie sytuację się nie zdarzają, nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek miała miejsce. Jeżeli mielibyśmy taką sytuację sprawdzilibyśmy najpierw na kamerach przemysłowych, czy na pewno gra, którą Klient otrzymał, była oryginalnie zafoliowana, a następnie poprosili naszego dostawcę o dosłanie nowego nośnika.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Wiktorze, proponuję przeczytać komentarze użytkowników znajdujące się pod linkiem (o ile jeszcze Pan tego nie zrobił):

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80512&u=18

Oczywiście powyższy przykład nie jest jedynym ponieważ zawsze po ogłoszeniu przez Was nowych "promocji" lub "zmian" opinie graczy są identyczne. Ufam, że raczy Pan odpowiedzieć na moje zapytanie czy Gram.pl jako największy sklep z grami w sieci ma również pozostać jednym z najdroższych?

Wierzę, że zdaje Pan sobie sprawę jakie promocje potrafią zrobić konkurencyjne sklepy, np. Muve dorzucając do tego darmową wysyłkę gdzie u Was jej koszt jest tragicznie wysoki.

Pozdrawiam serdecznie, użytkownik Gram od 6 lat.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 22:52, mw89info napisał:

Drogi Panie Wiktorze, proponuję przeczytać komentarze użytkowników znajdujące się pod
linkiem (o ile jeszcze Pan tego nie zrobił):

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80512&u=18

Oczywiście powyższy przykład nie jest jedynym ponieważ zawsze po ogłoszeniu przez Was
nowych "promocji" lub "zmian" opinie graczy są identyczne. Ufam, że raczy Pan odpowiedzieć
na moje zapytanie czy Gram.pl jako największy sklep z grami w sieci ma również pozostać
jednym z najdroższych?

Wierzę, że zdaje Pan sobie sprawę jakie promocje potrafią zrobić konkurencyjne sklepy,
np. Muve dorzucając do tego darmową wysyłkę gdzie u Was jej koszt jest tragicznie wysoki.

Pozdrawiam serdecznie, użytkownik Gram od 6 lat.


Chętnie odpowiem tutaj. Wiem, jakie promocje robi konkurencja i wiem, jakie będziemy robili wkrótce, szczególnie w cyfrowej dystrybucji. Nie chcę szafować słowami, wkrótce będziecie widzieli efekty. Naprawdę, nie mogę zrobić nic innego, niż poprosić o to, żebyście się przekonali niedługo sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 11:30, Wiktor_Cegla napisał:

Chętnie odpowiem tutaj. Wiem, jakie promocje robi konkurencja i wiem, jakie będziemy
robili wkrótce, szczególnie w cyfrowej dystrybucji. Nie chcę szafować słowami, wkrótce
będziecie widzieli efekty. Naprawdę, nie mogę zrobić nic innego, niż poprosić o to, żebyście
się przekonali niedługo sami.


Bardzo serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi i trzymam Pana (i całą ekipę) za słowo.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe aby odzyskać konto do którego straciło się hasło oraz dostęp do emaila? Oczywiście z podaniem szczegółowych danych które może znać tylko właściciel konta. Pisałem około miesiąca temu do obsługi klienta, zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 14:41, Halellion napisał:

Czy jest możliwe aby odzyskać konto do którego straciło się hasło oraz dostęp do emaila?
Oczywiście z podaniem szczegółowych danych które może znać tylko właściciel konta. Pisałem
około miesiąca temu do obsługi klienta, zero odpowiedzi.


Wyślij jeszcze proszę zgłoszenie na ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2012 o 19:45, mw89info napisał:

A mógłbyś rozwinąć pytanie? Pytam z ciekawości.

Chodzi mi o większość artykułów na gram.pl, głównie o recenzję BG:EE. Większość autorów (Nie wszyscy!) pisze jakieś bzdury w tekstach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować