Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2013 o 18:00, Tenebrael napisał:

Janek, tutaj też mi się wydaje, że nieco przesadzasz z podejrzliwością. Takie
serwisy jak GZ czy GOL (zresztą Gram.pl również) są na tyle znane, że nie muszą wtryniać
wszędzie swojego loga, czy tym bardziej wystawiać laurkowych recenzji, aby znaleźć się na
stronie gry.

Jednak koincydencja czasowa opublikowania wspomnianej recenzji (do której mozna dodać tę z GZ - dziwnym trafem tam też pojawiła się kolejna 9-tka) i umieszczenia wspomnianej podstrony na stronie sklepu, jest bardzo zastanawiająca. Wg mnie coś tu nie jest do końca ok i tylko tej kwestii się czepiam.

Dnia 14.05.2013 o 18:00, Tenebrael napisał:

Co więcej, rozpiętośc ocen w necie jest dośc duża - od siódemek po dziewiątki. Inna sprawa
by była, jakby zdecydowana większośc dawała 7, a jedynie GOL i GZ dały 9. Nie mówiąc
o tym, że Metro LL wygląda na grę, która trafi do jednej grupy, a inną odrzuci. Co sprawia,
że ocena 9 nie wygląda jakoś specjalnie podejrzanie.

Tak więc, reasumując, nie wyciągałbym aż tak daleko idących wniosków.

Owszem, oceny są różne w różnych mediach. Ja się czepiam konkretnej sytuacji oraz konkretnych mediów, tj. dziwnej koincydencji czasowej w postaci równoczesnego opublikowania na GoL-u i na GZ bardzo pochlebnych recenzji "Metro: Last Light" i uruchomienia podstrony na sklepie wydawcy, gdzie umieszczone są obrandowane fragmenty tychże pochlebnych recenzji.

Dnia 14.05.2013 o 18:00, Tenebrael napisał:

PS. Robimy mega offtop, czas chyba oddać ten wątek do użytku takiego, do jakiego jest
przeznaczony - pytań do Wiktora :)

Szkoda, że nie ma na forum odpowiedniego wątku na temat mediów branżowych, oj szkoda... :) IMHO ten off-top jest mimo wszystko jak najbardziej usprawiedliwiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:30, Janek_Izdebski napisał:

> PS. Robimy mega offtop, czas chyba oddać ten wątek do użytku takiego, do jakiego
jest
> przeznaczony - pytań do Wiktora :)
Szkoda, że nie ma na forum odpowiedniego wątku na temat mediów branżowych, oj szkoda...

Zrób - w czym problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 10:29, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Zrób - w czym problem? :)

Pewnie dużej liczby odsłon, a także dużej liczby komentujących nie zanotuje, a jeszcze niektórzy uznają, że zaśmiecam forum. Ale może to odbry pomysł i taki wątek by się przydał. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Po ponad 3 latach pracy w gram.pl zmieniam pracę i odchodzę na drugą stronę barykady - do producenta sprzętu do grania. Zrobiłem to z ciężkim sercem, ponieważ w całym życiu nie nauczyłem się tak wiele, jak tutaj. Kiedy przychodziłem w 2010 roku nie myślałem, jak trudne jest połączenie prowadzenia serwisu o grach i sklepu internetowego. Teraz wiem, dlatego mojemu następcy mogę jedynie życzyć powodzenia. To wyzwanie, jakich mało.

Wam, klientom i użytkownikom, chciałbym przy tej okazji podziękować. Za premiery (Wiedźmin 2! Battlefield 3!), za codzienne wsparcie, za obecność tutaj - i, co ważne - za stawianie nam wymagań. Wiele z nich wydawało mi się na początku ostrych, ale przez te trzy lata zrozumiałem prawdziwe znaczenie słów, że klient ma zawsze racje.

Życzę Wam tanich i dobrych gier. W sumie - w dobrych dla siebie czasach żyjecie. 10 lat temu w to, za ile będzie dziś kupić największe hity w cyfrowej dystrybucji nikt nawet by nie uwierzył.

Pozdrawiam,
Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować