Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Planujecie jakąś gruntowną przebudowę wyglądu portalu i sklepu Gram.pl? Nie powiem, trochę serwis się postarzał przez te kilka lat, nawet po tym dosyć niedawnym odświeżeniu layoutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:17, Thermalcake napisał:

Planujecie jakąś gruntowną przebudowę wyglądu portalu i sklepu Gram.pl? Nie powiem, trochę
serwis się postarzał przez te kilka lat, nawet po tym dosyć niedawnym odświeżeniu layoutu.


Tak, w tej chwili kończymy dwa tajemnicze (:) ) projekty, które uruchomimy na gram.pl i bierzemy się za główną stronę portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 22:18, ev1l_on3 napisał:

> Aha , w takim razie jak to było z Mass Effect 2?
?


Przyznam szczerze: Akne będzie lepszą osobą do odpowiedzi na to pytanie, zajmowała się tym produktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 00:45, LESZ3u napisał:

100 lat panie Swetrze!


Nie mówcie do mnie per ''Pan'' :) Kupując u nas gry, odwiedzając nasz serwis, dajecie nam pracę. Jestem Wiktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 01:23, ev1l_on3 napisał:

Jest jakieś ograniczenie czasowe na pobranie kodów na zawartość dodatkową z pre-orderów
?

Kody dostępne do pre-orderów są przydzielane do wyczerpania zapasu.
Do ME2 na PC skończyły się dawno, do wersji na iksa jeszcze mamy trochę wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mam pojcia gdzie kierowac sie z tym pytaniem... przeczytałem ze starasz sie odpowiadac na wszystkie pytania aa moje jest takie ze zakupiłem niedawno gre I.G.I 2 CS gdy startuje instalka wyskakuje mi identyczny bład jak nizej na zdj. dodam ze mam orginalna płyte i nigdy wczesniej nie instalowałem gry...
Jezeli skierowałem pytanie nie tam gdzie nie trzeba przepraszam...

20110618005833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wiktorze, mam do Ciebie pytanie, a mianowicie, za kilka dni będzie dostępna podkładka pod mysz Runes of Magic (steelseries''a) napisałem do supportu ROM''u, bo miała być dostępna już od 16 czerwca i odpisali mi, że opóźni się to o kilka dni. Orientujesz się, czy w sklepie gram będzie ona w sprzedaży? W ogóle wiesz coś na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 00:58, arcziii napisał:

Witam nie mam pojcia gdzie kierowac sie z tym pytaniem... przeczytałem ze starasz sie
odpowiadac na wszystkie pytania aa moje jest takie ze zakupiłem niedawno gre I.G.I 2
CS gdy startuje instalka wyskakuje mi identyczny bład jak nizej na zdj. dodam ze mam
orginalna płyte i nigdy wczesniej nie instalowałem gry...
Jezeli skierowałem pytanie nie tam gdzie nie trzeba przepraszam...


Heh, to jest pytanie do działu obsługi technicznej, nie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 10:39, Nieznajomosc napisał:

Witam Wiktorze, mam do Ciebie pytanie, a mianowicie, za kilka dni będzie dostępna podkładka
pod mysz Runes of Magic (steelseries''a) napisałem do supportu ROM''u, bo miała być dostępna
już od 16 czerwca i odpisali mi, że opóźni się to o kilka dni. Orientujesz się, czy w
sklepie gram będzie ona w sprzedaży? W ogóle wiesz coś na ten temat? :)


Hej,

Nie planowaliśmy tego sprzedawać, nie mamy tego w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 09:49, vinnere napisał:

mam pytanie co do tych kodów do HoM&M VI, dostałem ten kod ale strona miała być rano,
ana razei jak wpisze www.MMH6.com/BETA to przekieruje do http://mightandmagic.uk.ubi.com/
czyli że tej strony z betą jeszcze nei ma czy ja jakoś jej włączyć nie potrafię


To jest pytanie do Ubisoftu, nie do Gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące ewentualnej współpracy z gram.pl. Piszę recki ''''do szuflady'''' i jakoś z żadnym portalem nie udało mi się nawiązać współpracy. Postanowiłem więc, że spróbuję nawiązać kontakt z Wami :)

Jeśli prowadzicie nabór, to na jaki adres można wysyłać swoje prace?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie przeczytałem newsa na głównej odnośnie tego, że poszukujecie grafika. No niestety, w grafice stawiam raczej pierwsze kroki, i to raczej 3D niż 2D. Jednak zaciekawiło mnie to, co napisałeś odnośnie przesyłania swoich próbek tekstów, jeżeli chciałoby się dołączyć do ekipy.

Cóż, powiem tak. Wiem doskonale, że zatrudnianie dodatkowej osoby, w dodatku bez potwierdzonego doświadczenia w postaci jakichś wcześniejszych prac w dziedzinie redaktorstwa, czy choćby dyplomu z jakiejś uczelni dziennikarskiej, jest dla Was raczej marną inwestycją. Jednak zastanawiałem się, czy nie byłoby możliwości współpracy na zasadzie nieformalnego, bezpłatnego stażu. Co przez to rozumiem - pisanie dla Was tekstów (newsy, felietony, recenzje), podsyłanie Wam i... cóż, i wtedy Wasza decyzja, czy opublikujecie to na głównej, czy stwierdzicie, że nie jest to warte funta kłaków. Dla Was ryzyko żadne, dla tych z kolei, którzy chcieliby spróbować swoich sił i zdobyć doświadczenie - świetna sprawa.

Oczywiście, są gramsajty. Sam jednego mam przyjemność prowadzić (inna rzecz, że trochę się zakurzył z powodów uczelnianych), a nawet kilka tekstów trafiło do CWGP. Jednak to mimo wszystko nie to samo, co mieć szansę napisać coś na "normalną" stronę. Stąd moje pytanie.

Aha, i precyzując, o co mi chodzi: Jeśli byłaby taka możliwość, czy byłaby szansa na jakieś konkrety? W sensie, nie wiem, podanie maila, na którego można by słać swoje teksty, w taki sposób, że autor wiedziałby, że zostaną one choć przejrzane?

No nic, to tyle pytań. Mam nadzieję, że nie zagmatwałem za mocno :)

EDIT: O, widzę, że kolega wyżej mnie uprzedził w pewnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pisania artykułów tj. newsów, recenzji, felietonów.
Doświadczenie mam kilkumiesięczne pracy na pewnej stronce która upadła ze względu na człowieka który tym zarządzał i okazał się osobą mało wiarygodną i niewypłacalną. (pisałem o sprzęcie komputerowym)
W tej chwili jestem w trakcie rozmów w sprawie pracy w CD Action co mogę poprzeć dowodami. A jako że nigdy nic nie wiadomo, to wolę zabezpieczyć się i napisać również do Was.

Kilka tekstów mogę podesłać, na rozmowę kwalifikacyjną się wstawić - mieszkam blisko. Czekam tylko na możliwość kontaktu.

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl nie chce mi działać na Firefoxie.Strona się po prostu nie włącza.Pisze "łączenie..." i tak cały czas.Udało się wejść dopiero po pół godziny, a potem znowu to samo i teraz po 10 minutach.Na Chrome jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować