Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Cataclysm jednak po Nowym Roku?

16 postów w tym temacie

Blizzard nie mówił, że nowy sezon arenowy zacznie się 14 Grudnia. Ta data została wygrzebana z plików bety Cataclysm. Albo jest to naprawdę data nowego sezonu albo zwykły "Placeholder". Poza tym to tylko prawdopodobna data rozpoczęcia sezonu arenowego (którą łatwo zmienić), a nie oficjalny komunikat Blizzarda.
Nie twierdze, że ta data jest niemożliwa, po prostu wstrzymałbym się z ogłaszaniem daty premiery nowego dodatku aż Blizzard tego oficjalnie nie ogłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wydaje mi się. Patch 4.x.x już teraz się pobiera (zajmuje ponad 5GB). Wątpię, aby to było po Nowym Roku. Na moje będzie wcześniej niż się nam wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 13:23, TobiAlex napisał:

Jakoś nie wydaje mi się. Patch 4.x.x już teraz się pobiera (zajmuje ponad 5GB). Wątpię,
aby to było po Nowym Roku. Na moje będzie wcześniej niż się nam wydaje...


Patch ma ważyć ponad 16 Giga (tak jest, szesnaście), więc jest jeszcze sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cataclysm Release Date - December 7th
Season 9 starts on December 14th, a blue post stated that Cataclysm would be released one week earlier.

Bliue post:
"Originally Posted by Zarhym (Source)
The next Arena Season will begin for level-85 players approximately one week after the official launch of World of Warcraft: Cataclysm."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 13:23, TobiAlex napisał:

Jakoś nie wydaje mi się. Patch 4.x.x już teraz się pobiera (zajmuje ponad 5GB). Wątpię,
aby to było po Nowym Roku. Na moje będzie wcześniej niż się nam wydaje...

Ściągamy dopiero 4.0.1, czekają nas jeszcze przynajmniej 2 eventy, a później dopiero Kataklizm (4.0.3), który wcale nie oznacza premiery dodatku, lecz tylko zmianę starych stref. Blizzard ma co przeciągać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM bardzo, ale jeśli pisze jak wół (nawet nieoficjalny wół) ze premiera 7 grudnia to czemu piszecie ze po nowym roku? co wy Fakt! jesteście czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 14:00, Henrar napisał:

Patch ma ważyć ponad 16 Giga (tak jest, szesnaście), więc jest jeszcze sporo czasu :)

A skądś ty takie rewelacje wyciągną ?
Patch 4.0.1 zajmuje na chwilę obecną trochę ponad 5GB. Blizz powiedział jakiś czas temu, że patch 4.0.1 wyjdzie razem z zakończeniem 8-go sezonu arenowego czyli 12-go Października. Czyli w niecałe dwa tygodnie patch musiałby urosnąć ponad 11GB ? Tja, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 16:18, Henrar napisał:

Ehh... widzę, że potrzebne wyjaśnienie.
Wcześniej w czasie instalacji klient PTR wykorzystywał pliki z zainstalowanej normalnej wersji WoWa i trzeba było ściągnąć tylko patche ze zmianami.
Tym razem Blizzard chciał aby ludzie w pełni przetestowali nowy Downloader dlatego trzeba było ściągnąć całego klienta gry, ponieważ instalator nie używał plików z zainstalowanego już WoWa. I ot cała tajemnica 16GB-tów.
Natomiast sam patch jak wyjdzie nadal będzie duży, ale będzie to ponad 5GB (nie wiadomo czy nie będzie jeszcze 4-ej części) a nie 16GB.

@wilczyn
Weź ty najpierw sprawdź co ściągasz a potem komentuj, co ?
1-sza część łatki jaką ściągałeś ważyła około 1,74GB, druga część około 2,6GB , trzecia około 780MB. Jak już ściągnąłeś pierwszą cześć i zaczynałeś drugą downloader pokazywał, że do ściągnięcia jest 4,34GB ale ściągał od 1,74GB do tych 4,34. Analogicznie z trzecią częścią. Pokazywało, że do ściągnięcia jest 5,12 GB ale ściągało od 4,34 do 5,12 czyli te 780MB.
Sprawdziłem nawet u siebie, że niby sam nie wiem co mówię. Nie ściągałem wcześniej żadnych części. I teraz downloader ściąga mi plik o nazwie "WoW-3.3.x-to-4.0.0-patch-EU-Stages-1-3" który zajmuje 5.19 GB.

End of story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie unoś, bo ci cisnienie skoczy. U mnie już kilka razy sciągało po 4 GB, może kilka razy to samo, a może nie, mówię tylko z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 17:00, wilczyn napisał:

Weź się nie unoś, bo ci cisnienie skoczy. U mnie już kilka razy sciągało po 4 GB, może
kilka razy to samo, a może nie, mówię tylko z własnego doświadczenia.

Wytknąłem Ci błąd i to znaczy, że się unoszę ? Oj ludzie, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować