Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak mówili, tak zrobili. Blizzard rozdaje bany

14 postów w tym temacie

I tak powinno być wszędzie - a przynajmniej w każdym dużym szanującym się mmo, czy to rpg/rts czy tpp/fpp shooter. Tak zwane zero tolerancji, oczyszczanie toksycznej atmosfery jak najszybciej bez cackania się z oszustami i złodziejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi nie powiecie, że hackerzy się nie spodziewali, że dostaną bana? To było nawet bardziej niż oczywiste. Tak poza tym to wszędzie banują za hacki, tylko nie wszyscy się z tym obnoszą (No offense blizz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość zakupionych kopii na świecie 5tys. to nie jest chyba dużo, ale i tak mnie ta liczba uderzyła... myślałem że wśród fanów gier Blizza oszustów jest znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 16:42, papadorson napisał:

Tak poza tym to wszędzie banują za hacki, tylko nie wszyscy się z tym obnoszą (No offense blizz).


Kolega chyba nie grał w Modern Warfare 2. Activision woli robić DLC z 3ma mapami (sam pewnie bym taki zrobił) niż walczyć z cziterstwem które tam jest chlebem powszednim. Przez to właśnie o wiele mniej czasu spędziłem przy MW2 niż MW1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie widziałem żeby ktoś hackował na battle necie a gram już naprawdę długo. Te 5 tyś kont to chyba głównie z Azji ? :) Mi się już starcraft 2 znudził więc chętnie oddam klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować