Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor najpopularniejszą odsłoną serii

12 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2010 o 17:37, LESZ3u napisał:

Dlaczego mi się wydaje, że wczoraj czytałem artykuł o tym samym?


Najmocniej przepraszam za dubla. Wczorajszy news nie był podpięty pod kartę z grą, dlatego mi umknął. Tym niemniej taka wpadka nie powinna się zdarzyć. Temat w zasadzie do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w bete chwilkę i... gra jest bardzo, ale to bardzo podobna do MW2. Czy to źle czy dobrze, niech każdy sobie sam odpowie. Mi się podoba system prestiży, wyzwań, emblematów, etc. zaimplementowany w CoD - jest po co grać, a nie tylko - fragi i fragi. Dlatego też - kupię raczej Black Opsa. Nie oszukujmy się, ani jedna ani druga gra nie jest symulatorem, więc nie spinajcie się. Chcecie symulacji? Pograjcie w ARMA, albo zainwestujcie w sprzęt ASG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy autor wie, ale pierwsza gra miała ten sam tytuł, więc pisząc "MOH najlepszą częścią serii" nie wiadomo o której części mowa - tej z PSX, czy tej nowej z PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:08, gnysek napisał:

Nie wiem czy autor wie, ale pierwsza gra miała ten sam tytuł, więc pisząc "MOH najlepszą
częścią serii" nie wiadomo o której części mowa - tej z PSX, czy tej nowej z PC?


Nie wiem, czy Czytelnik wie, ale pierwsza gra nosiła tytuł "Medal of Honor: Allied Assault" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:55, pepsi napisał:

> Nie wiem czy autor wie, ale pierwsza gra miała ten sam tytuł, więc pisząc "MOH najlepszą

> częścią serii" nie wiadomo o której części mowa - tej z PSX, czy tej nowej z PC?


Nie wiem, czy Czytelnik wie, ale pierwsza gra nosiła tytuł "Medal of Honor: Allied Assault"
:)


Pierwsza gra nosiła tytuł Medal of Honor i nie miała podtytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:55, pepsi napisał:

> Nie wiem czy autor wie, ale pierwsza gra miała ten sam tytuł, więc pisząc "MOH najlepszą

> częścią serii" nie wiadomo o której części mowa - tej z PSX, czy tej nowej z PC?


Nie wiem, czy Czytelnik wie, ale pierwsza gra nosiła tytuł "Medal of Honor: Allied Assault"
:)

Pecetowa owszem, ale przed nią były chyba trzy części (MOH i dwa z podserii Underground).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:55, pepsi napisał:

Nie wiem, czy Czytelnik wie, ale pierwsza gra nosiła tytuł "Medal of Honor: Allied Assault"
:)


Taki wstyd... taka wtopa... Łoj, nieładnie...

Seria MoH, zanim zagościła na pececie, miała trzy odsłony konsolowe:
Medal of Honor z 1999r. na PSX, Medal of Honor: Underground z 2000r. na tę samą konsolę oraz Medal of Honor Underground na GameBoy''a Advance (no, na upartego można uznać, że te dwa ostatnie tytułu to jedno i to samo, ale i tak daje nam to dwie części MoH przed premierą Allied Assault).

Co do popularności tej części... W tym momencie pewnie tak, w końcu hype, jaki narobili wokół tego tytułu sprawia, że trudno się dziwić jego popularności (czy może raczej sławie). Zobaczymy co będzie za 3 czy 5 lat, czy gra będzie nadal równie popularna, jak Allied Assault dziś. Jak dla mnie to właśnie AA jest najlepszą częścią serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:55, pepsi napisał:

> Nie wiem czy autor wie, ale pierwsza gra miała ten sam tytuł, więc pisząc "MOH najlepszą

> częścią serii" nie wiadomo o której części mowa - tej z PSX, czy tej nowej z PC?


Nie wiem, czy Czytelnik wie, ale pierwsza gra nosiła tytuł "Medal of Honor: Allied Assault"
:)


To była 3, czy nawet 4.
Pierwszy był MOH na PSX, potem MOH:Underground, potem Frontline + Allied Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować