Zaloguj się, aby obserwować  
Revax

Najlepsze gry w histori PC

195 postów w tym temacie

Nie no, tak czytam i nie zauwazylem (fakt, nie mam drugich oczu) zeby ktos wymienil:

cala seria civilizaton - juz chyba 16 lat rzadzi i w przeciwienstwie do wielu innych serii - nie bylo wpadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chronologicznie:

Prince of Persia
F-19 Stealth Fighter
Dark Seed
Monkey Island (seria)
Leasure Suit of Larry (seria)
Space Quest (seria)
Quest for Glory (seria)
Civilisation (seria)
Master of Orion 1 i 2
Sim City 1 i 2000
Dune
Dune 2
The Legacy
Heretic
Hexen
wszystkie gry MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 14:14, Budyn napisał:

A zapomnieliście o Dyna Blaster, Mario Forever? Starsi ode mnie i niepamiętają o TAKICH klasykach.
oj bardzo źle, bardzo :]

Ja pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Heroes of Might & Magic III : Restoration of Erathia , Armageddon''s Blade , Shadow of Death oraz Wake of Gods -
Wspaniała gra i to chyba każdy wie i ją lubi ;-) Z 200 godzin (strzelam:P raczej więcej) na niej spędziłem ;-)
2.Unreal Tournament 2004 - Najlepszy FPS w jakiego grałem.Najfajniejszy z trybów to chyba onslaught , a w nim super pojazd - manta;-)
3.Diablo II : Lord of Destruction - super giera , nie trzeba chyba nikomu jej przedstawiać , super klimat , fabuła ujdzie w końcu to hack''n''slash , muzyka fajna no i super filmiki;-) Dość stara gra , lecz wciąż wciąga na dłuuugie godziny:-)
4.The Elder Scrolls III : Morrowind , Tribunal , Bloodmoon - fajna gra , fabuła moża być , setki zadań pobocznych , przedmiotów , chociaż grafika , gdy się podchodzi to robi się taka...niefajna;-( Ale dla fana RPG myślę , że obowiązkowa pozycja - poza tym jest po 60 dyszek , warto kupić.Jeżeli masz wypasiony sprzęt lub chociaż dobry i masz dużo kasy to polecam sequela TESIII - Oblivion.Wspaniała grafika , gra wciąga , ale niestety są też i wady.Sądrobne błędy , które w większości zostały poprawione w łatce (1.01 można ściągnąć ze strony Bethesedy) , ale największa wada (przynajmiej ja to tak nazywam) to astronomiczne wymagania sprzętowe.Aby mieć full detale , i żeby gra sięnie tnęła to trzeba z 1GB RAMu , 2 GHZ itd., dosłownie masakralne wymagania , jak dla mnie;-(
5.WarCraft III : Frozen Throne - wspaniały RTS , rozbudowany , sporo bohaterów , 4 rasy i oczywiście zaleta , z której słyną gry Blizzarda - wspaniałe filmiki.Polecam;-)
6.Discipless II : Mroczne Proroctwo , pack "Powrót Galleana" , Bunt Elfów
7.Tony Hawk''s Pro Skater 4
8.Worms : World Party
9.Baldur''s Gate (pewnie byłby wyżej , ale nie chce mi sięjuż poprawiać)
10.Gothic 1,2 (to samo co wyżej)
11.Quake 4 (też fajny FPS , ale moim zdaniem z UT2004 się nie równa)
12.Doom 3
13.Half-Life 2
14.Oblivion - byłby na 1 miejscu , ale mam słabego kompa i w niego nie grałem ;-(

P.S.Nie podałem żadnego MMO , ponieważ nie mam kasy na abonament (WoW sux;-() , a też nie mam za dużo czasu , więc się nie dziwcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 14:47, IMRO lion napisał:

Grand Theft Auto: San Andreas
Wszystkie genailne, wszystkie ponadczasowe!

No nie wei mczy tak ponad czasowa za lat kilka ja wydadzą gre w której będziesz mniał wiekszą swobode rucu to już tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 14:14, Budyn napisał:

A zapomnieliście o Dyna Blaster, Mario Forever? Starsi ode mnie i niepamiętają o TAKICH klasykach.
oj bardzo źle, bardzo :]


Pamiętam (ba, w Dyna Blaster niedawno troszkę grałem), ale nazywanie ich najlepszymi grami w historii PC jest gigantycznym nadużyciem.

WorldWar3PL -> obawiam się że nie zanosi się chwilowo na powiększenie grona moderatorów, a spację stawia się po kropce (dwukropku, przecinku...), nie przed :)

Moja lista:
1. Command & Conquer (seria, z lekką przewagą gier o konflikcie Nod - GDI)
2. Dune 2
3. Dungeon Keeper (chcę trójkę :()
4. Age of Empires 3
5. Heroes of Might and Magic 2

I jeszcze nieśmiało dodaję:

6. Settlers 2
7. Sacrifice
8. Giants: Obywatel Kabuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Icewind Dale 1, 2
Baldur''s Gate 2
Planescape Torment
The Longest Journey
Anno 1602
Settlers 3, 4
Heroes of Might & Magic III
Diablo II
Half-Life
Prince of Persia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of persia
fable
call of duty 1 i 2 UO też
heros 3
diablo
half-life2
baldurs gate 2
age of empires 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak audioscrobbler do gier. Odpalasz grę i pojawia się info: gracze w Fallouta 2 grają też w Baldur''s Gate ( czy to tam innego)" może byłoby łatwiej kupić grę?
Bo czasami nie kupuję się w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować