Zaloguj się, aby obserwować  
Revax

Najlepsze gry w histori PC

195 postów w tym temacie

1. Gothic. Zmienił mój pogląd na RPGi i gry ogólnie. Do dziś uważam, że to najlepsza gra w jaką było mi dane zagrać.
2. Civilization IV. Grając w jedynkę na Amidze 500 pobiłem swój rekord w graniu (25h). Czwórka jest tym samym co jedynka, okraszona fantastyczną grafiką!
3. StarCraft. Tu nawet nie będę udowadniał, że ta gra jest wybitna. Po prostu jest i tyle. Ktoś zaprzeczy?
4. Worms: Armageddon. Niesamowicie grywalne. Prosty pomysł, a zabawa najprzedniejsza. Do dziś chętnie gram z kumplami. Szkoda, że po przejściu do 3D to nie to samo...
5. The Settlers. Co tu dużo mówić. W to trzeba zagrać. Zwłaszcza jeśli jest się fanem RTS.
6. Baldur''s Gate. Po prostu świetny RPG, w którego musisz zagrać jeśli uważasz się za fana tego gatunku.
7. Planscape: Torment. jw.
8. HomeWorld. Kosmiczne 3D. Fantastyczna grafika i fabuła. Gra kanon.
9. Heroes of Might and Magic III. Co tu dużo kryć. Po prostu: Najlepsza turowa fantasy. Kropka.
10. Tibia. Niby nic. Niby grafika i animacje fatalne. Niby wszyscy na nią bluzgają. A jednak wciąga.
11. Call of Duty. Obok Medal of Honor to jedyny FPS w którego gram i nie mam poczucia zażenowania tego gatunku.
12. Dungeun Siege. Swietny odstresywacz. Polecam. Grywalny do dziś!
13. GTA: Vice City. Prawdziwe poczucie bycia BAD BOY''em. Uważam, że jest lepszy od GTA: SA
14. Diablo. Nic dodać nic ująć. Kto grał ten wie. Kto nie grał? Chyba każdy w to grał :D
15. KotoR. Najlepszy RPG w uniwersum Star Wars. Zagrać to obowiązek każdego fana Star Wars oraz RPG.

To na pewno nie wszystko, ale raczej te najważniejsze wymieniłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Fable. Dzięki niemu zacząłem lubić RPG
2.Starcraft. To przez niego lubię Strategie
3.Warcraft III. J.W.
4.Mafia. Bo ma niezłą fabułę i nie kończy się Happy Endem
5.GTA 2. Od niej zaczeła się moja przygoda z grami

I to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Mafia ... Wspaniałe zakonczenie... fabuła... coz. jesli eGRAnizacja Ojca Chrzestnego wyglądałaby tak jak MAFIA to byloby wspaniale. ( nie chodzi tu oczywiscie o grafike ;) )

2.) Twierdza (Stronghold ) Dzięki niej pokochałem strategie. Do dziś nie zapomnę mojej mapy... Nazwalem ją Nienawiśc... IDEALNA obrona zamku : ) Miala drugie miejsce w konkursie organizowanym wowczas przez Firefly ;-)

3.) GTA : Vice City - MIAMI!!!!! kocham ten klimat. SA juz zbyt ogromne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Heroes of might&magic III
2.Heroes of might&magic II
3.Baldur''s gate 2
4.Runescape
5.Nie pamiętam nazwy, ale taki ludzik co strzela do baloników:D Wspomneinia z wczesnego dziecinsta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować