Zaloguj się, aby obserwować  
Revax

Najlepsze gry w histori PC

195 postów w tym temacie

No więc:

Mafia
GTA: San Andreas
GTA IV
Operation Flashpoint
Morrowind

Nie chcę się kłócić, ale ja nie wiem, jak dla kogoś nędzna FIFA 09, czy 8, czy 7, czy 6 może być "Najlepszą grą w historii PC", ale o gustach się nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry do których wracam często.

Gta 3/Vice City
Gothic 1,2 + dodatek
Morrowind
Disciples(wolę 2 część)
King''s Bounty : Legenda
Mafia

Gry do których rzadko wracam.

Heroes 3(ostatecznie 5) .
Ze strzelanek (fajnych) pamiętam tylko Far Cry.(jedyna gra tego typu która mi się spodobała)
Z przygodówek Larry 7.
Z RPG Wiedźmina.
Ze zręcznościówek Prince of Persia piaski czasu oraz dusza wojownika(jedyna gra tego typu która mi się spodobała)
Z gier sportowych polubiłem jedynie Tonego Hawka Uderground 2(jedynki nie znam) i American Wasteland

Na koniec chciałbym wymienić 2 gry
The Sims (pamiętam jak nie było w co robić to w to grałem ale teraz jest na szczęście sporo fajniejszych gier)
Ghost Master ( gra której pewnie nikt już nie pamięta ale to była pierwsza gra która naprawdę przypadła mi do gustu. Od niej zacząłem nałogowo grać w gry komputerowe.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia - za klimat, świat przedstawiony i fabułę
Max Payne - za jak na tamte czasy wybitne efekty graficzne, świetny klimat i fabułę
Civilization 2- za ogół
UFO Enemy Unknown- nawet dzisiaj jest to jedna z lepszych gier w swoim gatunku, mimo rozbudowanie prostota rozgrywki, świetna grywalność
Warhammer Shadow of the Horned Rat - pierwsza strategia czasu rzeczywistego, która pobudziła mój zmysł taktyka :), mimo zacofania technicznego i podłej grafiki gra nadal daje radę
Close Combat i Combat Mission - najlepsze gry taktyczne osadzone w realiach 2WŚ
Fallout 2 - jeden z lepszych RPGów ever, może nie szczególnie skomplikowana fabuła, ale w połączeniu z poczuciem humoru, klimatem i kilkoma innymi czynnikami gra jest dla mnie rewelacyjna.
Sensible World of Soccer- może nie czysto PCtowy tytuł, ale kiedyś trudno znaleźć było osobę, która nie miała tej gry na dysku.
System Shock 2 - na PC trudno o prawdziwe horrory, a ten tytuł miał klimat grozy i powera
Shogun Total War- Pierwsze tak dobre połaczenie gry taktycznej i strategicznej.

Takie tytuły jaki pierwsze mi przyszły na myśl patrząc na nazwę tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gry według mnie:
Baldur''s Gate
Planescape Torment
Fallout
S.T.A.L.K.E.R
Heroes of M&M III
Call of Juarez
GTA: Vice City
Diablo I i II
Mafia
World in Conflict
Arcanum
Commandos I i II
Twierdza
Seria Total War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:43, kordzio1 napisał:

Sensible World of Soccer- może nie czysto PCtowy tytuł, ale kiedyś trudno znaleźć było
osobę, która nie miała tej gry na dysku.

O ile ten ktoś miał w ogóle dysk :P

Zgadzam się z niektórymi Twoimi pozycjami i Wojtka, więc nie będę się rozpisywał. Bardzo mocno napiętnował mnie też nie do końca PCtowy (można powiedzieć multiplatformowy) Syndicate. Jakiś czas temu były ploty o remake''u, ale coś cisza wszędzie i nic nie wiadomo.
Oczywiście nie mogę zapomnieć o:
- Quake - no comment
- Deus Ex - no comment
- Ace Ventura, gra prosta i nie nazbyt skomplikowana nawet jak na przygodówkę, ale przezabawna
- Książe i Tchórz - jw.
- Postal - taaak, pierwszy Postal to zupełnie inna bajka w porównaniu z dwójką. W to się naprawdę grało z pasją :D
- Tresspasser - wyjątkowo wkurzające wymagania zostały wynagrodzone doskonałą grą na pograniczu przygodówki i FPS. Coś wyjątkowego.
- uwielbiam nieco starsze gry Monolithu: Blood, Shogo, NOLF, AVP 2 (ale i AVP bardzo lubiłem)
- Rune - wszelkie godofłory mogą mu naskoczyć
- Total Annihilation - zawsze wolałem ją ponad Starcrafta. I niestety Supreme Commander nie spełnił w pełni moich oczekiwań, więc TA nadal u mnie króluje.
no i jeszcze pare innych, które też tutaj padają dość często vide: Zadymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał do wyboru 3 gry to zdecydowanie wybrałbym: Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics. 3 to jakiś mod do obliviona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndicate, zwłaszcza Syndicate Plus było świetne gdy się grało w niego po sieci, w podstawówce było to główna motywacja do szybkiego wykonywania ćwiczeń.

Dnia 30.04.2009 o 23:17, hans_olo napisał:

- Postal - taaak, pierwszy Postal to zupełnie inna bajka w porównaniu z dwójką. W to
się naprawdę grało z pasją :D

To całkiem fajna gra była, niezła chora rzeźnia, tylko cała seria ma wśród wielu graczy złą opinię.

Po krótkim namyśle dodałbym jeszcze Duke Nukem 3D (klimat i spore możliwości jak na tamte czasy, jedyny FPS w którego tyle grałem, no może jeszcze Blood, jak jeden gracz się znudził to z kolegą włączaliśmy god mode rozmieszczaliśmy masę bomb pułapek, wracaliśmy na początek levelu i druga osba miała za zadanie przejść do wyznaczonego punktu:))
, oraz Operation Flashpoint mimo błędów gra świetna, mająca odp. poziom realizmu, grywalności i sporą swobodę rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft, Warcraft III, Rise of Nations: Rise of Legends, Diablo II, Call of Duty II, cała saga Heroes of Might & Magic i GTA od III w górę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars : Knights of the Old Republic 1 & 2, Planescape Torment, The Longest Journey, Silent Hill 2, GTA: VC, Half- Life, Tomb Raider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich wymaganiach pójdzie mi Crisis 3 i czy wogóle opłaca się go kupywać

mój sprzęt

procek amd athlon II x2 245 2.9 ghz

karta graficzna Nividia Geforce GT 630

System Windows 7

4 gb pamięci ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować