Zaloguj się, aby obserwować  
Revax

Najlepsze gry w histori PC

195 postów w tym temacie

Według mnie to :
Lineage2
Gothic (seria)
Need For Speed : Most Wanted
World of Warcraft
Warcraft III
HoMM III
HoMM V
Gears of War I i II
Call of Duty 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom
Tomb Raider
WoW
Unreal(cała seria)
The Sims
Need for Speed(od Most Wanteda wstecz)
Medal of Honor: Alied Assault(za plażę Omaha)
Far Cry
F.E.A.R.
HoMM(seria)
Torment
Counter Strike
Gothic I i II
oraz seria TES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Gothic, Gothic II + NK ( za co ? cóż... jak dla mnie glownym atutem Gothica jest wlasnie fabula... naprawdę sporo czasu tej grze poświęcilam, przechodząc ją po parę razy na różne sposoby :) - nigdy mi się nie znudzi :) )

* Fable - za... pomyslowość. Jej bajkowość mnie wprost urzekla :) szkoda tylko, że tak krótko trwala ''przeprawa'' z tą grą, ale jak najbardziej jest godna polecenia :)

* ( a co ze starszymi produkcjami?! ) ... Might & Magic VII, VIII - slowem : świetne! klimat, fabula, rozgrywka - cud, miód i orzeszki xD - do dziś w to gram, mimo że jest tak stara, a grafika nie powala ( choć jak dla mnie na tamte czasy bardzo dobra :) ) ... no i gra, w którą DLUGO się gra, oj tak ... :)

* Arcanum - jedna z pierwszych moich gier tego typu - obczailam ją BARDZO dawno ( xD ) temu w Clicku! - jak jeszcze takie stare wydania byly, byla możliwość kupienia jej w sklepie wysylkowym ( zamieszczonym wlaśnie w Clicku! ) - przeczytalam opis, spodobala mi się - kupilam. Zakupu do dziś nie żaluję - świetna fabula, jak i rozgrywka, grafika do dziś mnie zadowala :) ... no i byloby grzechem nie wspomnieć o klimacie. Polecam :)

* Neverwinter Nights - kolejny raz wymienię fabulę :) Grę chyba każdy zna, więc nie będę się rozpisywać. Od pierwszych minut grania wciągnęla mnie na ''cale'' dnie :)

hm... FPS''y ?

* SWAT III - stare, ale jare :) do dziś uwielbiam wcielać się w skórę antyterrorystów i ''zbawiać świat'' przed zagladą :D świetne :)

* Hitman ( wszyściutkie ) - za pomysl, za sposoby ''walki'' ( wiecie o co mi chodzi :D ) i naprawdę spory wybór grania ( czy to w przebraniu, czy na ''skradaka xD '', czy to znowu na ''wejście smoka'' - czyli: bierz co chcesz :) )

* Return to Castle : Wolfenstein : ... no! jednen z moich pierwszych FPS''ów. pomysl : świetny, no i milo się gralo :) Szczególnie te poziomy z nieumarlakami :)

a no i jeszcze na koniec :

* Commandos ( no może poza tą wersją z widokiem 1 osoby. ) - jedna z niewielu gier tego typu, w którą zagrywalam się na dlugi czas - mapy, pomysl, wykonanie - super :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Doom
- Unreal
- Unreal Tournament
- F.E.A.R
- Prey
- Age of Empires
- Europa Universalis II
- Diablo
- Baldur''s Gate 2
- Gothic
- Polanie II
- FIFA 2004
- Mafia
- Far Cry
- HoMM 3
- Planescape: Torment
- Counter Strike
- Call of Duty 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4
Call of Duty : World at War
Far Cry 2
Fifa 09
BiA : Hell''s Highway
Mass Effect
Assasin''s Creed
Gears of War
Fallaut 3
GRID
Dead Space
Spore
Left 4 Dead
Burnout Paradise
Mirror''s Edge
F.E.A.R. 2
World of Goo
Rainbow Six Vegas 2
Red Alert 3
Stalker CC I CZ
007 QuS
Bioshock
Empire :Total War
Tom Clanc''s HAWX
EndWar
Left 4 Dead
Burnout Pardise
Mafia
Max Payne
Baldur''s Gate
Wiedzmin
The Elder Scrolls IV : Oblivion
Test Driver Ulintamd
Grand Theft Auto IV
World of Conflict
F.E.A.R 2 Project Orgini
Pure
Lego Batman
Lego Indiana Jones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa:
FPS: Far Cry, Stalker, Operation Flashpoint
Strategie: Age of Empires 2, Company of Heroes, Heroes III
RPG: Final Fantasy VIII, Gothic, Planescape: Torment
Akcja: Max Payne 2, Alone in The Dark, GTA: Vice City
Horror: Silent Hill 2, Resident Evil 2, The Suffering Ties that Bind
Skradanki: Splinter Cell 3, Metal Gear Solid, Thief
VN: Clannad, Kanon, Ever17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 + Diablo 2: Expansion set - Po prostu klasyk. Ludzie, którzy uważają tę grę za bezsensowną sieczkę powinni smażyć się w piekle. xD

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl oraz S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - Fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła ! Jedyna gra, która wciągnęła mnie na tyle, że myślałem tylko o niej (przyczynił się do tego również postapokaliptyczny klimat).

Battlefield 2 oraz Battlefield 2142 - Ten pierwszy przyciągnął mnie do siebie niczym silny magnez i nie pozwolił oderwać się przez parę dobrych lat. Drugi (ze względu na nie tak duże zmiany w rozgrywce) okazał się równie dobry, jak swój poprzednik i teraz z przyjemnością powrócę do tych gierek. :)

Oczywiście nie mogę zapomnieć o grach - klasykach, które towarzyszyły mi za młodu. Są nimi: Doom, Doom 2: Hell on Earth, Quake, Quake 2, Unreal, Duke Nukem 3D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować