Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MSI GT663 - laptop dla graczy z GTX 460M

10 postów w tym temacie

Muszę przyznać koledze rację, laptopy dla graczy to niezbyt dobry pomysł, przeszkadza w tym niemal wszystko, wiem, mamy komputer mobilny ale co z tego..? chcąc mieć komfort grania należało by do tego dokupić osobną klawiaturę i monitor/telewizor, dopiero wtedy jest szansa na to, iż sterowanie w grach będzie ok, a tak to w FPS-y na laptopie nie ma sensu grać, z innymi grami jest podobnież, sam posiadam taki for gamers laptop, mam go rok i właśnie teraz powracam do źródła składając sobie PC-ta stacjonarnego jednak zupełnie inny komfort grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 23:44, Malcollm napisał:

Muszę przyznać koledze rację, laptopy dla graczy to niezbyt dobry pomysł, przeszkadza
w tym niemal wszystko, wiem, mamy komputer mobilny ale co z tego..? chcąc mieć komfort
grania należało by do tego dokupić osobną klawiaturę i monitor/telewizor, dopiero wtedy
jest szansa na to, iż sterowanie w grach będzie ok, a tak to w FPS-y na laptopie nie
ma sensu grać, z innymi grami jest podobnież, sam posiadam taki for gamers laptop, mam
go rok i właśnie teraz powracam do źródła składając sobie PC-ta stacjonarnego jednak
zupełnie inny komfort grania...

Zależy od użytkownika, ponieważ mi się od ponad 2 lat bardzo dobrze gra na lapku, przydałaby się tylko inna nieco karta graficzna, bo Ati jest do dupy - ale nie było 9600GT wtedy porównania nie ma z tym szajsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, ja się przesiadłem z pieca na laptopa i jest ok- oczywiście komfort jest niższy, ale się przyzwyczajam, głównie boli mnie inny układ klawiatury. Ale to wszystko jest do opanowania, nie do opanowania jest natomiast praktycznie brak czerni w porównaniu z monitorem crt, który miałem poprzednio...
A patrząc na tego lapa... no cóż, jak komuś zbywa pieniędzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować