Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ach, żeby tak zrobić Dreamcasta 2...

14 postów w tym temacie

Ehh z dreamcastem sega zmarnowała swoją olbrzymią szansę.
Był taki czas, że gry na dreamcasta wyglądały ładniej (no i było ich więcej i były lepsze) niż w tym samym czasie na drogie powoli rozkręcające się dopiero ps2.
Gdyby sega nie położyła się tak fatalnie z marketingiem to dreamcast mógłyb stać się silną konkurencją dla sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreamcast to numer 1 w dziedzinie najbardziej niedocenionych konsol w historii. To przecież urządzenie SEGI było pierwszym tego typu wyposażonym w modem, tak więc umożliwiała grę po sieci na długo przed konsolami innych firm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja marzę o tym żeby PSP2 było tak potężne aby udzwignął emulator dreamcasta ponieważ dla mnie i na pewno nie tylko dla mnie dreamcast to najlepsza konsola ever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że pamiętamy... dlaej gram w skies of arcadia i shenmue... grafika i tak jest bardzo udana. Co do kolegi który pisał że ma w szafie a kiepsko wygląda... kupić sobie kabel z wejściem antenowym i na plaźmie lub lcd wygląda naprawdę przyzwoicie. Konsola to to było naprawdę cudeńko serce się kroiło jak umierała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na dreamcaście grałem może z cztery godziny w całym życiu, ale pamiętam tylko jedną grę - taką co się jakimś delfinem pływało, nie pamiętam tytułu ale pamiętam że grafika była w tamtych czasach tak ładna, że nie mogłem się pozbierać przez kilka najbliższych dni (ja wtedy miałem jeszcze pegazusa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja najcieplej wspominam grandie 2 i phantasy star''a. kurcze, brakuje mi tej konsoli i jej ogromnych padow, od ktorych po kilku godzinach bolaly rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować