Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Barter (wymiana, trade) itemów - Team Fortress 2

172 postów w tym temacie

Yo wszystkim. Dam wszystkie itemki z mego plecaczka ( nie gram bo oszukano mnie i straciłem 7 czapek :) Mniejsza....) za Gifta : Dawn of war II Retribution / Aliens Vs Predator / Lub inne :) ... Proszę pisać jeśli macie fajne lub jedną z tych :) Pozdrawiam.... Mój BP: http://www.tf2items.com/profiles/76561197993875403
Steam Dradek lub Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:47, Dradek napisał:

Yo wszystkim. Dam wszystkie itemki z mego plecaczka ( nie gram bo oszukano mnie i straciłem
7 czapek :) Mniejsza....) (...)

Jak możesz to napisz jak to się stało, będzie przestroga dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytam :) Kolega "Stalker69" prosił abym wytłumaczył jak mnie oszukano :) Prosze więc bardzo. Miało być 7 czapek (moich) za 1 x bill (innego gracza) + 6 itemków. Wszystko ok, lecz jak już było accept 1 i 2 strona. Zmienił zdanie i chciał abym coś zmienił. Wyprowadził mnie po jakimś czasie z uwagi, i gdy już byłem pewien że chcę się zamienić, jakimś cudem zmienił szybko billa na diamonbacka czy jakoś tam. Więc przed każdą wymianą patrzcie czy jest to co chcecie po stronie kompana wymiany !!! Oraz patrzcie czy dajecie to co chcieliście dać a nie, że się zagapiliście :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze :). Wybaczcie że tak długo się rozpisałem alę co do oferty: mogę się wymienić za "BRINK" :) Cya i pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:
Pomarańczową farbę - 2 rec
Bonk Helmet - 1 ref
Villian''s Veil - 2.33 ref
Dr. Dapper Tropper - 1.33 ref
Madame Dixie pomalowane na złoto - 2.33 ref
Bronie Strange:
Piła do kości - 1 rec
Celny strzał - 1 ref
2 x Gasi siekiera - 2 rec i 1 scrap każda
Miotacz ognia - 1 ref
Oprócz tego mam kilka normalnych broni oraz itemów z hallowen 2011.

Od razu chcę zawiadomić że nie interesuje mnie wymiana czapka za czapke, tylko metal i klucze.
http://www.tf2items.com/profiles/76561198012113314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytam... Mam na sprzedaż moje itemki z tf ( łącznie 85)... Dam je wszystkie za DLC do DAWN OF WAR II Retribution... Itemki do last standa Ork + DLC tau commander :)) Pisać na steama :)) Gdzieś tam wcześniej był link ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię Left4Dead2 (najlepiej jako Gift) za 5 kuponów (-50%, -33%, -25% Valve, -50% Brink, -50% Lost Horizone) i przedmioty z TF: 3 klucze mann co. i 1 metal rafinowany. Oferta możliwa do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienie się za:

Czapki - Czapka Ellisa, Wirniczek Pyro (uncraftable), Niepoważna Gumowa Rękawica (Uncraftable), Męska Gejsza (uncraftable), Pani Dixie (uncraftable), Sułtański Turban Ceremonialny, Martwy Pachołek

Bronie - Piła do kości (strange), Świąteczny Wigor, Kusza Krzyżowca (strange),

Najchętniej na:

Deus Specs, Team Captain, Flamboyant Flamenco, Foster''s Facade, Last Breath, Blighted Beak, Sign of the Wolf''s School, Hero''s Tail

Sorry za angielskie nazwy, googlujcie i będziecie wiedzieć co to w razie problemu.

Steam - cezaq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 19:47, PanBaklazan napisał:

Mam do sprzedania
Nóż (strange), dzwon zmarlego (strange), rodzinny interes (strangE)
Czapkę- helm tyrana (dirty).
Kupie skrzynke nr 30
Steam- PanBaklarzan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować