Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - wyciekły fragmenty z prezentacji

40 postów w tym temacie

hmm już to chyba widziałem, taki wyciek był tylko gorszej jakości na monitorach i chyba ten sam materiał był tam pokazany, a może się mylę.Tak czy siak coś się dzieje, jak długo jeszcze przyjdzie nam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 18:17, Mefisto napisał:

hmm już to chyba widziałem, taki wyciek był tylko gorszej jakości na monitorach i chyba
ten sam materiał był tam pokazany, a może się mylę.Tak czy siak coś się dzieje, jak długo
jeszcze przyjdzie nam czekać?

no z grubsza się nie myslisz. Pokazywali i dali zagrać w to samo, ale jak wspomniałeś, było to groszej jakości i części nie było - np. w korytarzu na początku i to boskie wykopnięcie "piłki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie słabiutko (wygląda mi to na engine zastosowany w grach id doom3 pray wolfa i quake 4 na dzisiejsze czasu to już nie to...)... rozgrywka też niezbyt mi sie podoba... raczej se DNF odpuszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wydaje się być dość zabawne, aczkolwiek pytanie czy taki FPS w starym stylu ma jeszcze rację bytu i czy gra, nawet jak będzie dobra, to niezostanie zjechana za to, że robiona była tyle czasu i spodziewano się więcej. Tak, czy inaczej liczę, że DNF nas nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszły rok, luty ta? Hmm, a więc mamy konkurencję dla Bulletstorma...

Wiem, że to głupie i całkiem to rozumiem(powiększenie odczuć z rozgrywki), ale zawsze irytowały mnie w FPS krople deszczu na monitorze(w końcu widok jest z oczów bohatera? To tak dziwnie, żeby krople po gałkach nam spływały...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować