Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - wyciekły fragmenty z prezentacji

40 postów w tym temacie

Co do pierwszej części swojej wypowiedzi masz rację... to wkurza i nie wiadomo po co to. Jakby np. z powodu deszczu bohater mrużył oczy bo mu zaraz coś wpadnie to byłoby dobre.

Jednak co do drugiej... Duke przecież ma okulary przeciwsłoneczne na nosie, więc krople na ekranie mogą być jak najbardziej. :D

@Jan3d: przypomniała mi się sytuacja z moją kuzynką małą jak podczas pokazywania leku na chorą prostatę powiedziała: "Ja to mam!" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 20:29, Afro69 napisał:

Przyszły rok, luty ta? Hmm, a więc mamy konkurencję dla Bulletstorma...

Wiem, że to głupie i całkiem to rozumiem(powiększenie odczuć z rozgrywki), ale zawsze
irytowały mnie w FPS krople deszczu na monitorze(w końcu widok jest z oczów bohatera?
To tak dziwnie, żeby krople po gałkach nam spływały...)


Konkurencję? ... jak na moje Duke nie umywa sie do Bulletstorm ;]
btw Bulletstorm to mój must buy przyszłego roku! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, te czasy kiedy się grało z bratem w Djuka:D... jejku ja miałem wtedy 4 lata, jak ten czas leci. Jak tylko będę miał okazję to nowego Djuka przetestuje, jednak mam pewne wątpliwości co do tego czy dorówna swojemu poprzednikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afro69 ojj chyba za mlody jestes i duke''a nie znasz . Jakbys zna lto bys wiedzial ,ze on zawsze nosi okulary przeciwsloneczne ,a po nich krople pojawiaja sie i splywaja jak na kazdej innej powierzchni :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosssska! No po takiej zapowiedzi pozostaje tylko czekać. Rzeź, rzeź, wulgaryzmy, humor, rzeź i jeszcze wulgaryzmy. Ciekawe w lu krajach będzie zakazana. Gearbox robi dobrą robote,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszy z dotychczasowych gamepleyów które zostały ukazane:)
Gra oczywiście znajdzie się w mej kolekcji choć za dzieciaka takie poczucie humoru bardziej do mnie trafiało...
ale aż muszę sprawdzić:D:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay strasznie oldschoolowy, graficznie nie za bardzo, ale... kurna ta gra mi się podoba :D Tanie teksty jak za dawnych czasów, żarty o pałkach, laseczkach i sikaniu. Muszę w Duke''a zagrać, ale nie sądzę, by w prasie dostał lepsze oceny niż 6-7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest na prawdę niezła, nie rozumiem niektórych. Wygląda lepiej niż demo Vanquish z jego wypłowiałymi kolorami, niską rozdziałką, łabymi efektami świetlnymi i sterylnością otoczenia. A tamtą się zachwycają ;|.

I zrozum tu ludzkie potrzeby :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 09:46, Madoc napisał:

Mógłby ktoś dać do tego link na youtubie czy czymś innym? Nie chodzą mi filmiki na gramie, nie wiem czemu.

Ciekawe, że ci nie chodzi YT skoro to jest YT :P
http://www.youtube.com/watch?v=0-97N6jNKb4

Duke to dalej pozer i ma chyba problemy z prostatą ;) ale gameplay klęka przy nowym Bioshocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie w co grać w przyszłym roku - Wiedźmin 2, DNF. Super. Gra wygląda całkiem fajnie, ale nie to jest przecież w Księciu najważniejsze. Najlepszy jest humor i zadyma. Końcówka filmiku rządzi :D
Jakby ktoś nie wiedział, to zgodnie z wikipedią DNF działa na Unreal Engine 3.x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał przedmówca w Duku nie chodzi o grafikę tylko o to czego większość dzisiajszych gier nie ma. Jeżeli dostanę to co było w Duke Nukem 3D to biorę w ciemno. A ten krótki film pokazuje, że ja akurat się nie zawiodę. Podejrzewam, że nie przeczytam żadnej recenzji dopóki sam nie zagram. Przeczuwam, że większość recenzentów będzie negatywnie do tytułu nastawiona ze względu na te "Twelve fuckin'' years". Co do kropli w czasie deszu to w okolicach 6:22, gdy Duke sam się zabił widać oprawki okularów słonecznych. Czyli wszystko tak jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro 2K Games to wydaje to pewnie okaże się jeszcze, że tego elementu w ogóle nie będzie w grze i będzie dostępny później pod zmienioną formą w postaci DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 18:48, deecom napisał:

Duke to dalej pozer i ma chyba problemy z prostatą ;) ale gameplay klęka przy nowym Bioshocku.


A co ma jedno z drugim? Nie widzę związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho to nie to samo. Gearbox zniszczy tą grę, Girbox to gówno.
(Wnioskuje to po ich produkcjach).
Swoją drogą widzę tworzenie DN:F mniej więcej tak: Hmmm co zrobiło 3DR? No całkiem sporo sklejmy to, no i mamy 5h rozgrywki. Więcej niż CoD7? Ok kolejny Blockbuster gotowy do wystrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować