Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody z motywem Medal of Honor!

24 postów w tym temacie

gram.pl

Dziś ruszyły otwarte beta-testy Medal of Honor na PC. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest łącznie aż 40 wspaniałych nagród, związanych ze strzelaniną Electronic Arts!

Przeczytaj cały tekst "Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody z motywem Medal of Honor!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preczytałem na czym polega konkurs, można to streścić tak.

''Medal of Honor - bo wojna jeszcze nigdy nie była tak zabawna.'' :trollface:

A serio? Meh, jakoś mnie MOH nie interesuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zrobić ten konkurs, jeżeli co 5 sekund wywala z każdego serwera..., 6 razy co 5 sekund mnie wywalało xD, ta beta jeszcze gorzej działa niż Closed Beta o.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkurs. Więcej takich!

Mam pytanie techniczne co do konkursu. Czy w pracy można użyć tylko screenów zrobionych przez siebie czy dowolnych screenów i czy można dodać inne elementy z poza screenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze się o coś zapytać, nie podałem zdjęcia, potwierdziłem regulamin i kliknąłem przez przypadek wyślij i nie mogę teraz wysłać pracy ?! Czy ktoś mógłby się tym zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 16:36, byverter napisał:

Mam pytanie techniczne co do konkursu. Czy w pracy można użyć tylko screenów zrobionych
przez siebie czy dowolnych screenów i czy można dodać inne elementy z poza screenów?


Możesz dodać inne elementy do screenów, nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 19:05, Ych0 napisał:

Musze się o coś zapytać, nie podałem zdjęcia, potwierdziłem regulamin i kliknąłem przez
przypadek wyślij i nie mogę teraz wysłać pracy ?! Czy ktoś mógłby się tym zająć?


Zająć się tym to nie bardzo jest jak, bo zgłoszenie jest bazie - zamieść najwyżej prace na forum, postaramy sie uwzględnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 18:43, dianek napisał:

poszedł fotomontaż... ale czy dotarł ?


No proszę, proszę, co za kosmate myśli Ci się plączą po głowie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować